Počet nalezených produktů: 143

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO Friends 41340 Dům přátelství
1 799 Kč

1 549 Kč
+ doprava zdarma

Děvčata z městečka Heartlake převzala starou požární stanici a přeměnila ji na hlavní základnu LEGO® Friends! Odpočívej s Andreou na střeše s vířivkou nebo popusť uzdu fantazii v Emmině řemeslné dílně. V kuchyni udělej popcorn a otoč telkou v ložnici, abys objevila tajnou obrazovku. Jakmile dostaneš instrukce, sklouzni po hasičské tyči dolů a vyraz na Oliviině kole s přívěsem!


LEGO Disney Princess 41156 Locika a její hradní ložnice
499 Kč

418 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hraj si na princeznu Lociku se sadou 41156 Locika a její hradní ložnice od LEGO® l Disney – král se ji totiž snaží držet uvnitř království. Užij si stavění a upravování této princeznovské LEGO® l Disney stavebnice a vytvářej nekonečná dobrodružství s Locikou, kterou znáš ze seriálu Na vlásku: Seriál.


LEGO Friends 41126 Jezdecký klub v Heartlake
1 699 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Využij vybavení jezdeckého klubu aby se z tebe a tvého koníka stala neporazitelná závodnická dvojice! Použij cvičební náčiní a rozehřej poníky, potom piluj skákání – dokonce můžeš laťku dát i výše, až budeš mít pocit, že už ses zlepšila.


LEGO Disney Princess 41157 Locika a její kočár
999 Kč

808 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přidej se k princezně Locice a její nejlepší přítelkyni Cassandře v této sadě 41157 Locika a její kočár, a vyraz na projížďku po království v touze zažít nová dobrodružství. Užij si stavění a upravování této princeznovské LEGO® l Disney stavebnice a vytvářej nekonečná dobrodružství na cestách.


LEGO Disney Princess 41152 Pohádkový zámek Šípkové Růženky
1 099 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Přehraj si oblíbené scény z Disney Šípkové Růženky a pomoz jí otáčet kolovrátek. Ale dej si pozor, Zloba ve svém doupěti je blízko! Užívej si stavění a upravování této sady různými způsoby, snadno přemísťuj a prohazuj dílky uvnitř a aranžuj komnaty zámku tak, abys vytvořila nová dobrodružství.


LEGO JurassicWorld 75928 Pronásledování Bluea helikoptérou
1 299 Kč

1 149 Kč
+ doprava zdarma

Pozor, past! Pozdě! Blue se nechal nalákat do klece, když uviděl jídlo, které tam nastražili Wheatley a pilot. Naskoč na čtyřkolku a uháněj za Owenovým dinosauřím kamarádem, než ho zlí lovci unesou za pomoci helikoptéry. Střílej z kuše, abys je zastavil, osvoboď dinosaura a získej zpět ukradená vejce… ale dávej pozor na šestiranné vystřelovače helikoptéry.


LEGO 10404 Dno oceánu
799 Kč

753 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Podpořte své dítě ve stavění náročnějších konstrukcí a zapojení své představivosti díky této speciální edici sady LEGO®, se kterou prozkoumá hlubiny oceánu. Najdete v ní celou řadu barevných kostek a dalších součástek, včetně jedinečné ploché destičky k 60. narozeninám značky LEGO.


LEGO Friends 41344 Andrea a její obchod s módními doplňky
749 Kč

679 Kč
+ doprava zdarma

Najdi svůj nový styl s touto sadou 41344 Andrea a její obchod s módními doplňky od LEGO® Friends. Vydej se do kabinky a pomoz Andree vyzkoušet si novou paruku nebo sukni, a vyber jí kabelku, se kterou vyrazí na její další vystoupení. Nech si poradit od Emy, která ti spíchne šaty na šicím stroji. Své k tomu má co říct i pes Dexter – schvaluje! Odměň ho sušenkou a vyraz s Andreou na její další zkoušku.


