Tikkurila PINJASOL W-OIL - odstín TVT 5072 - 2,7L - VODOU ŘEDITELNÝ OLEJ NA DŘEVĚNÉ POVRCHY V INTERIÉRU I EXTERIÉRU

Tikkurila PINJASOL W-OIL - odstín TVT 5072 - 2,7L - VODOU ŘEDITELNÝ OLEJ NA DŘEVĚNÉ POVRCHY V INTERIÉRU I EXTERIÉRU

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pinja W-Oil je rychleschnoucí vodou ředitelný olej na dřevěné povrchy, který se penetruje hluboko do dřeva. Obsahuje velmi účinné prostředky proti plísni a hnilobě. Olej má také velmi dobré voděodolné vlastnosti, které redukují praskání dřeva. Celý popis
794 Kč

Skladem u partnera 3 kusy

26.1 - 27.1 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Haus und Garten GmbH

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040709060

Popis

Pinja W-Oil je rychleschnoucí vodou ředitelný olej na dřevěné povrchy, který se penetruje hluboko do dřeva. Obsahuje velmi účinné prostředky proti plísni a hnilobě. Olej má také velmi dobré voděodolné vlastnosti, které redukují praskání dřeva. 

Vhodný je pro aplikaci na nábytek, dřevěné obklady, desky a jiné povrchy umístěné ve vlhkém prostředí, vnitřním i vnějším. Není vhodný pro podlahy, kde probíhá těžké mechanické opotřebení nebo silné vystavení povětrsnostním vlivům. 

Olej může být použit na základní typy dřeva, jako např. borovice, smrk či dub. Vzhledem k tomu, že je ředitelný vodou, je ekologický a jednoduchý k použití. Při aplikaci a schnutí vzniká jen nepatrný zápach a emise. 

Aplikace:Pinja W-Oil může být aplikován máčením, štětcem nebo stříkáním. Natíraný povrch musí být čistý a suchý. Doba schnutí je při běžné pokojové teplotě od 10 do  60 minut, v závislosti na dostínu, teplotě a větrání. Olej může být použit jako základ a zároveň jako vrchní vrstva. Jiná impregnace není nutná. Optimální odolnosti ve venkovním prostředí se dosáne nanesením 2–3 vrstev. Pinja W-Oil může být doleštěn jemnou tkaninou. Leštěné povrchy jesou hebčí a hladší na dotek, což je výhodou např. u zharadního nábytku. 

Obnovovací nátěr: Přetírání je s Pinja W-Oil velmi jednoduché. Opotřebované a špinavé povrchy mohou být umyté s Fonteclean Al nebo Mound Removal a následně důkladně opláchnuty vodou. Obklopující materiál se odstraňuje škrabkou nebo brusným papírem. Pro zlepšení přilnavosti by měl být povrch přebroušený a brusný prach odstraněn. Povrch může být přetřen jednou nebo dvěma rovnoměrně nanesenými vrstvami Pinja W-Ooil nebo Valtti Aqvacolor. 

Vydatnost: 12 – 14m2/l v závislosti na metodě a způsobu nanášení, tvaru a drsnosti natíraného povrchu. 

Balení: 18l

TECHNICKÝ LIST PINJA W OIL