Tikkurila Liitu Blackboard Paint 0,9L (tabulová barva) tvt int.: K448 (Poukama)

Tikkurila Liitu Blackboard Paint 0,9L (tabulová barva) tvt int.: K448 (Poukama)


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Vhodná na různé povrchy Barva je vhodná na stěny a nábytek. Použít ji například můžete na dvířka skříněk nebo různé drobné předměty. Snadná údržbaNátěr s Liitu je otěruvzdorný a omyvatelný. Celý popis

782
782 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera Haus und Garten GmbH

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017867813

Popis

Popis produktu

Vhodná na různé povrchy

Barva je vhodná na stěny a nábytek. Použít ji například můžete na dvířka skříněk nebo různé drobné předměty.

Snadná údržba
Nátěr s Liitu je otěruvzdorný a omyvatelný. Povrch čistěte čisticím prostředkem s neutrálním pH (6–8) měkkým kartáčkem, houbičkou nebo hadříkem na čištění.

Množství odstínů
Liitu je zábavný způsob, jak si okořenit vzhled vašeho domova. Tabulovou barvu si můžete natónovat do stovek odstínů, a tak se již více nemusíte spokojit pouze s černou nebo zelenou tabuli.

Při Liitu se fantazii meze nekladou. Liitu můžete použít i jako vrchní nátěr na magnetickou nástěnku vytvořenou s barvou Tikkurila Magnetic.

<!-- .fb_hidden{position:absolute;top:-10000px;z-index:10001}.fb_reposition{overflow:hidden;position:relative}.fb_invisible{display:none}.fb_reset{background:none;border:0;border-spacing:0;color:#000;cursor:auto;direction:ltr;font-family:„lucida grande“, tahoma, verdana, arial, sans-serif;font-size:11px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:1;margin:0;overflow:visible;padding:0;text-align:left;text-decoration:none;text-indent:0;text-shadow:none;text-transform:none;visibility:visible;white-space:normal;word-spacing:normal}.fb_reset>div{overflow:hidden}.fb_link img{border:none}@keyframes fb_transform{from{opacity:0;transform:scale(.95)}to{opacity:1;transform:scale(1)}}.fb_animate{animation:fb_transform .3s forwards} .fb_dialog{background:rgba(82, 82, 82, .7);position:absolute;top:-10000px;z-index:10001}.fb_reset .fb_dialog_legacy{overflow:visible}.fb_dialog_advanced{padding:10px;-moz-border-radius:8px;-webkit-border-radius:8px;border-radius:8px}.fb_dialog_content{background:#fff;color:#333}.fb_dialog_close_icon{background:url(https://static.xx.fbcdn.net/…JII6Z1Ys.png) no-repeat scroll 0 0 transparent;_background-image:url(https://static.xx.fbcdn.net/…x;width:15px}.fb_dialog_mobile .fb_dialog_close_icon{top:5px;left:5px;right:auto}.fb_dialog_padding{background-color:transparent;position:absolute;width:1px;z-index:-1}.fb_dialog_close_icon:hover{background:url(https://static.xx.fbcdn.net/…JII6Z1Ys.png) no-repeat scroll 0 –15px transparent;_background-image:url(https://static.xx.fbcdn.net/…6eWC-2sl.gif)}.fb_dialog_close_icon:active{background:url(https://static.xx.fbcdn.net/…JII6Z1Ys.png) no-repeat scroll 0 –30px transparent;_background-image:url(https://static.xx.fbcdn.net/…6eWC-2sl.gif)}.fb_dialog_loader{background-color:#f6f7f9;border:1px solid #606060;font-size:24px;padding:20px}.fb_dialog_top_left,.fb_dialog_top_right,.fb_dialog_bottom_left,.fb_dialog_bottom_right{height:10px;width:10px;overflow:hidden;position:absolute}.fb_dialog_top_left{background:url(https://static.xx.fbcdn.net/…TNIlTZjm.png) no-repeat 0…

Parametry

Parametry produktu %1% %2%