10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LYSNE.PL Elegantní lustr KANO D5 5xE27, černý rám LYSNE.PL Elegantní lustr PUEBLO GOLD 3xE27, černý rám
LYSNE.PL Elegantní lustr KANO D5 5xE27, černý rám

Lustr KANO D5 je nová nabídka od LYSNE.PL – polského výrobce osvětlení. Díky své jedinečné formě a funkčnosti potěší nejednoho milovníka avantgardního designu.Prezentovaná loftová lampa má prostor pro 5 žárovek o výkonu 60W každá, nasazené na závit E27.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní lustr MAJORKA 3xE27 chromový rám LYSNE.PL Elegantní lustr PUEBLO GOLD 3xE27, černý rám
LYSNE.PL Elegantní lustr MAJORKA 3xE27 chromový rám

Závěsné svítidlo MAJORKA je skvělou alternativou ke klasickým lustrům.Tři stínidla ve tvaru kosočtverce namontovaná ve zvolené výšce dělají lampu univerzální a vhodnou pro místnosti různých výšek.Lampa má tři světelné zdroje o výkonu 60W a závitové uchycení E27 a LED žárovky.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní lustr PUEBLO GOLD 3xE27, černý rám LYSNE.PL Elegantní lustr PUEBLO GOLD 3xE27, černý rám
LYSNE.PL Elegantní lustr PUEBLO GOLD 3xE27, černý rám

Závěsné osvětlení PUEBLO GOLD je opravdovou lahůdkou pro všechny milovníky nadprůměrného designu a moderních řešení. Lampa je vybavena třemi stínidly ve tvaru válce.Výška, ve které budou umístěna, závisí také na nás díky možnosti úpravy převisů, na kterých jsou stínidla umístěna.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní lustr SINTRA GOLD fi 50 cm 3xE27, bílý rám LYSNE.PL Elegantní lustr TUNIS 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám
LYSNE.PL Elegantní lustr SINTRA GOLD fi 50 cm 3xE27, bílý rám

Závěsné svítidlo SINTRA GOLD je mimořádně elegantní návrh osvětlení. Tento typ osvětlení bude vyhovovat glamour aranžmá a velmi futuristickým interiérům.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní lustr TUNIS 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám LYSNE.PL Elegantní lustr TUNIS 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám
LYSNE.PL Elegantní lustr TUNIS 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám

Závěsné svítidlo TUNIS nejen dostatečně rozzáří pokojíček vašeho dítěte, ale také dodá pokojíčku jedinečný okouzlující vzhled. Další výhodou stropního svítidla Tunis je spodní konstrukce stropu, tzv dno. Dno má dvojí roli – rozptyluje světlo po celé ploše stínidla a maskuje jeho vnitřek.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní lustr WAIKIKI W1 1xE27, dno, černý rám LYSNE.PL Elegantní lustr TUNIS 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám
LYSNE.PL Elegantní lustr WAIKIKI W1 1xE27, dno, černý rám

Závěsné svítidlo WAIKIKI W1 je příkladem osvětlení, ve kterém se dokonale snoubí klasický styl s moderností.Geometrické stínidlo je zavěšeno na jemně zakřiveném rámu (kabelu). Výšku osvětlení lze libovolně nastavit díky kabelu, jehož délka je až 210 cm.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo AURORA bílý rámeček LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo do ložnice RIMINI staré zlato rámeček
LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo AURORA bílý rámeček

Klasická řešení nikdy nevyjdou z módy! Proto představujeme model nástěnného svítidla AURORA, které ozdobí váš interiér a svým světlem umocní všechny jeho přednosti! Na tomto místě stojí za zmínku také mimořádná proporcionalita této lampy, výška i šířka je 25 cm.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo TETE bílý rámeček LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo do ložnice RIMINI staré zlato rámeček
LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo TETE bílý rámeček

Nástěnné svítidlo TETE ozdobí váš interiér a svým světlem umocní všechny jeho kvality! Taková lampa se osvědčí při večerním odpočinku a čtení knih. Nástěnné svítidlo díky svému jedinečnému vzhledu umožňuje umístění do jakéhokoli typu místnosti a zvyšuje tak její prestiž.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo do ložnice RIMINI staré zlato rámeček LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo do ložnice RIMINI staré zlato rámeček
LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo do ložnice RIMINI staré zlato rámeček

Nástěnné svítidlo Rimini je krásné a funkční osvětlení do každého bytu. Jeho univerzální struktura a jednoduchý design se skvěle hodí do každého interiéru. Rám lampy je vyroben z kovu, zatímco stínidlo je vyrobeno z nejkvalitnější tkaniny.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo do ložnice CAPRI chromový rámeček LYSNE.PL Klasické závěsné svítidlo WAIKIKI W1 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám
LYSNE.PL Elegantní nástěnné svítidlo do ložnice CAPRI chromový rámeček

Nástěnné svítidlo CAPRI je klasika v celé své kráse. LED panel je dlouhý 34 cm a je také nastavitelný. To znamená, že bodový zdroj světla může být nasměrován vámi zvoleným směrem. Kovový rám a látkové stínidlo jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů.

můžete mít 13.12. - 15.12.

LYSNE.PL Klasické závěsné svítidlo WAIKIKI W1 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám LYSNE.PL Klasické závěsné svítidlo WAIKIKI W1 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám
LYSNE.PL Klasické závěsné svítidlo WAIKIKI W1 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám

Závěsné svítidlo WAIKIKI W1 je příkladem osvětlení, ve kterém se dokonale snoubí klasický styl s moderností.Geometrické stínidlo je zavěšeno na jemně zakřiveném rámu (kabelu). Výšku osvětlení lze libovolně nastavit díky kabelu, jehož délka je až 210 cm.

můžete mít 11.12. - 13.12.

LYSNE.PL Lustr BEJRUT 1xE14 bílý rám LYSNE.PL Klasické závěsné svítidlo WAIKIKI W1 1xE27, dno, kartáčovaná ocel rám
LYSNE.PL Lustr BEJRUT 1xE14 bílý rám

BEJRUT přesah je perfektním řešením pro minimalistické místnosti, které potřebují další zdroje světla, aniž by zabíraly mnoho místa.Závěsné svítidlo do kuchyně BEJRUT je kombinací kovového rámu a látkového stínidla.Maksymalna długość to 120 cm, minimalna ok. 10 cm.

můžete mít 11.12. - 13.12.