Stavebnice LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® zavede děti do říše fantazie, ve které naleznou nespočet možností, jakým si svět přizpůsobit. Není nic, co by nedokázaly, nic, co by se nedalo postavit, ať už je to vláček, farma, hasičská stanice nebo letadla a helikoptéry.

Zobrazit více

LEGO® DUPLO® Vláček

LEGO® DUPLO® Vláček patří k nejoblíbenějším ze série DUPLO®. K dostání je v podobě parního vláčku, nákladního vlaku nebo vlaku s čísly.

→ Vláčky od LEGO® DUPLO® mají mnoho funkcí – svítí, blikají a jezdí po kolejích. Součástí sad jsou další komponenty včetně panáčků a kolejí.

LEGO® DUPLO® Farma

LEGO® DUPLO® farma je plné domácích zvířátek, které se děti učí poznávat. Pořídit můžete například sadu Velká farma, Moje první farma nebo Dobrodružství na farmě aj.

→ Sady LEGO® DUPLO® Farma obsahují zvířátka, kostky na farmu, farmáře a řadu dalších doplňků.

LEGO® DUPLO® Hasiči

LEGO® DUPLO® Hasiči je tu především pro malé kluky, kteří touží po dobrodružství. Hasičská stanice obsahuje hasičské auto s blikající sirénou, stanici, hasiče a další komponenty.

LEGO® DUPLO® Kostky

LEGO® DUPLO® kostky jsou sady barevných kostek, ze kterých si může dítě postavit nejrůznější objekty, záleží jen na jeho fantazii, která není omezována na objekty či postavy. Kostky patří k základním sadám DUPLO®.

TIP!

Pro děti od 4 let věku vybírejte také ze sérií LEGO® City nebo LEGO® Classic a dalších.


LEGO® DUPLO® ZOO

S LEGO® DUPLO® ZOO si mohou děti postavit zoologickou zahradu svých snů. Zvířátka i výběhy a další prostředí ZOO lze postupně dokupovat a budovat.

LEGO® DUPLO® Box

LEGO® DUPLO® Box nabízí nespočet kostek, které mají svůj vlastní DUPLO® plastový box pro snadné uložení stavebnice. V lehkém boxu mohou děti stavebnici jednoduše přenášet dle potřeby.

LEGO® DUPLO® Letiště

LEGO® DUPLO® Letiště obsahuje letadlo, piloty, cestující, zaměstnance letiště i letištní věž. Stavebnice je ideální pro dětské nadšence do letadel, pomáhá dětem představit si reálné situace na letišti.

LEGO® DUPLO® Sanitka

S LEGO® DUPLO® Sanitka si mohou děti hrát na hrdiny – zachránce. S řidičem sanitky bezpečně převezou a ošetří každého pacienta. Součástí stavebnice je také nezbytný lékařský kufřík.

LEGO® DUPLO® Dinosauři

Seznamte děti s roztomilými dinosaury se stavebnicí LEGO® DUPLO® Dinosauři. Dinosaury mohou opečovávat s pomocí ošetřovatele v pestré dinosauří ZOO.

TIP!

Pořídit si můžete také nejrůznější LEGO® doplňky, jako jsou klíčenky, sběratelské skříňky na panáčky a další.


-25%
LEGO DUPLO 10914 Velký box s kostkami
266x

LEGO DUPLO 10914 Velký box s kostkami

1 299 Kč
969 Kč
Akce

Podpořte zvídavost dětí s pomocí tvořivého hraní a zábavného učení. Užijte si legraci se zábavnými tvary a LEGO® kostkami v parádních barvách. Dětskou představivost uchvátí auto, okna, květiny, balónky, dárky a dort, a navíc zde najdete také kostky s čísly 1 až 5 pro první počítání.

Od prodejce MALL
-25%
LEGO DUPLO 10915 Náklaďák s abecedou
359x

LEGO DUPLO 10915 Náklaďák s abecedou

799 Kč
599 Kč
Akce

Inspirujte děti ke stavění, hraní a učení se stavebnicí LEGO® DUPLO® Náklaďák s abecedou… Stavějte! Sada nabízí 26 kostek písmen, které můžete uspořádávat, skládat a přepravovat na náklaďáku. Hrajte si! Batolata si při převážení kostek na náklaďáku užijí spoustu kreativních dobrodružství s chlapečkem, holčičkou a medvídkem. Učte se! Předškoláci se seznámí se všemi písmeny abecedy a brzy se naučí psát základní slova (H-R-A)!

Od prodejce MALL
-26%
LEGO DUPLO Town 10945 Popelářský vůz a recyklování
19x

LEGO DUPLO Town 10945 Popelářský vůz a recyklování

499 Kč
369 Kč
Akce

S touto stavebnicí na motivy popelářů si děti užijí hromadu legrace a naučí se spoustu věcí. Budou dávat pytle na odpadky do správných popelnic podle barev, procvičí své jemné motorické dovednosti díky otevíracím víkům a autentickým detailům popelářského vozu.

Od prodejce MALL
-26%
LEGO DUPLO 10954 Vláček s čísly – Učíme se počítat
5x

LEGO DUPLO 10954 Vláček s čísly – Učíme se počítat

499 Kč
369 Kč
Akce

Nenechte si ujet barevný model ze sady LEGO® DUPLO® Vláček s čísly – Učíme se počítat. S 10 očíslovanými kostkami, které mohou děti nakládat a vykládat, stavět na sebe nebo řadit, a DUPLO figurkami dívky, chlapce a pejska nebude brát hraní ani zábava konce.

