Počet nalezených produktů: 180

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO Elves 41183 Zlý drak krále skřetů
849 Kč

679 Kč
+ doprava zdarma

Létejte s Králem skřetů na hřbetě jeho myslí ovládaného draka Ashwinga, zatímco se snaží získat krystaly k dobití energie do své brány! Popadněte medvědici Blubeary pomocí Ashwingových pařátů.


LEGO Star Wars™ 75214 Anakinův jediský Starfighter™
749 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Vydej se na odvážné mise se sadou LEGO® Star Wars 75214 Anakinova stíhačka Jediů Starfighter. S R2-D2 po boku je tato elegantní stíhačka ideální pro průlet pásem asteroidů… a díky vystřelovačům na křídlech je Anakinova loď připravena k akci!


LEGO Technic 42060 Silničáři
599 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Dělejte těžkou práci se silničářskou sadou náklaďáku s odpojitelným přívěsem a pásového rypadla. Zajeďte s náklaďákem na místo, ovládejte rypadlo, které má funkční rameno a radlici, a sklápějte korbu. Sadu lze přestavět na Mini vůz s pluhem.


LEGO Friends 41339 Mia a její karavan-25%
1 399 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jeď s Miou a Stephanií v jejich karavanu za dobrodružstvím do kempu. Sestav plátěnou stříšku a piknikový stůl. Naplánuj výlet v nafukovacím člunu nebo podnikni vyjížďku na koníkovi. Odpočiň si v horním patře na spaní.


LEGO Harry Potter 75951 Grindelwaldův útěk
749 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hůlky připravit! Připrav se na magickou bitvu v sadě 75951 Grindelwaldův útěk od LEGO® Fantastická zvířata a pomoz Serafině Picqueryové zabránit zlému Grindelwaldovi v útěku v létajícím voze taženém testrálem. Připrav si svá nejsilnější kouzla předtím, než temný čaroděj udělá totéž a uteče ze shromáždění MACUSA na okřídleném koni!


LEGO NINJAGO™ 70639 Pouliční závod Hadího jaguáru
799 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Vyzvi Pana E a jeho ďábelský stroj k závodu se Zaneovou super motorkou. Rozlož vystřelovače a zamiř na padoucha z řad Garmadonových synů. Dávej pozor na ostnaté sekací čepele a vystřelovače Pana E. Vyšli dron a zahaj útok ze vzduchu. Dostaň se k Oni masce pomsty dřív než Pan E a zastav ho, než bude příliš silný, díky torzu démona a 2 rukama navíc!


LEGO Minecraft 21135 Kreativní box 2.0
1 999 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

Zlepšete svou tvořivost! Vyberte jednu ze tří uvedených modelových variant a začněte stavět! Zkombinujte pět modelů a vytvořte celou krajinu Minecraft – vaše možnosti jsou nekonečné! A jakmile dostanete chuť na změnu, přeorganizujte celou krajinu jednoduchým přemístěním snadno oddělitelných částí.


LEGO Elves 41191 Naida a záchrana vodní želvy
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pomoz Naidě ubránit Želvího strážce vody před temným netopýrem! Oblíbená sada Elves přichází s novými kousky a je na čase rozjet tu pravou zábavu!


LEGO NEXO KNIGHTS™ 72001 Lanceův vznášející se turnajový vůz
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Připrav se na zápas proti Cezarovi a jeho zlému KyberByter Dennisovi. Použij Lanceův vznášející se turnajový vůz, přepni se do útočného režimu a zastav KyberByter Dennise, který vystřeluje příšeráky šířící robonákazu!


LEGO Technic 42058 Motorka pro kaskadéry
599 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Tato oslňující motorka pro kaskadéry má extra široká kola s nízkoprofilovými pneumatikami pro lepší přilnavost a rovnováhu. Natáhněte motor a úžasnou rychlostí projeďte přes rampu, abyste předvedli parádní akrobatické kousky!


