Bruxxi Lavice Teres, 100 cm, hnědá-29%
11 962 Kč 8 390 Kč

Akce

Designová lavice Teres je moderní sedací nábytek. Tato lavice je vyrobena z pravé kůže v hnědé barvě, podnož je z masivního mangového dřeva v přírodním dekoru. Jak dodat styl vaší kuchyňi či jídelně? Právě touto designovou lavicí.

Danish Style Lavice Paloma, 145 cm, koňaková-33%
13 880 Kč 9 190 Kč

Akce

Moderní lavice Paloma vás oslní svým osobitým designem. Příjemné čalounění se vyznačuje komfortními vlastnostmi a je doplněno o měkký sedací polštář. Podnož je z masivního bukového dřeva v přírodním odstínu. Lavice se hodí do všech interiérů.

Bruxxi Jídelní lavice Jose, 160 cm, masivní dřevo-32%
14 805 Kč 9 990 Kč

Akce

Jídelní lavice Jose je vysoce kvalitní sedací nábytek v rustikálním stylu. Sedák z masivního mangového dřeva je doplněn o vzdušnou kovovou podnož matné černé barvy. Pořiďte si k ní jídelní stůl Jose a máte krásný komplet.

Bruxxi Jídelní lavice Jose, 180 cm, masivní dřevo-33%
15 087 Kč 9 990 Kč

Akce

Jídelní lavice Jose je vysoce kvalitní sedací nábytek v rustikálním stylu. Sedák z masivního mangového dřeva je doplněn o vzdušnou kovovou podnož matné černé barvy. Pořiďte si k ní jídelní stůl Jose a máte krásný komplet.

Bruxxi Jídelní lavice Nora, 178 cm, masiv Sheesham-30%
16 874 Kč 11 690 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jídelní lavice Nora je designový nábytek, který je vyroben z vysoce kvalitního masivního dřeva Sheesham s podnoží z kovu v černé barvě. Díky zakončení okrajů je tento stolek opravdu jedinečný a doslova bere dech. Hodí se kuchyně či jídelny.

Bruxxi Lavice Esmar, 115 cm, hnědá-32%
12 285 Kč 8 290 Kč

Akce

Designová lavice Esmar je moderní sedací nábytek. Tato lavice je vyrobena z pravé kůže v hnědé barvě a zdobí jej diamantové prošití, podnož je z masivního mangového dřeva v přírodním dekoru. Jak dodat styl vaší obývací místnosti? Právě touto desingnovou lavicí.

Bruxxi Lavice Telly, 89 cm, hnědá-32%
11 693 Kč 7 890 Kč

Akce

Designová lavice Telly je moderní sedací nábytek. Tato lavice je vyrobena z pravé kůže v hnědé barvě a zdobí jej diamantové prošití, podnož je z masivního mangového dřeva v přírodním dekoru. Jak dodat styl vaší obývací místnosti? Právě touto designovou lavicí.

Danish Style Jídelní lavice More, 180 cm, dub / bílá-33%
15 999 Kč 10 590 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jídelní lavice More je vyrobena z masivního dřeva z divokého dubu v přírodním odstínu a bílou lakovanou podnoží. Lavice má nepravidelný designový tvar a skvěle doplní jídelní stůl More. Hodí se do jídelny či kuchyně.

Danish Style Jídelní lavice More, 200 cm, dub / černá-29%
15 671 Kč 10 990 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jídelní lavice More je vyrobena z masivního dřeva z divokého dubu v přírodním odstínu a černou lakovanou podnoží. Lavice má nepravidelný designový tvar a skvěle doplní jídelní stůl More. Hodí se do jídelny či kuchyně.

Danish Style Lavice Cosma, 95 cm, bílá-33%
9 348 Kč 6 190 Kč

Akce

Lavice Cosma je vyrobena z kvalitního masivního borovicového dřeva v bílé barvě. Disponuje 1 skříňkou s ratanovým designem a dvěmi otevřenými policemi. Tato lavice ve venkovském stylu je vhodná do jakékoliv předsíně či chodby.

Danish Style Lavice Derry, 80 cm, akát-31%
8 565 Kč 5 890 Kč

Akce

Moderní lavice Derry v designovém tvaru je vyrobena z masivního akátového dřeva v přírodním odstínu. Bude vám praktickým pomocníkem v chodbě, předsíni či šatně.

Danish Style Lavice Rike, 90 cm, bílá-33%
7 088 Kč 4 690 Kč

Akce

Stylová lavice Rike zaručí 100% pohodlí při obouvání vašich bot. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva v bílé barvě. Čistý, jednoduchý styl dodá produktu na jeho výrazu, kterým doplní předsíň či chodbu.

Danish Style Lavice Rike, 90 cm, borovice-32%
6 955 Kč 4 690 Kč

Akce

Stylová lavice Rike zaručí 100% pohodlí při obouvání vašich bot. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva v přírodním odstínu. Čistý, jednoduchý styl dodá produktu na jeho výrazu, kterým doplní předsíň či chodbu.

Jídelní lavice

Jídelní lavice nahradí několik jídelních židlí nebo menší skříň, pokud zvolíte jídelní lavice s úložným prostorem. Na co se zaměřit při výběru?

Podle čeho vybrat jídelní lavici?

 • Výška lavice – 45 cm, nohy svírají úhel 90°, chodidla jsou na zemi
 • Hloubka lavice – lavice nesmí tlačit do podkolení jamky, hloubka asi 45 cm
 • Šířka lavice – lavice nahradí několik jídelních židlí, volte podle počtu osob a velikosti stolu
 • Tvar lavice – rovná, půlkruhová, rohová
 • Materiály lavic – dřevo, lamino, kov či kombinace
 • Nosnost lavice – počítejte dle váhy osob

Typy jídelních lavic

 • Jídelní lavice s opěradlem – větší pohodlí, menší zátěž zad
 • Jídelní lavice bez opěradla – variabilnější v prostoru, lze ji umístit ke zdi i volně
 • Rohová lavice – lepší využití prostoru, vhodná do menších místností
 • Lavice s úložným prostorem – perfektní na uložení sezónních věcí nebo hraček
 • Jídelní lavice masiv

Jídelní lavice masiv bývají buď celodřevěné nebo v kombinaci kov a masivní dřevo. Oblíbený je divoký dub či ořech.

 • Kuchyňská lavice rozkládací

Některé kuchyňské lavice připomínají menší sedací soupravy a dají se rozložením upravit na příležitostné spaní.

 • Rohová jídelní lavice

Rohová jídelní sestava řeší nedostatek místa. Může mít podobu jednoho kusu nábytku nebo jako dvě lavice položené podél zdí.

 • Jídelní lavice s úložným prostorem

Kuchyňská jídelní lavice s úložným prostorem je skvělým řešením do menších místností. Doplněna může být o otevřené police nebo mít podobu uzavřené truhly. Lavice s úložným prostorem najdete především mezi předsíňovými lavicemi.

Jídelní lavice

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné jídelní lavice.