10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11213036

LYSNE.PL Elegantní lustr WAIKIKI W3 3xE27, chromový rám, bílá

LYSNE.PL Elegantní lustr WAIKIKI W3 3xE27, chromový rám, bílá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
WAIKIKI W3 je další nabídkou mezi závěsnými svítidly typu SPIDER. Tento lustr se vyznačuje neobvyklou jednoduchou a minimalistickou formou. Lampa se skládá ze tří kabelů o maximální délce 200 cm, zakončených stínidly, které jsou upevněny na objímkách se závitem E27. Celý popis

Barva

2 094 Kč
Zboží od: LYSNE
2 094 Kč
S novou kartou za

15.12.2023 - 19.12.2023 na vaší adrese

Popis

WAIKIKI W3 je další nabídkou mezi závěsnými svítidly typu SPIDER. Tento lustr se vyznačuje neobvyklou jednoduchou a minimalistickou formou. Lampa se skládá ze tří kabelů o maximální délce 200 cm, zakončených stínidly, které jsou upevněny na objímkách se závitem E27. Výkon žárovky je 60W nebo ekvivalent LED žárovek. Válcová stínidla o průměru 17,5 cm jsou vyrobena z holandské textilie. a k dispozici v 18 barevných variantách. Designová lampa se třemi světelnými body umožňuje osvětlit velkou plochu interiéru. Pavoučí lustry jsou velmi funkční díky drátům, jejichž uspořádání lze libovolně měnit a tvarovat podle vize a potřeb. Přiložené montážní držáky umožňují snadnou montáž lampy. Díky nim můžete plánovat libovolné rozestupy „ramen“ a upravovat úhel dopadu světla.

WAIKIKI W3 je osvětlení, které dokonale zapadne do prostoru ložnice, obývacího pokoje nebo jídelny. Svou funkčností se uplatní i ve ve ve ve veřejných prostorách, kde dokonale podtrhne originalitu každého interiéru.

Tato lampa se, stejně jako všechna svítidla v naší prodejně LYSNE.PL, může pochlubit označením „made in Poland“, certifikátem EU o shodě CE pro elektrotechnické výrobky a dvouletou zárukou.

BARVA:

ABAŻUR: bílá, ecru, světle šedá (holub), světle zelená, hořčice, růžová, světle fialová, béžová, šedá (ocel), červená, modrá, fialová, zelená (lahvově zelená), tmavě modrá, tmavě šedá (grafit) , hnědá, černá, šedá melanž (tzv. beton)

RÁM: chromový

ROZMĚRY:

rozměry stínítka: výška – 12 cm, šířka – 17.5 cm

rozměry lampy: výška – nastavitelný, šířka – nastavitelný, délka kabelu max. 200 cm

POČET SVĚTLÝCH ZDROJŮ A TYP ŽÁROVKY: 

3×E27 – lampa je přizpůsobena světelným zdrojům s energetickými třídami od A ++ po E a LED 

žárovkám

VÝKON: 60 W

NAPĚTÍ: 230V

MATERIÁL: rám – kovové prvky, stínidlo – holandská textilie nalepená na PVC fólii

ZEMĚ PŮVODU A VLASTNOSTI PRODUKTU: Polský zbrusu nový produkt