LEGO Star Wars™ 75213 Adventní kalendář
799 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vydej se v roce 2018 na galaktickou cestu plnou sváteční zábavy s 75213 Adventním kalendářem LEGO® Star Wars. Za jednotlivými okénky objevíš hvězdnou sbírku LEGO minifigurek, vesmírných lodí, vozidel a mnohem víc! Jakmile získáš všechny dárky, rozlož herní podložku a přehrávej si své vlastní akční scény z pouštní a ledové planety. S letošním kalendářem začnou Vánoce dřív, než bys řekl švec!


LEGO 10402 Zábavná budoucnost
259 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Jak nám budou v budoucnosti pomáhat roboti? Zjisti, jakou radost ti může přinést tvoření z kostek LEGO®, a vyrob si robota, který ti pomůže s domácími pracemi, nebo si postav tu nejrychlejší motokáru v okolí a vyraz na závody. Postavit můžeš cokoliv, co ti dovolí tvá představivost. Svůj výtvor pak můžeš přestavět a hrát si s ním celý den. Z malých kostek můžou vzejít ohromné věci!


LEGO City 60110 Hasičská stanice-22%
2 699 Kč

2 099 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pomoz hasičům naložit do auta a helikoptéry nářadí! Je čas oběda, tak sjeď po tyči na hasičské stanici a zajdi si do stánku s párky v rohlíku. Na cestě dej požárnímu psovi jeho kost. Ale ne, stánek s párky v rohlíku hoří!


LEGO Disney Princezny 41150 Vaiana a její plavba po oceánu
1 199 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se na vodu s Vaianinou lodí a s jejími přáteli Maui a kohoutem Heiheiem, potom studujte mapu hvězdné oblohy a během plavby si vychutnávejte skvělé ovoce. Pozor na dotěrného Kakamora, který se snaží ukrást srdce Te Fiti!


LEGO Friends 41313 Letní bazén v městečku Heartlake-23%
1 299 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Koupejte se s Andreou a Martinou, které sjíždějí po skluzavce přímo do bazénu! Skákají z prkna, cvičí skákání do dálky, nebo si zajdou do plaveckého baru. Odpočiňte si ve vířivce s novinami v ruce.


LEGO City Great Vehicles 60180 Monster truck
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Pořádně se rozjeď na skládací rampu a předveď v barevném monster trucku s masivními koly jedinečné kaskadérské kousky. Troufneš si přeskočit ohnivé sudy?


LEGO Disney Princezny 41148 Elsa a její kouzelný ledový palác
1 999 Kč

1 749 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se na Anniných saních do ledového paláce, potom pomozte Else používat její schopnosti, kterými může otevírat dveře a odkrýt tak most se skluzavkou, jenž slouží jako úžasný vstup do zámku.


LEGO City Mining 60186 Důlní těžební stroj
999 Kč

874 Kč
+ doprava zdarma

Vydej se do důlní jeskynětěžit zlato! Máš na to k dispozici to nejlepší vybavení: funkční těžební stroj, lopatový nakladač se sklápěcí korbou. Své objevy pak můžeš prozkoumat v mobilní laboratoři.


LEGO City 60167 Základna pobřežní hlídky
2 699 Kč

2 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Máme tu námořníka v nouzi, visícího na bójce – zavolejte loď pobřežní hlídky, ti ho zachrání. Ale ne, kolem bójky krouží žralok a chobotnice! Zachraňte námořníka dřív, než se k němu přiblíží! Než vyrazíte zpět k domovu, vezměte ho na lodi na kontrolu.


LEGO Friends 41353 Adventní kalendář-24%
749 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odpočítávej dny do Vánoc s Adventním kalendářem 41353 od LEGO® Friends! Postav si každý den ozdobu, která se skvěle hodí k tobě domů nebo na vánoční stromeček a oslav Vánoce v LEGO Friends stylu! Kalendář nabízí spoustu vánočních výtvorů, včetně ozdob 5 kamarádek z městečka Heartlake.


