10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11270431

LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje WAIKIKI W5 GOLD 5xE27, staré zlato rám, šedá

LYSNE.PL Lustr do obývacího pokoje WAIKIKI W5 GOLD 5xE27, staré zlato rám, šedá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
WAIKIKI W5 GOLD je dalším návrhem mezi závěsnými svítidly typu SPIDER. Tento lustr se vyznačuje neobvyklou jednoduchou a minimalistickou formou. Lampa se skládá z pěti kabelů o maximální délce 200 cm, zakončených stínidly, která jsou upevněna na objímkách se závitem E27. Celý popis

Barva

default
default
default
default
default
2 967 Kč
Zboží od: LYSNE
2 967 Kč
S novou kartou za

22.7.2024 - 24.7.2024 na vaší adrese

Popis

WAIKIKI W5 GOLD je dalším návrhem mezi závěsnými svítidly typu SPIDER. Tento lustr se vyznačuje neobvyklou jednoduchou a minimalistickou formou. Lampa se skládá z pěti kabelů o maximální délce 200 cm, zakončených stínidly, která jsou upevněna na objímkách se závitem E27. Výkon žárovky je 60W nebo ekvivalent LED žárovek. Válcová stínidla o průměru 17,5 cm jsou vyrobena z holandské textilie. Designová lampa s pěti světelnými body umožňuje osvětlit velkou plochu interiéru. Pavoučí lustry jsou velmi funkční díky drátům, jejichž uspořádání lze libovolně měnit a tvarovat podle vize a potřeb. Přiložené montážní držáky umožňují snadnou montáž lampy. Díky nim můžete plánovat libovolné rozestupy „ramen“ a upravovat úhel dopadu světla.

WAIKIKI W5 GOLD je osvětlení, které dokonale zapadne do prostoru ložnice, obývacího pokoje nebo jídelny. Svou funkčností se uplatní i ve veřejných prostorách, kde dokonale podtrhne originalitu každého interiéru.

Tato lampa se, stejně jako všechna svítidla v naší prodejně LYSNE.PL, může pochlubit označením „made in Poland“, certifikátem EU o shodě CE pro elektrotechnické výrobky a dvouletou zárukou.

BARVA:

ABAŻUR: bílá se zlatým vnitřkem (zlatý lesk), ocelově šedá se zlatým vnitřkem (zlatý mat), lahvově zelená se zlatým vnitřkem (zlatý mat), tmavě modrá se zlatým vnitřkem (zlatý mat) a černá se zlatým vnitřkem (zlatá mat)

Rám • staré zlato

ROZMĚRY:

rozměry stínítka: výška – 12 cm, šířka – 17.5 cm

rozměry lampy: výška – nastavitelný, šířka – nastavitelný, délka kabelu max. 200 cm

POČET SVĚTLÝCH ZDROJŮ A TYP ŽÁROVKY: 

5×E27 – lampa je přizpůsobena světelným zdrojům s energetickými třídami od A ++ po E a LED 

žárovkám

VÝKON: 60 W

NAPĚTÍ: 230V

MATERIÁL: kovové části, stínidlo – holandská textilie nalepená na zlaté PVC fólii

Záruka výrobce – 24 měsíců 

ZEMĚ PŮVODU A VLASTNOSTI PRODUKTU: Polský zbrusu nový produktBA