LEGO Elves 41187 Rosalyna léčivá skrýš
1 399 Kč

1 249 Kč
+ doprava zdarma

Podívejte, zlý skřet se snaží chytit malého dráčka jménem Lula! Sneste se z nebes na pomoc spolu s Rosalyn a Sapphire, matkou všech draků, a vraťte se poté se všemi nazpět do Rosalyny léčivé skrýše v domku na stromě.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 70348 Lance a turnajový vůz
623 Kč
+ doprava zdarma

Uhánějte za Rogulem v Lanceově rychlém turnajovém voze! Vyklopte křídla a vzleť, zatímco příšera utíká pryč, a potom odpalte raketové střely. Sejměte křídla a zažijte dvojnásobnou zábavu s LEGO® NEXO KNIGHTS™.


LEGO Star Wars™ 75168 Yodova jediská stíhačka
849 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Stíhačka Yody, mistra řádu Jedi, je ideální pro cestování na vzdálené planety. Posaďte Yodu do kokpitu a naložte i R2-D2. Potom sklopte křídla, nabijte vystřelovače a připravte se na odlet do akce!


LEGO Star Wars ™ 75208 Chýše Mistra Yody
849 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Trénuj s Lukem v úkrytu Mistra Yody na planetě Dagobah. Nauč se využívat Sílu a předveď s Lukem stojku na jedné ruce. Vyskoč do vzduchu s Mistrem Yodou na zádech a houpej se na liánách jako skutečný Jedi. Když padne tma, odpočiň si a připrav se na další den náročného výcviku… a dávej pozor na schovaného hada!


LEGO Super Heroes 76045 Krádež kryptonitu
999 Kč

829 Kč
+ doprava zdarma

Ujížděj s Batmanem do přístavu, kde stoupenci LexCorpu uskladňují kryptonit. Střílej z vystřelovačů Batmobilu a odraz raketové střely zdvižného vozíku. Otevři dveře Batmobilu a zaútoč Batmanovým stříbrným Batarangem.


LEGO Elves 41196 Útok stromových netopýrů na elfí hvězdu
1 999 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Odhal záhadná tajemství stromu Elvenstar v této fantastické sadě 41196 Útok stromových netopýrů na elfí hvězdu od LEGO® Elves! Vylez do koruny stromu a pozoruj hvězdy pomocí dalekohledu a hvězdné mapy. Potom se sklouzni dolů a podívej se s Blubearym na vodopád ještě předtím, než se s jedním z elfů pustíš do nácviku střelby z kuše na terče.


LEGO NEXO KNIGHTS™ 70355 Aaronův vůz Horolezec
1 699 Kč

1 549 Kč
+ doprava zdarma

Vyrazte vstříc odvážnému dobrodružství ve voze Horolezec 3v1. Využijte futuristickou terénní buginu a poraz lorda Krakenskulla. Zastavte temného pána, který se snaží vštěpit Zapomenutou Sílu do hrůzostrašného Krakenbeasta.


LEGO Elves 41184  Aira a její vzducholoď
1 199 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Vydávejte se na napínavé mise v Elvendale! Skřet Dukelin zahlédl Emily Jonesovou s jejím amuletem na Aiřině vzducholodi a podařilo se mu amulet ukrást! Využij Aiřiných větrných schopností a dopadni skřeta před tím, než amulet donese Králi skřetů!


LEGO 41456 Unikingdom pouťová zábava
1 099 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

Přehraj si oblíbené scény z nejradostnějšího, nejtřpytivějšího a nejbarevnějšího televizního seriálů všech dob se sadou 41456 Pouť v království Unikingdom od LEGO® Unikitty!™ Na téhle úžasné pouti nechybí funkční horská dráha, otáčecí řetízkový kolotoč a autodrom, navíc obchod, stánky s občerstvením a 6 postaviček z televizního seriálu, které se tu neskutečně baví!


LEGO Batman Movie 70901 Ledový útok Mr. Freeze
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte Batmanovi bránit elektrárnu města Gotham City před útokem Mr. Freeze v jeho obleku Exosuit a zachraňte hlídače z ledového vězení. Jedině Batman může zachránit situaci a jedině vy mu můžete pomoci.