LEGO Friends 41333 Olivia a její speciální vozidlo-24%
499 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Namiř si to do městského parku v Heartlake v Oliviině speciálním vozidle. Je tam kocourek, který potřebuje pomoc! Olivia a její robot Zobo mají vše, co potřebují, aby zabezpečili pohodu v městečku Heartlake. Postav Zoba na jeho střešní řídicí centrum, aby sledoval celou situaci, zatímco Olivia staví žebřík ke stromu, aby zachránila kocourka.


LEGO City Police 60141 Policejní stanice-18%
2 699 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zvoňte na poplach! Zločinci se snaží vysvobodit svého kamaráda z vězení! Dejte dynamit do ventilace a počkej, než vybuchne. Podržte zločinci páčidlo, kterého by se mohl držet, a potom ho dostaňte z vězení. Poté pomozte policistům dostaň je všechny do vězení.


LEGO Friends 41311 Pizzerie v městečku Heartlake-21%
799 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pečte a podávejte výtečnou pizzu s Emou a Oliverem v oblíbené Pizzerii v městečku Heartlake. Snažte se v kuchyni plnit všechny objednávky a pomocí lopaty na pizzu je vkládejte do pece.


LEGO Friends 41316 Andrein vůz s přívěsem pro člun-21%
799 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Projeďte se podél pobřeží ve sportovním voze s parádním motorovým člunem na přívěsu. Najděte perfektní místo pro zahájení plavby a pak naskočte do člunu a hurá na moře s Andreou a Emmou!


LEGO Friends 41332 Emma a umělecký stojan-26%
499 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Emma táhne za malým skútrem svůj umělecký stojan. Postaví ho v městském parku v Heartlake na svém oblíbeném místě, kde maluje karikatury. Otevři okna, aby všichni viděli obrazy, které dnes prodává, a pomoz jí u pokladny. Ulož kocoura Chica do jeho postýlky, ať si schrupne, zatímco Emma sedí u stojanu a pracuje na svém nejnovějším díle.


LEGO Friends 41338 Stephanie ve sportovní aréně
999 Kč

824 Kč
+ doprava zdarma

Udržuj se se Stephanií v kondici a zkus některé z jejích oblíbených sportů. Projdi hlavním vchodem do basketbalové arény. Trénuj míření a stisknutím tlačítka vystřel basketbalový míč do sítě, pak se posaď na tribunu a sleduj Stephanii, jak při tenisovém turnaji válcuje svoji největší soupeřku! Po zápase si dej taco a kup si suvenýr v barvách svého týmu v obchodě v horním patře.


LEGO 10401 Duhová zábava
129 Kč

121 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Co najdeš na konci duhy? Oslav s námi radost, kterou přináší tvoření z kostek LEGO®. Postav pestrobarevné letadlo a vzlétni do oblak nebo dej průchod svojí fantazii a vytvoř úžasná, dosud neznámá stvoření. Postavit můžeš cokoliv, co ti dovolí tvá představivost. Svůj výtvor pak můžeš přestavět a hrát si s ním celý den. Z malých kostek můžou vzejít ohromné věci!


LEGO 10405 Mise na Mars-25%
1 399 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Podpořte své dítě ve stavění náročnějších konstrukcí a zapojení své představivosti díky této speciální edici sady LEGO®, se kterou prozkoumá veškerá tajemství vesmíru. Najdete v ní celou řadu barevných kostek a dalších součástek, včetně jedinečné ploché destičky k 60. narozeninám značky LEGO.


LEGO NINJAGO™ 71019 movie minifigurka
99 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si tu pravou akci nindžů díky sérii LEGO® Minifigurek, inspirované filmem LEGO® NINJAGO® FILM. V balíčku je vždy jedna z 20 sběratelských minifigurek s jedním nebo i více doplňky, navíc podstavec na vystavení a sběratelskou brožurku.


LEGO Batman Movie 70900 Jokerův útěk v balónu
449 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Zachraň situaci se svým oblíbeným super hrdinou! Postav se po boku Batmana proti ďábelskému Jokerovi a nedovol mu zničit Gotham! Až se ti povede zneškodnit bombu, zabraň Jokerovi v útěku.


