Počet nalezených produktů: 22

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Salomon Agile 250 Belt
1 250 Kč

1 149 Kč
+ doprava zdarma

Salomon Agile 250 je běžecký pás z elastického materiálu s praktickou přední kapsou. Perfektně sedí i v aktivním pohybu. Měkká láhev 250 ml je součástí balení.


Camelbak Quick Grip Chill Atomic Blue/Silver-22%
829 Kč

641 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Díky stabilnímu pouzdru na lahev Camelbak Quick Grip Chill Atomic Blue/Silver budete mít pití stále po ruce a proto Vám může pomoci při dodržování dostatečného pitného režimu při sportování venku i v posilovně.


Deuter Pulse II

Deuter Pulse II

Hodnocení: 4,5
640 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická ledvinka s šikmo orientovaným držákem na láhev a dvěma kapsami na nejrůznější drobnosti, které chcete mít vždy při sobě.


Adidas R Media Armp Energy S17/Reflec Silver NS
799 Kč

457 Kč
+ doprava zdarma

Adidas R Media Armp je kapsa na paži pro váš telefon nebo přehrávač. Díky ní ho budete mít vždy při sobě na dosah a bezpečně upevněný tak, aby vám nepřekážel v pohybu.


Adidas Run Belt Scarlet Red-Smc/Silver/Black NS
549 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Adidas Run Belt je elegantní minimalistický běžecký pásek s kapsou na nejnutnější potřebnosti jako mobil nebo klíče. Reflexní detaily pro zvýšení viditelnosti a bezpečí běžce.


Boll Fox II Black
795 Kč

731 Kč
+ doprava zdarma

Boll Fox II Black je anatomicky tvarovaná sportovní ledvina s diagonálním držákem na lahev a 3D kapsou na potřebné drobnosti. Je vhodná pro běhání, in-line brusle, běžky a Nordic walking…


Boll Spark-21%

Boll Spark

Hodnocení: 4
695 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Boll Spark je lehká, super stabilní, vzdušná ledvina s diagonálním, snadno dostupným držákem na lahev. Je vhodná pro běhání, in-line brusle, běžky a Nordic walking.


Camelbak Quick Grip Chill
799 Kč

659 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky stabilnímu pouzdru na lahev Camelbak Quick Grip Chill budete mít pití stále po ruce a proto Vám může pomoci při dodržování dostatečného pitného režimu při sportování venku i v posilovně.


Camelbak Quick Grip Chill Black/Atomic Blue
829 Kč
799 Kč
+ doprava zdarma

Díky stabilnímu pouzdru na lahev Camelbak Quick Grip Chill Black/Atomic Blue budete mít pití stále po ruce a proto Vám může pomoci při dodržování dostatečného pitného režimu při sportování venku i v posilovně.


Camelbak Quick Grip Chill Black/Cherry Tomato
829 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Díky stabilnímu pouzdru na lahev Camelbak Quick Grip Chill Black/Cherry Tomato budete mít pití stále po ruce a proto Vám může pomoci při dodržování dostatečného pitného režimu při sportování venku i v posilovně.


CAMP Ergo Belt
1 590 Kč

1 431 Kč
+ doprava zdarma

Lehký a úzký pás pro běhání po horách i stezkách Camp Ergo Belt. Má velkou samostatnou kapsu se dvěma vstupními otvory navrženými tak, aby unesly dvě měkké láhve, které jsou součástí pásu (jedna 150 ml pro kalorie a druhá 500 ml pro hydrataci). Kapsa na zip se síťovinou je ideální na přenos potřeb jako je občerstvení, klíče, doklady a další příslušenství.


Craft Hydrate

Craft Hydrate

Hodnocení: 5
750 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Craft Hydrate je praktická ledvinka, určená především pro běžce, kteří chtějí mít vše důležité, včetně pití, u sebe. Díky pohodlnému polstrování při nošení nikde netlačí.


Ferrino X-Easy
650 Kč
621 Kč
+ doprava zdarma

Malá ledvinka Ferrino X-Track s anatomickým tvarováním a držákem pro jednu lahev. Vhodná pro cyklistiku i běh.


Ferrino x-Hyper
890 Kč

601 Kč
+ doprava zdarma

Ledvinka s ergonomickým tvarem Ferrino x-Hyper s kapsami na dvě lahve, zádovým systémem ze síťoviny a reflexními prvky. Je ideální pro cyklistiku a běh.


FISCHER Ledvinka DRINK-/FITBELT
470 Kč
+ doprava zdarma

Ledvinka pro běžecké lyžování s lahví o objemu 0,75 l. Fischer Ledvinka DRINK-/FITBELT nabízí dostatečný prostor pro drobnosti, které potřebujete vzít s sebou na běžky, navíc má polstrovanou zadní stranu pro maximální pohodlí při jejím nošení a reflexní prvky, díky kterým budete vždy vidět.


FISCHER Ledvinka DRINKBELT PROFESSIONAL
699 Kč
+ doprava zdarma

Ledvinka na běžky s integrovaným vakem na 1 litr tekutiny. Fischer Ledvinka DRINKBELT PROFESSIONAL má polstrovanou zadní část a je vybavena reflexními prvky.


Boll Fox II Strawberry
795 Kč

731 Kč
+ doprava zdarma

Boll Fox II Strawberry je anatomicky tvarovaná sportovní ledvina s diagonálním držákem na lahev a 3D kapsou na potřebné drobnosti. Je vhodná pro běhání, in-line brusle, běžky a Nordic walking…


Lowe Alpine Lightflite Hydro
750 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Lightflite Hydro je ledvinka určená pro běh v terénu, nordic walking a pohyb v přírodě. Integrovanou láhev s vodou budete mít vždy po ruce.


Nike Lean Arm Band
769 Kč
+ doprava zdarma

Pouzdro na běhání, které je kompatibilní s většinou smartphonů. Nike Lean Arm Band je vybaven kapsou na suchý zip, díky které spolehlivě chrání váš mobilní telefon a zároveň umožňuje snadný přístup k jeho ovládání. Pouzdro má nastavitelný popruh.


One Way Thermo Belt

One Way Thermo Belt

Hodnocení: 5
799 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Ledvinka s vnitřní termoskou na nápoj. Ledvinka má oddělenou kapsu na mobil, doklady, klíče atd.. Termoska se dá vyjmout a vymýt, popruh je regulovatelný. Pijete přímo z ledvinky, termosku nevyndáváte. Pití vám vydrží teplé.


Osprey Duro Handheld
799 Kč

739 Kč
+ doprava zdarma

Kapsička na láhev Osprey Handheld pěkně padne do ruky. Může být nošena v dlani nebo na hřbetu dlaně, chcete-li použít trekové hole. Skvělé řešení pro kratší běhy, když s sebou nechcete brát batoh, vestu nebo ledvinku.


Osprey Duro Solo Belt
1 199 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Praktická ledvinka Osprey Duro Solo Belt je ideální na kratší běhy, při kterých potřebujete jen nezbytné drobnosti a lahev na vodu. V ledvince je dostatek místa na drobnou svačinu, klíče a další maličkosti. Telefon snadno schováte do kapsy s TPU průhledným plastem, který umožňuje sledovat i ovládat mobil při běhu.