LEGO Batman Movie 70902 Catwoman™ a honička na Catcycle
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte Batgirl a Robinovi zabránit kočičí ženě ve zločinu. Catwoman právě vykradla klenotnictví a snaží se zmizet na svém motocyklu. Vyhněte se nástrahám a odchyťte zločinnou dámu.


LEGO Batman Movie 70903 Hádankář a jeho vůz Riddle Racer
999 Kč

819 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte Batmanovi zabránit chaosu v elektrárně. Hádankář se svými pohůnky útočí na Gothamskou elektrárnu – její výpadek by ponořil město do tmy. To Batman nesmí dopustit, takže nezbývá než se postavit přesile.


LEGO Batman Movie 70904 Clayfaceův bahnitý útok
999 Kč

860 Kč
+ doprava zdarma

Měl to být klidný večírek na rozloučenou s komisařem Gordonem. Místo toho se Batman bude muset utkat s bahňákem Clayfacem, který hosty začal bombardovat bahnem. Pomozte Batmanovi přemoci i tohoto monstrózního padoucha.


LEGO Batman Movie 70905 Batmobil-25%
1 799 Kč

1 349 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Legendární vozidlo Batmobil, které pomůže Batmanovi s Robinem překonat každou překážku. Dá se proměnit v závodní auto i terénní vozidlo, aby zajistil co nejrychlejší cestu k cíli. Navíc umožňuje i rychlé vystupování, aby hrdinové mohli čelit Man-Batovi a dvojčatům Kabuki.


LEGO Batman Movie 70909 Vloupání do Batcave-33%
2 999 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Batmanova jeskyně je v ohrožení. Proboural se do ní Tučňák se svým Duckmobilem. Převlečte Bruce Waynea do Batmanovského obleku, abyste mohli bránit svou centrálu a věrného sluhu Alfreda.


LEGO Batman Movie 70914 Bane a útok s náklaďákem plným jedů
1 399 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Bane způsobuje ve městě chaos se svým výkonným náklaďákem 6×6, který je plný kanistrů s jedem. Leťte zachránit situaci s Batmanovým letounem Whirly-Bat. Odrazte útok vůdce mutantů s jeho pochodní a zaútočte!


LEGO Batman Movie 70918 Pouštní Bat-bugina
699 Kč

592 Kč
+ doprava zdarma

Naskoč s Batmanem do kokpitu pouštní Bat-buginy! Překonej všechny nerovnosti na cestě a pusť se do boje s Kapitánem Boomerangem. Vyhni se jeho bumerangům a opětuj palbu pomocí vystřelovačů. Potom vyskoč z buginy a zaútoč pomocí Batmanových batarangů!


LEGO Batman Movie 70919 Výroční oslava Ligy spravedlivých
999 Kč

775 Kč
+ doprava zdarma

Doraz na 57. Výroční oslavy Ligy spravedlivých… jen se o tom nezmiňuj před Batmanem™! Rozjeď pořádnou párty s Wonder Dogem™ za mixážním pultem. Předveď originální taneční kroky na otočném parketu se Supermanem™. Lítej po místnosti s Hawkgirl™ a tancuj až do roztrhání těla s El Doradem a Green Arrowem!


LEGO Batman Movie 70920 Robot Egghead
999 Kč

820 Kč
+ doprava zdarma

Vajíčková bitva! Spoj se s Batmanem proti Eggheadovi™ a Condiment Kingovi™ v delikátní vajíčkové bitvě! Vyhni se vajíčkovým střelám a ohromnému točícímu a chňapajícímu šlehači robota Eggheada. Kryj se před kečupovým a hořčicovým dělem Condiment Kinga. Bojuj pomocí Batmanova vystřelovacího háku a poraz tyhle padouchy, kteří si neváží jídla!


LEGO Batman Movie 70921 Harley Quinn™ a útok dělovou koulí
1 399 Kč

1 231 Kč
+ doprava zdarma

Spoj se s Kaiem a vydej se do bažin! Využij své úžasné nindža dovednosti a poraz Rivetta a Slackjawa, kteří mají hlídku s rumělkovou sekerou a mečem. Dojdi k rumělkovému vejci, ale dávej pozor – mohlo by kdykoliv vybuchnout a vypustit nebezpečné hady! Popadni Meč posunu času tak rychle, jak to jen půjde, a uteč.