LEGO City 60107 Hasičské auto s žebříkem
499 Kč

439 Kč
+ doprava zdarma

Naskoč do hasičského auta s žebříkem a spěchej na místo požáru! Vysuň žebřík a uhas požár! Použij speciální vystřelovací hadici k boji s požárem a s plameny na zemi bojuj pomocí hasicího přístroje.


LEGO City 60108 Hasičská zásahová jednotka-27%
799 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Spěchej na místo požáru, kde volá o pomoc dělník! Přijeď na své motorce bojovat s plameny. Pokud se k ohni nemůžeš dostat, zavolej helikoptéru z hasičské zásahové jednotky a pomoz hasičům uhasit hořící kontejner pomocí nádrže plné vody.


LEGO City 60137 Trable odtahového vozu
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Naskočte na policejní terénní motorku nebo na stíhací motorku a uhánějte za odtahovým vozem. Získejte sejf, proveďte odvážné zatčení a odvezte zločince zpět do vězení. Pro policisty z LEGO City je to jen další napínavý den v práci!


LEGO City 60138 Honička ve vysoké rychlosti-16%
799 Kč

669 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Nejvyšší poplach! Zločinec ukradl peníze a zlato a ujíždí z města v ukradeném sportovním voze. Naskočte do policejního auta a pronásledujte ho! Pokud bude příliš rychlý, přivolejte policejní helikoptéru a Chase McCaina a pomozte mu zatknout zločince!


LEGO City 60139 Mobilní velitelské centrum
999 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Zločinec zamčený v mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákněte za mříž hák a přidejte na čtyřkolce plyn. Spusťte zadní rampu Mobilního velitelského centra a vyložte policejní motorku, potom posaďte zločince zpátky do vězení!


LEGO City 60140 Vloupání buldozerem
1 499 Kč

1 379 Kč
+ doprava zdarma

Zločinci se snaží vytáhnout sejf ze zdi buldozerem! Naložte vybavení do policejní dodávky a přivolejte helikoptéru s reflektorem, abyste dohlédli na místo činu. Pomocí policistů, policejního psa a bezpečnostního týmu obkličte zločince a získejte jejich kořist!


LEGO City 60148 Závodní tým čtyřkolek
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Chopte se řídítek jedné ze závodních čtyřkolek! Nastartujte motor, seřaďte se na startu a čekejte na startovní signál, abyste se mohli ucházet o vítězství. Rozjásejte publikum divokými skoky a vyhrajte závod!


LEGO City 60150 Dodávka s pizzou
499 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Ať už s touto dodávkou zastavíte kdekoli, stačí otevřít postranní panely a k vašemu pizza stánku se začnou hrnout zákazníci! A pokud zazvoní telefon s objednávkou, pošlete kurýra na skůtru.


LEGO City 60153 Sada postav - Zábava na pláži
999 Kč

881 Kč
+ doprava zdarma

Poznejte spoustu nových lidí, zatímco budete trávit krásný den na pláži! Zahrajte si volejbal spolu s týmem, zatímco babička vezme svou vnučku na zmrzlinu do stánku. Než půjdete stavět hrad z písku spolu s malou holčičkou, jděte si zasurfovat.


LEGO City 60157 Džungle - začátečnická sada
269 Kč

242 Kč
+ doprava zdarma

Naložte svůj člun potřebným vybavením a vyrazte do neprobádaných hlubin. Podívejte se na tu exotickou žábu! Zastavte a popadněte svou lupu, ať se podíváte, zatímco řidič dává pozor na obřího krokodýla.


LEGO City 60158 Nákladní helikoptéra do džungle
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Zaleťte hluboko do džungle LEGO City a udělejte parádní objev! Sneste se s helikoptérou dolů a pomocí navijáku spusťte čtyřkolku do džungle. Vydejte se najít skrytý chrám, ale pozor na obřího pavouka!


