LEGO Creator Expert 10251 Banka z kostek

Značka: LEGO Náš kód: 1099095

Doprava zdarma

LEGO Creator Expert 10251 Banka z kostek

Udělej si výlet na úžasné Shromáždění na náměstí vyvinuté k oslavě deseti let LEGO Modulárních budov. Tato sada obsahuje spoustu nepřekonatelně geniálních detailů a skrytých překvapení. Snadno snímatelné části budov poskytují přístup do dokonale propracovaných interiérů, které v přízemí obsahují pekárnu, květinářství a kavárnu, v první patře obchod s hudebninami, fotografický ateliér a zubní ordinaci, a ve druhém patře taneční ateliér a byt s přístupem na střešní terasu s grilem. Celý popis

4899
4 999 Kč
4 899 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1099095

Popis

Popis produktu

  • Exteriér budovy obsahuje detailní chodník s venkovním nábytkem kavárny, fontánou, pouličními lampami a skvěle propracovanou fasádou s krásnými detailními okny a dveřmi, třemi postavitelnými cedulemi obchodů, věží a ozdobnou střechou.
  • Součástí je osm minifigurek a figurka miminka.
  • Bankovní kancelář má velký stůl s lampou a razítkem.
  • Příslušenství: hrnek, dokument, kameru, bonbóny, prázdný bílý papír, zlaté mince a bankovky.
  • Odstraňte části budovy, abyste získali přístup k detailnímu interiéru.
  • Cihlová banka měří na výšku 26 cm, šířku 25 cm a hloubku 25 cm.
  • Obsahuje dohromady *2380 dílků.**
  • Vhodné pro děti od 16ti let.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Unisex
Série Lego Creator
Doporučený věk od 16 let
Počet dílků 2380 ks

Alternativní produkty

LEGO Technic 42098 Kamion pro přepravu aut-20%
4 299 Kč 3 439 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přepravuj auta s bezvadným kamionem od LEGO® Technic. Tento realistický model kamionu má řadu autentických prvků a funkcí, včetně odnímatelného přívěsu a klasického červeného, šedého a černého barevného provedení, které je doplněno samolepkami pro ještě propracovanější vzhled. Pohodlně najeď auty na nastavitelné rampy kamionu a pak je zajisti a bezpečně přeprav, kam bude potřeba.

LEGO Movie 70835 Rexův výzkumník-20%
3 499 Kč 2 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Bojuj proti Faunoflórům s Rexovým Rexplorerem! Umísti raptory do kokpitů a Rexe a Emmeta do zadní části úžasné vesmírné lodi Rexplorer. Otoč motory a střílej z vystřelovačů. Proveď bezpečné přistání a přelet nad povrchem planety se speederem s vystřelovači nebo raptořím skateboardem.

LEGO BOOST 17101 Kreativní sada
4 499 Kč 3 579 Kč
+ doprava zdarma

Přiveď svůj LEGO® model k životu! Dostaň svůj zážitek ze stavění s LEGO® na vyšší úroveň pomocí úžasné Kreativní sady LEGO BOOST. Sestavuj a programuj interaktivní motorizované roboty, modely a jiné výtvory s technologiemi, jako jsou senzory vzdálenosti, barev a náklonu.