Tikkurila Valtti Color - 9L - 5054 - Kantarelli

Tikkurila Valtti Color - 9L - 5054 - Kantarelli

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Polotransparentní vrchní lazura na dřevo. Absorbuje se do dřeva a po prvním natření nevytváří pevný film na povrchu. Proniká do dřeva a zachovává jeho přirozenou krásu. Potlačuje nepříznivé účinky vlhkosti a UV-záření. Celý popis
3 542 Kč

Skladem u partnera 5+ kusů

22.1 - 25.1 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Haus und Garten GmbH

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018140400

Popis

Polotransparentní vrchní lazura na dřevo. Absorbuje se do dřeva a po prvním natření nevytváří pevný film na povrchu. 
Proniká do dřeva a zachovává jeho přirozenou krásu. Potlačuje nepříznivé účinky vlhkosti a UV-záření.

Použití:
Venkovní dřevěné povrchy – stěny, dveře, ploty, okna, přístřešky, dřevěné balkony, střešní krytiny, zahradní nábytek, sruby, atd.

Stupeň lesku 5. Matný
Vydatnost Opracované dřevo: 8–12 m2/l na jeden nátěr.
Neopracované dřevo: 4–8 m2/l na jeden nátěr. Vydatnost je závislá na drsnosti, pórovitosti, savosti povrchu a způsobu aplikace.
Ředidlo Lakový benzín 1050
Směšovací poměr VALTTI COLOR není nutné ředit.
Způsob nanášení Štětcem nebo máčením.
Při bezvzduchovém stříkání: použijte 0,009˝–0,011˝ vrchol paprsku.
Doba zasychání při 23 °C a 50% relativní vlhkosti vzduchu Běžně zaschlý na dotek po 4–8 hodinách a přetíratelný po 24 hodinách.
Objem sušiny kolem 17%, závisí na odstínu.
Hustota 0.9 kg/l, ISO 2811.


Podmínky nanášeníNatíraný povrch musí být suchý, vlhkost dřevěného povrchu nižší než 20%, teplota vzduchu a povrchu by měla být nejméně +5?C a relativní vlhkost vzduchu nižší než 80%.PřípravaPovrch musí být čistý a suchý, důkladně odmaštěný, zbavený špíny, tuků a odlupujícího se nebo nesoudružného materiálu z povrchu. Pro očištění povrchu použijte roztok MOULD REMOVAL nebo TEHOPESU. Vhodným tmelem od Tikkurily vyspravte praskliny, díry po hřebících, kazy atd. Rovněž tak nerovné povrchy Ubezpečte se, zda jsou všechny lesklé, předtím mořené a tmelené povrchy důkladně přebroušené a zajistěte aby byla impregnace VALTTI COLORU do dřeva dostatečná. Ujistiěte se, že dřevěné obložení, podbití a okenní rámy atd. byly spojené s antikorozním materiálem. VALTTI COLOR nedoporučujeme používat spolu s lněno-olejovým tmelem. Nejlepší kvalitu neodlepující se složky, která vytváří ochrannou vrstvu, dosáhnete v souladu s dodržením pokynů od výrobce. Věnujte pozornost upozornění vztahující se na dřevo jako je dub, teakové dřevo, cedrové dřevo, Douglasova jedle, mahagon a Idigbo atd., které obsahují olej a vodorozpustnou kyselinu tříselnou, která může zhoršit schnutí, tvrdnutí nebo přilnavost nátěru.Základní nátěrNatřete základem s VALTTI BASE, který naneste na dřevěné povrchy, které nebyly impregnované nebo podtlakově impregnované se správným ochranným prostředkem.Povrchová úpravaPřed použitím promíchejte. Aplikujte dva nátěry VALTTI COLORU ve směru růstu dřeva. Obzvláště si dejte záležet při natírání na letech dřeva. Chraňte rostliny před odstřiky VALTTI COLORU a VALTTI BASE.Čištění nástrojůNářadí očistěte s ředidlem 1050.Udržovací ošetřováníZávisí na vlivu slunečního záření a nadmořské výšce, stačí dva nátěry VALTTI COLORU po 3–5 letech.

vzornik complete

Vzhledem k tomu, že se jedná o zboží, které se míchá na objednávku, nelze u tohoto zboží uplatnit 14-ti denní lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy a následné vrácení zboží, protože se k takovému zboží 14-ti denní lhůta na vrácení zboží nevztahuje. 

TECHNICKÝ LIST