Od prodejce MALL
LEGO DUPLO® 2304 Velká podložka na stavění
1234x

LEGO DUPLO® 2304 Velká podložka na stavění

399 Kč

Každá velká stavba začíná solidními základy. Začněte s touto podložkou DUPLO, aby i váš maličký architekt mohl postavit svou stavbu bez strachu, že se jim stavebnice LEGO DUPLO zbortí jako kdyby byla z karet.

Od prodejce MALL
-18%
LEGO DUPLO® Town 10929 Domeček na hraní
950x

LEGO DUPLO® Town 10929 Domeček na hraní

1 599 Kč
1 299 Kč
Akce

Tento otevřený a snadno přístupný domeček je ideální pro společné hraní. Učte děti o každodenním životě a ukažte jim, jak se připravují a kdy se jí jídla a co se dělá předtím, než se jde večer do postele. Stavebnice plná propracovaných detailů, včetně figurek maminky, tatínka a dítěte a také pejska a medvídka, se kterými strávíte spoustu kouzelných chvil. Pro ještě více zábavy můžete přestavět hlavní dům na dům s věží a pak na obytný domek!

Od prodejce MALL
-20%
LEGO DUPLO® Town 10874 Parní vláček
727x

LEGO DUPLO® Town 10874 Parní vláček

1 499 Kč
1 199 Kč
Akce

LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

Od prodejce MALL
LEGO DUPLO® 10934 Zvířátka - kreativní sada
102x

LEGO DUPLO® 10934 Zvířátka - kreativní sada

1 599 Kč
1 369 Kč

Na scénu přichází opice, tygr, tukan, panda, slon, žirafa, krokodýl, tučňák a velryba – a jsou roztomilejší než kdy dřív! Kostky a dílky jsou vyrobené na míru malým ručkám dětí, takže si s nimi užijí spoustu legrace. Stavějte zvířatům domečky, prodlužujte žirafě krk a dávejte si pozor na otevírací tlamu krokodýla.

Od prodejce MALL
-18%
LEGO DUPLO® Town 10952 Stodola, traktor a zvířátka z farmy
34x

LEGO DUPLO® Town 10952 Stodola, traktor a zvířátka z farmy

1 649 Kč
1 349 Kč
Akce

Zažijte pořádný rozruch na farmě společně s těmi nejmenšími! K pečování o hospodářská zvířata tu děti najdou všechno. Stodola ani traktor nemohou chybět, stejně tak jako celá řada figurek zvířátek – poník, prasátko, pejsek, ovce, kohout a kuřátko i kráva s telátkem. Dlouhé a kreativní hry na LEGO farmě děti zabaví na dlouho a navíc skvěle rozvíjí jejich dětskou fantazii a jemnou motoriku.

Od prodejce MALL
LEGO DUPLO® Town 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje
497x

LEGO DUPLO® Town 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje

649 Kč
619 Kč

Přidejte tuto LEGO® DUPLO® sadu 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje k jakémukoliv novému nebo stávajícímu DUPLO vláčku a rozvíjejte stavitelské dovednosti vašich nejmenších při stavbě trati a vysokého mostu. Umístěte na koleje žlutou akční kostku, díky které kompatibilní DUPLO vláčky houkají, jakmile na ni najedou.

Od prodejce MALL
-16%
LEGO DUPLO® Town 10931 Náklaďák a pásový bagr
260x

LEGO DUPLO® Town 10931 Náklaďák a pásový bagr

499 Kč
419 Kč

Děti a rodiče se společně pustí do práce s 2 figurkami dělníků, náklaďákem se sklápěcí korbou a bagrem s otočnou kabinou a pohyblivou lopatou. Při řízení vozidel a plnění úkolů budou děti rozvíjet své dovednosti. Naložte balvan na korbu náklaďáku. Ale pozor – balvan může každou chvíli prasknout!

Od prodejce MALL
LEGO DUPLO 10944 Mise raketoplánu
9x

LEGO DUPLO 10944 Mise raketoplánu

499 Kč

Darujte malému staviteli stavebnici LEGO® DUPLO® Město: Mise raketoplánu. Tato sada na motivy vesmíru nabídne dětem vše, co na svých cestách za hranice poznaného mohou potřebovat. Malí astronauti si postaví raketoplán a vydají se do vesmíru plného příběhů a objevování.

Od prodejce MALL

LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® rozvíjí haptické schopnosti i fantazii u nejmenších dětí již od 18 měsíců věku. Vybírejte LEGO® pro kluky i holky. Kdo by odolal LEGO® Vláčku, který jezdí po kolejích? Farma je plná sympatických zvířátek. Zachránit město mohou děti s LEGO® Hasiči nebo LEGO® DUPLO® Policie.

Série LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® vhodné pro holčičky:

  • Frozen – obsahuje postavičky a prostředí z pohádky Ledové království.
  • Princezny – zaměřuje se na známé princezny z pohádek, např. Elzu nebo Ariel.
  • Mini panenky – obsahuje malé panenky a jejich domečky nebo pokojíčky.
  • Zvířátka – plné domácích i volně žijících zvířátek, vhodné i pro kluky.

LEGO® DUPLO® pro kluky:

  • Hrdinové – ztvárňuje hrdiny z akčních pohádek, jako je Batman, Spiderman aj.
  • Vlaky – sady obsahují vláčky, koleje i strojvedoucí.
  • Policisté a hasiči – tvoří hasičská i policejní auta, stanice i policisté i hasiči.
  • Vozidla – zde najdete nejrůznější vozítka, od bagrů až po sportovní auta.
  • Letadla a helikoptéry – letadla a helikoptéry mají v sadách řadu příslušenství.

→ Série Moje první LEGO® DUPLO® je vhodná pro ty nejmenší děti, které se stavěním LEGO® začínají.