LEGO Batman Movie 70923 Batmanův raketoplán
2 299 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Připrav se na strhující vesmírnou misi v Batmanově raketoplánu! Naplánuj misi společně s Batmanem a Dickem Graysonem v Batjeskyni, ale pozor na Catwoman™, která se snaží tajně zapojit do akce. Plav se po Batjeskyni v Bat-kajaku. Vyber si netradiční model z posuvného věšáku s kostýmy. Který převlek si vybereš – Bat-oblek Reggae Mana, Kosmický Bat-oblek nebo Bat-oblek Pyromana?


LEGO BOOST 17101 Kreativní sada-17%
4 499 Kč

3 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přiveď svůj LEGO® model k životu! Dostaň svůj zážitek ze stavění s LEGO® na vyšší úroveň pomocí úžasné Kreativní sady LEGO BOOST. Sestavuj a programuj interaktivní motorizované roboty, modely a jiné výtvory s technologiemi, jako jsou senzory vzdálenosti, barev a náklonu.


LEGO City 60160 Mobilní laboratoř do džungle-26%
1 299 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vyrazte k ukrytému vodopádu! Pomozte mechanikovi, který opravuje vozidlo, zatímco vědec prozkoumává oblast. Dejte pozor na krokodýla ve vodě a pak objevte v chrámu něco úžasného. V džungli LEGO City je každý den vzrušující!


LEGO City 60161 Průzkum oblasti v džungli-25%
2 699 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vypátrejte ztracené letadlo v džungli LEGO City! Vydejte se k záhadnému vraku, pak se utábořte a ráno naskočte do kajaku a prozkoumejte chrám dole po proudu. Mějte oči otevřené, v džungli i ve zříceninách číhá spousta zvířat i pastí.


LEGO City 60194 Průzkumné polární vozidlo
1 199 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zabal si veškeré vybavení a připrav se vyrazit na průzkum zamrzlé krajiny se sadou 60194 Průzkumné polární vozidlo od LEGO® City! Sbírej vzorky pro analýzu v laboratoři na palubě vozidla při průzkumu terénu na sněžné motorce. No teda, mrkej na tu ohromnou ledovou zeď a tajuplnou jeskyni… co se asi ukrývá uvnitř? Dávej si pozor na ledního medvěda! Zapískej na huskyho, je čas vrátit se zpátky do tábora!


LEGO City Mining 60188 Důl
2 399 Kč

2 099 Kč
+ doprava zdarma

Vydej se do důlního komplexu těžit zlato! Máš na to k dispozici to nejlepší vybavení: velký drtič, nakladač se zdvižnou radlicí a náklaďák s korbou. Dávej ale pozor na výbuchy, medvěda nebo svítícího pavouka!


LEGO Constraction Star Wars 75535 Han Solo™
849 Kč

670 Kč
+ doprava zdarma

Postav se neřádům galaxie s Hanem Solem! Popadni jeho obrovskou blasterovou zbraň s pružinovým vystřelovačem nebo blasterovou pistoli, kterou nosí u pasu. Zaujmi bojový postoj a připrav se na pořádnou přestřelku.


LEGO Constraction Star Wars 75537 Darth Maul™
849 Kč

691 Kč
+ doprava zdarma

Zapoj se do akce s figurkou legendárního Darth Maula! Popadni jeho speciální dvojitý světelný meč, otáčej kolečkem a předváděj úžasné bojové pohyby! Tento Sithský lord má taky látkovou tuniku, hrozivě vypadající rudou tvář a rohy!


LEGO Creator 31064 Dobrodružství na ostrově
849 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Najděte mapu v lahvi a vydejte se na vzdálený tropický ostrovbarevném hydroplánu. Využijte své pilotní dovednosti k nalezení ostrova, upravte výškové klapky a přistaňte na moři! Lze přestavět na Chatrč na ostrově nebo na Rychlý motorový člun.