LEGO City 60159 Obrněný transportér do džungle
799 Kč

729 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se v silném transportéru a rychlé čtyřkolce do chrámu. Pohněte s kamenem a objevte diamant, ale pozor na obřího pavouka střežícího poklad! Ale ne, teď je zase na lovu panter! Zkuste mu hodit kuřecí stehýnko.


LEGO City 60163 Pobřežní hlídka - začátečnická sada
269 Kč

235 Kč
+ doprava zdarma

Popadněte vysílačku a vyrazte na pláž LEGO City! Vyšplhejte na plážovou strážní věž, prozkoumejte vlny a hledejte známky nebezpečí. Pak zavolejte zálohy na pomoc uvízlému surfaři. Zachraňte ho dřív, než se k němu dostane žralok.


LEGO City 60164 Záchranářský hydroplán
499 Kč

439 Kč
+ doprava zdarma

Naskočte do kokpitu a vydejte se na záchranou misi na volné moře! Co je to za světlo? Přeleťte kolem záchranného člunu zbloudilého námořníka. Poté s hydroplánem přistaňte, vyklopte zadní dveře a vyrazte pro něj na vodním skútru.


LEGO City 60165 Vozidlo zásahové jednotky 4x4-25%
799 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zavolejte záchrannou jednotku a pomozte potápěči v nouzi! Vyrazte se záchrannou jednotkou ve voze 4×4. Vypusťte záchranný člun pobřežní hlídky do vody, pak prozkoumejte vlny a najděte potápěče v nouzi a jeho člun.


LEGO City 60166 Výkonná záchranářská helikoptéra-23%
1 299 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odstartujte na další záchrannou misi spolu s posádkou pobřežní hlídky LEGO City! U majáku, kde ztratil své pádlo osamělý kajakář, se objevil žralok. Zachraňte kajakáře dříve, než se k němu krvežíznivý lovec dostane.


LEGO City 60198 Nákladní vlak
4 999 Kč

4 299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přepravuj náklady se sadou 60198 Nákladní vlak od LEGO® City! Použij vysokozdvižný vozík, abys naložil kontejnery, a pak je zvedni pomocí jeřábu. Zapoj všechny vagóny za lokomotivu, naskoč do kabiny, zapískej a rozjeď to! Doruč náklad včas a zajisti, aby ve městě LEGO City vše hladce fungovalo!


LEGO City 60202 Sada postav – dobrodružství v přírodě
999 Kč

812 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Poznej spoustu nových LEGO® minifigurek a vyraz s nimi na dobrodružství v přírodě se sadou 60202 Sada postav – dobrodružství v přírodě od LEGO City. Zamiř do kempu, postav si stan a vyraz na dobrodružnou jízdu na člunu. Pak se vydej na procházku, omrkni skalní stěnu a sleduj grandiózního orla, jak chytá ryby v řece. Zamiř zpátky do kempu, naskoč na horské kolo a užij si vzrušující projížďku v lese. S touto partičkou minifigurek se rozhodně nudit nebudeš!


LEGO City 60204 Nemocnice City-15%
1 999 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Postarej se o to, aby byli obyvatelé zdraví a šťastní, se sadou 60204 Nemocnice LEGO® City! Obleč si svůj doktorský plášť a připrav se vyrazit na vizitu. Přivítej v čekárně nového obyvatele města a vezmi pacienta na rentgen. Pak mu zkontroluj zrak a ujisti se, že rozezná B od D! Počkej, co je to za houkání? Není čas na kávu, sanitka přiváží novou pacientku. V Nemocnici LEGO City to vypadá na další hektický den!


LEGO CITY 60238 Výhybky
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Překonej jakoukoli překážku se zábavnými a pružnými výhybkami! Rozšiř svou železniční trať tak, aby se tvůj vlak mohl dostat ještě dál! Sada tvořená 4 zahnutými kolejemi, pravou výhybkou a levou výhybkou je kompatibilní s tvými stávajícími stavebnicemi s vlaky.