10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Stavebnice LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® zavede děti do říše fantazie, ve které naleznou nespočet možností, jakým si svět přizpůsobit. Není nic, co by nedokázaly, nic, co by se nedalo postavit, ať už je to vláček, farma, hasičská stanice nebo letadla a helikoptéry.

Zobrazit více

LEGO® DUPLO® Vláček

LEGO® DUPLO® Vláček patří k nejoblíbenějším ze série DUPLO®. K dostání je v podobě parního vláčku, nákladního vlaku nebo vlaku s čísly.

→ Vláčky od LEGO® DUPLO® mají mnoho funkcí – svítí, blikají a jezdí po kolejích. Součástí sad jsou další komponenty včetně panáčků a kolejí.

LEGO® DUPLO® Farma

LEGO® DUPLO® farma je plné domácích zvířátek, které se děti učí poznávat. Pořídit můžete například sadu Velká farma, Moje první farma nebo Dobrodružství na farmě aj.

→ Sady LEGO® DUPLO® Farma obsahují zvířátka, kostky na farmu, farmáře a řadu dalších doplňků.

LEGO® DUPLO® Hasiči

LEGO® DUPLO® Hasiči je tu především pro malé kluky, kteří touží po dobrodružství. Hasičská stanice obsahuje hasičské auto s blikající sirénou, stanici, hasiče a další komponenty.

LEGO® DUPLO® Kostky

LEGO® DUPLO® kostky jsou sady barevných kostek, ze kterých si může dítě postavit nejrůznější objekty, záleží jen na jeho fantazii, která není omezována na objekty či postavy. Kostky patří k základním sadám DUPLO®.

TIP!

Pro děti od 4 let věku vybírejte také ze sérií LEGO® City nebo LEGO® Classic a dalších.


LEGO® DUPLO® ZOO

S LEGO® DUPLO® ZOO si mohou děti postavit zoologickou zahradu svých snů. Zvířátka i výběhy a další prostředí ZOO lze postupně dokupovat a budovat.

LEGO® DUPLO® Box

LEGO® DUPLO® Box nabízí nespočet kostek, které mají svůj vlastní DUPLO® plastový box pro snadné uložení stavebnice. V lehkém boxu mohou děti stavebnici jednoduše přenášet dle potřeby.

LEGO® DUPLO® Letiště

LEGO® DUPLO® Letiště obsahuje letadlo, piloty, cestující, zaměstnance letiště i letištní věž. Stavebnice je ideální pro dětské nadšence do letadel, pomáhá dětem představit si reálné situace na letišti.

LEGO® DUPLO® Sanitka

S LEGO® DUPLO® Sanitka si mohou děti hrát na hrdiny – zachránce. S řidičem sanitky bezpečně převezou a ošetří každého pacienta. Součástí stavebnice je také nezbytný lékařský kufřík.

LEGO® DUPLO® Dinosauři

Seznamte děti s roztomilými dinosaury se stavebnicí LEGO® DUPLO® Dinosauři. Dinosaury mohou opečovávat s pomocí ošetřovatele v pestré dinosauří ZOO.

TIP!

Pořídit si můžete také nejrůznější LEGO® doplňky, jako jsou klíčenky, sběratelské skříňky na panáčky a další.


Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

můžete mít 2.10.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 433 Kč
LEGO DUPLO 10948 Garáž a myčka aut LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO DUPLO 10948 Garáž a myčka aut + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Hledáte vhodnou vzdělávací hračku s autíčky pro nejmenší děti? Tato stavebnice LEGO® DUPLO® Garáž a myčka aut zaručeně potěší všechny automobilové nadšence.

