Počet nalezených produktů: 15

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO Batman Movie 70900 Jokerův útěk v balónu
449 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Zachraň situaci se svým oblíbeným super hrdinou! Postav se po boku Batmana proti ďábelskému Jokerovi a nedovol mu zničit Gotham! Až se ti povede zneškodnit bombu, zabraň Jokerovi v útěku.


LEGO Batman Movie 70901 Ledový útok Mr. Freeze
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte Batmanovi bránit elektrárnu města Gotham City před útokem Mr. Freeze v jeho obleku Exosuit a zachraňte hlídače z ledového vězení. Jedině Batman může zachránit situaci a jedině vy mu můžete pomoci.


LEGO Batman Movie 70902 Catwoman™ a honička na Catcycle
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte Batgirl a Robinovi zabránit kočičí ženě ve zločinu. Catwoman právě vykradla klenotnictví a snaží se zmizet na svém motocyklu. Vyhněte se nástrahám a odchyťte zločinnou dámu.


LEGO Batman Movie 70903 Hádankář a jeho vůz Riddle Racer
999 Kč

788 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte Batmanovi zabránit chaosu v elektrárně. Hádankář se svými pohůnky útočí na Gothamskou elektrárnu – její výpadek by ponořil město do tmy. To Batman nesmí dopustit, takže nezbývá než se postavit přesile.


LEGO Batman Movie 70904 Clayfaceův bahnitý útok
999 Kč

860 Kč
+ doprava zdarma

Měl to být klidný večírek na rozloučenou s komisařem Gordonem. Místo toho se Batman bude muset utkat s bahňákem Clayfacem, který hosty začal bombardovat bahnem. Pomozte Batmanovi přemoci i tohoto monstrózního padoucha.


LEGO Batman Movie 70905 Batmobil-22%
1 799 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Legendární vozidlo Batmobil, které pomůže Batmanovi s Robinem překonat každou překážku. Dá se proměnit v závodní auto i terénní vozidlo, aby zajistil co nejrychlejší cestu k cíli. Navíc umožňuje i rychlé vystupování, aby hrdinové mohli čelit Man-Batovi a dvojčatům Kabuki.


LEGO Batman Movie 70908 Scuttler
2 399 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Pozor, na večírek u příležitosti odchodu do důchodu komisaře Gordona vtrhl Joker a Poison Ivy! Posaďte Batmana do Scuttleru a pomocí tryskového pohonu vtrhněte na večírek. Osvoboďte rukojmí a zajměte zločince!


LEGO Batman Movie 70909 Vloupání do Batcave-33%
2 999 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Batmanova jeskyně je v ohrožení. Proboural se do ní Tučňák se svým Duckmobilem. Převlečte Bruce Waynea do Batmanovského obleku, abyste mohli bránit svou centrálu a věrného sluhu Alfreda.


LEGO Batman Movie 70914 Bane a útok s náklaďákem plným jedů
1 399 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Bane způsobuje ve městě chaos se svým výkonným náklaďákem 6×6, který je plný kanistrů s jedem. Leťte zachránit situaci s Batmanovým letounem Whirly-Bat. Odrazte útok vůdce mutantů s jeho pochodní a zaútočte!


LEGO Batman Movie 70917 Úžasný Batmobil-25%
3 499 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Světlomet vrhá na nebe netopýří siluetu, tak se spojte s Batmanem, Robinem, Batgirl a Alfrédem Pennyworthem v Batobleku a zachraňte situaci! Jeďte v Batmobilu do boje proti Zlé čarodějnici ze západu a létajícím opicím!


LEGO Batman Movie 70919 Výroční oslava Ligy spravedlivých
999 Kč

789 Kč
+ doprava zdarma

Doraz na 57. Výroční oslavy Ligy spravedlivých… jen se o tom nezmiňuj před Batmanem™! Rozjeď pořádnou párty s Wonder Dogem™ za mixážním pultem. Předveď originální taneční kroky na otočném parketu se Supermanem™. Lítej po místnosti s Hawkgirl™ a tancuj až do roztrhání těla s El Doradem a Green Arrowem!


LEGO Batman Movie 70920 Robot Egghead
999 Kč

800 Kč
+ doprava zdarma

Vajíčková bitva! Spoj se s Batmanem proti Eggheadovi™ a Condiment Kingovi™ v delikátní vajíčkové bitvě! Vyhni se vajíčkovým střelám a ohromnému točícímu a chňapajícímu šlehači robota Eggheada. Kryj se před kečupovým a hořčicovým dělem Condiment Kinga. Bojuj pomocí Batmanova vystřelovacího háku a poraz tyhle padouchy, kteří si neváží jídla!


LEGO Batman Movie 70921 Harley Quinn™ a útok dělovou koulí
1 399 Kč

1 113 Kč
+ doprava zdarma

Spoj se s Kaiem a vydej se do bažin! Využij své úžasné nindža dovednosti a poraz Rivetta a Slackjawa, kteří mají hlídku s rumělkovou sekerou a mečem. Dojdi k rumělkovému vejci, ale dávej pozor – mohlo by kdykoliv vybuchnout a vypustit nebezpečné hady! Popadni Meč posunu času tak rychle, jak to jen půjde, a uteč.


LEGO Batman Movie 70918 Pouštní Bat-bugina
699 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Naskoč s Batmanem do kokpitu pouštní Bat-buginy! Překonej všechny nerovnosti na cestě a pusť se do boje s Kapitánem Boomerangem. Vyhni se jeho bumerangům a opětuj palbu pomocí vystřelovačů. Potom vyskoč z buginy a zaútoč pomocí Batmanových batarangů!


LEGO Batman Movie 70923 Batmanův raketoplán
2 299 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Připrav se na strhující vesmírnou misi v Batmanově raketoplánu! Naplánuj misi společně s Batmanem a Dickem Graysonem v Batjeskyni, ale pozor na Catwoman™, která se snaží tajně zapojit do akce. Plav se po Batjeskyni v Bat-kajaku. Vyber si netradiční model z posuvného věšáku s kostýmy. Který převlek si vybereš – Bat-oblek Reggae Mana, Kosmický Bat-oblek nebo Bat-oblek Pyromana?