LEGO Creator 31068 Modulární moderní bydlení-30%
999 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vytvořte si krásný moderní dům 3v1. Sada obsahuje svěží bílé, hnědé a světle modré barevné schéma, velká okna, střešní okno, balkon se slunečníkem a detailní vzdušný interiér s ložnicí v patře a přízemním pokojem.


LEGO Creator 31069 Modulární rodinná vila-21%
1 699 Kč

1 329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Připojte se k rodince v třípatrové rodinné vile. Součástí této sady je pestrobarevná fasáda se zahradním koutkem, venkovním krbem, psí boudou a poštovní schránkou. Uvnitř najdete ložnici, kuchyň, stoly a pohovku.


LEGO Creator 31073 Bájná stvoření-25%
399 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vytvoř si svůj vlastní svět strašidelných bájných stvoření a užij si dobrodružství s touto úžasnou sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav fantastického oheň plivajícího draka, strašlivého pavouka s velkými klepety, nebo hrozivého trolla se sekerou.


LEGO Creator 31074 Závodní auto
499 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Burácej skrz lesy a pole v úžasném závodním autě s obrovským tmavým čelním sklem, detailním kokpitem s otevíracími dveřmi a modrými litými koly s nízkoprofilovými pneumatikami. Stiskni tlačítko a vytáhni střešní sání vzduchu, pak zvedni zadní poklop, napolohuj výkonný raketový motor a úžasnou rychlostí odstartuj!


LEGO Creator 31076 Odvážné kaskadérské letadlo
499 Kč

434 Kč
+ doprava zdarma

Předváděj troufalé akrobatické kousky se sadou Odvážné kaskadérské letadlo 3 v 1, které obsahuje klasický dvouplošník s jasně červenou, bílou a modrou barvou s hvězdami a zlatým zvýrazněním. Až budeš hotov se svou ukázkou kaskadérských kousků ve vzduchu, přestav kaskadérské letadlo na raketové auto nebo vysoko-rychlostní raketový člun.


LEGO Creator 31077 Cukrárna-22%
899 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Otevři si útulnou LEGO® cukrárnu s barevnou fasádou, 3 červenobílými pruhovanými stříškami a suprovou cedulí ve tvaru dortu! S touto sadou 3v1 Sladká modulární překvapení od LEGO Creator můžeš připravovat nádherné dortíky a cukroví a vystavit je na otočném stojanu ve výloze, obsluhovat hladové zákazníky a prodávat nápoje a nanuky u stánku.


LEGO Creator 31079 Surfařská dodávka Sunshine-25%
799 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vydej se na pláž v parádní surfařské dodávce Sunshine. Dalekohledem najdi super místo na surfování, potom zapal gril a vydej se do vln! Až budeš hotov se surfováním, dej si teplý drink a sleduj telku uvnitř útulné dodávky. Poté karavan přestav na záchranářskou věž a spěchej na pomoc na čtyřkolce nebo vytvoř plážovou buginu na závod v dunách.


LEGO Creator 31081 Dům skejťáků-27%
1 099 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vytvoř si svůj vlastní dům skejťáků, kde si můžeš užít spoustu parádních aktivit na rampě nebo zkus vylézt po stěně na střechu! Proháněj se na skútru, pohoupej se na prolézačce, zahraj si basket koukej na telku ze své pohodlné pohovky. Můžeš snadno kombinovat sestavitelné moduly a dům skejťáků upravovat – prohazuj okna a dveře nebo vytvoř skejťáckou rampu na střeše. Tuto sadu můžeš také přestavit na herní pasáž s automaty a rohovou kavárnou nebo skate park doplněný super skejťáckou dráhou a televizní kamerou.


LEGO Elves 41188 Útěk z pevnosti Skřetího krále-27%
1 999 Kč

1 449 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pozor, Skřetí král drží Sophii Jonesovou ve své pevnosti v zajetí! Čeká na Emily, aby jí mohl ukrást její amulet pro otevření portálu do světa lidí! Pomozte Emily zachránit její sestru.