můžete mít 2.10.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 858 Kč
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Přeneste své dítko z koupelny na tropický ostrov plný příležitostí k hraní a rozvíjení dovedností. Přátelský lev stojí ve svém plovoucím ostrovním ráji, plameňák plave kolem v kruhu a ryba s chobotnicí skotačí ve vodě. Ostrov lze rozdělit na dvě části, které taky plavou – a jakmile koupání skončí, vše lze snadno umýt a schovat dovnitř.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 549 Kč
Pecka cena
LEGO DUPLO 10959 Policejní stanice a vrtulník LEGO DUPLO 10959 Policejní stanice a vrtulník
LEGO DUPLO 10959 Policejní stanice a vrtulník + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Stavebnice Policejní stanice a vrtulník (10959) od LEGO® DUPLO® je vhodná pro malé děti od 2 let, které zaujme inspirativními postavami a vozidly. Stavebnice umožní hravou formou rozvíjet jemnou motoriku, empatii a další užitečné dovednosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 799 Kč
LEGO DUPLO 10914 Velký box s kostkami LEGO DUPLO 10959 Policejní stanice a vrtulník
LEGO DUPLO 10914 Velký box s kostkami + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Podpořte zvídavost dětí s pomocí tvořivého hraní a zábavného učení. Užijte si legraci se zábavnými tvary a LEGO® kostkami v parádních barvách. Dětskou představivost uchvátí auto, okna, květiny, balónky, dárky a dort, a navíc zde najdete také kostky s čísly 1 až 5 pro první počítání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 929 Kč
LEGO DUPLO 10973 Divoká zvířata Jižní Ameriky LEGO DUPLO 10959 Policejní stanice a vrtulník
LEGO DUPLO 10973 Divoká zvířata Jižní Ameriky + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Stavebnice Divoká zvířata Jižní Ameriky (10973) od LEGO® DUPLO® vezme děti od 2 let na výpravu do divoké džungle a rodičům umožní sdílet vzácné vývojové milníky se svými ratolestmi v předškolním věku. Vydejte se do divočiny a poznávejte jihoamerickou přírodu po boku vašeho malého dobrodruha.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 896 Kč
LEGO DUPLO 10987 Popelářský vůz LEGO DUPLO 10987 Popelářský vůz
LEGO DUPLO 10987 Popelářský vůz + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Pomozte malým dětem od 2 let uklidit město se stavebnicí LEGO® DUPLO® Město (10987) Popelářský vůz. Díky realistickému popelářskému vozu si zvědaví stavitelé mohou přehrávat příběhy ze světa kolem sebe a také se naučit recyklovat, třídit odpadky do správných popelnic a vyhazovat smetí do popelářského vozu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 341 Kč
LEGO DUPLO 10913 Box s kostkami LEGO DUPLO 10987 Popelářský vůz
LEGO DUPLO 10913 Box s kostkami + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Jakmile otevřete tuto pestrobarevnou sadu kostek LEGO® DUPLO®, vstoupíte do světa kreativního hraní, které rozvíjí důležité dovednosti. Tato všestranná stavebnice pro batolata je plná nápadů a inspirace. Najdete zde auto s pohyblivými koly, střechu, okno, květiny, chleba… to vše můžete spojovat s velkým výběrem kostek a dílků, které zaručí, že hraní jen tak neskončí. Díky kostkám s čísly 1, 2 a 3 můžete děti zasvětit i do tajů počítání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 507 Kč
LEGO DUPLO® 10874 Parní vláček LEGO DUPLO 10987 Popelářský vůz
LEGO DUPLO® 10874 Parní vláček + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 106 Kč
LEGO DUPLO® 10899 Zámek z Ledového království LEGO DUPLO® 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje
LEGO DUPLO® 10899 Zámek z Ledového království + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Připojte se k Else, Anně a Olafovi v ledovém zámku a užívejte si nápadité hraní. Užívejte si tvořivou zábavu se sněhulákem Olafem. Hraní s oblíbenými postavami z Ledového království od Disneyho u vašich batolat podpoří rozvoj řeči a jemných motorických dovedností a také sociální a emoční uvědomění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 875 Kč
LEGO DUPLO 10990 Staveniště LEGO DUPLO® 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje
LEGO DUPLO 10990 Staveniště + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Položte základy kvalitním stavitelským dovednostem s modelem Staveniště (10990) od LEGO® DUPLO® Town. Tato stavebnice s řadou funkcí je nabitá detaily, které inspirují k nápaditému hraní a pomáhají s rozvojem schopností sebevyjádření. Malé děti od 2 let se naučí pracovat v týmu na příkladu trojice dělníků na stavbě, kteří ovládají 3 vozidla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 179 Kč
LEGO DUPLO® 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje LEGO DUPLO® 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje
LEGO DUPLO® 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje + DÁREK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavění

Přidejte tuto LEGO® DUPLO® sadu 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje k jakémukoliv novému nebo stávajícímu DUPLO vláčku a rozvíjejte stavitelské dovednosti vašich nejmenších při stavbě trati a vysokého mostu. Umístěte na koleje žlutou akční kostku, díky které kompatibilní DUPLO vláčky houkají, jakmile na ni najedou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 445 Kč

LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® rozvíjí haptické schopnosti i fantazii u nejmenších dětí již od 18 měsíců věku. Vybírejte LEGO® pro kluky i holky. Kdo by odolal LEGO® Vláčku, který jezdí po kolejích? Farma je plná sympatických zvířátek. Zachránit město mohou děti s LEGO® Hasiči nebo LEGO® DUPLO® Policie.

Série LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® vhodné pro holčičky:

  • Frozen – obsahuje postavičky a prostředí z pohádky Ledové království.
  • Princezny – zaměřuje se na známé princezny z pohádek, např. Elzu nebo Ariel.
  • Mini panenky – obsahuje malé panenky a jejich domečky nebo pokojíčky.
  • Zvířátka – plné domácích i volně žijících zvířátek, vhodné i pro kluky.

LEGO® DUPLO® pro kluky:

  • Hrdinové – ztvárňuje hrdiny z akčních pohádek, jako je Batman, Spiderman aj.
  • Vlaky – sady obsahují vláčky, koleje i strojvedoucí.
  • Policisté a hasiči – tvoří hasičská i policejní auta, stanice i policisté i hasiči.
  • Vozidla – zde najdete nejrůznější vozítka, od bagrů až po sportovní auta.
  • Letadla a helikoptéry – letadla a helikoptéry mají v sadách řadu příslušenství.

→ Série Moje první LEGO® DUPLO® je vhodná pro ty nejmenší děti, které se stavěním LEGO® začínají.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku produktů z této kategorie naleznete i na Allegro.cz - LEGO Duplo