LEGO Movie 70830 Kosmická loď generálky Mely!
1 999 Kč 1 469 Kč

Pomoz Emmetovi a Lucy uniknout před kosmickou lodí generálky Mely z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2! Mela střílí po našich hrdinech samolepky. Dokáží se tito dva mistři stavitelé vyhnout vězení na palubě této úžasné vesmírné lodi?

LEGO Movie 70841 Bennyho vesmírná skupina
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vzlétni do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnou skupinou! Navaž spojení s Lennym, Jennym a Kennym pomocí vysílačky. Odraz vetřelce Jennyho zbraní a hledej poklad s pomocí Kennyho detektoru kovu.

LEGO Movie 70823 Emmetova tříkolka!
399 Kč 329 Kč

Dokážeš zastavit mimozemskou invazi? Natankuj na čerpací stanici palivo do tohoto super vysokého vozítka se třemi koly. Vystřel na mimozemského narušitele z katapultu ráfek kola. Pak naskoč na tříkolku, chop se řízení a vydej se na útěk!

LEGO Movie 70825 Neomezené modely královny Libovůle!
1 099 Kč 999 Kč

Postav si královnu Libovůli a přestavěj ji do nejrůznějších podob a tvarů, přesně jako ve filmu LEGO® PŘÍBĚH 2. Vytvoř smutné violoncello, naštvaného dinosaura, veselé autíčko a spoustu dalšího.

LEGO Movie 70824 Představujeme královnu Libovůli
499 Kč 399 Kč

Seznam se s Lucy s královnou Libovůlí! Ale jak poznat královnu, která dokáže měnit podobu? Královna Libovůle se ve skutečnosti proměnila v krásného koně. Pomůžeš Lucy uprchnout před královnou, Milou Melou, Susan a Banarnarem připomínající banán?

LEGO Movie 70837 Třpytkolesklé lázně
1 999 Kč 1 589 Kč

Připoj se k postavám z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2, mezi něž patří kosmonaut Benny, Vybledlá Hustěnka a UniKitty jako KlídeKitty ve Třpytkolesklých lázních s touto barevnou sadou! Užij si masáž od chobotnice Osmy. Zrelaxuj se ve vířivce s Klídekitty. Prohlédni si nový účes Vybledlé Hustěnky – líbí se všem kromě ní!

LEGO Movie 70828 Vyklápěcí party autobus
2 499 Kč 1 999 Kč

Přidej se k Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebemu a vyraz na výlet ve vyklápěcím party autobusu! Umísti Zebeho do kokpitu. Otevři střechu a strany autobusu, rozlož reproduktory a disco kouli a party může začít! Dej si lahodné smoothie, zapni disco světla a předveď své taneční pohyby na otočném tanečním parketu!

LEGO Movie 70835 Rexův výzkumník
3 499 Kč 2 879 Kč

Bojuj proti Faunoflórům s Rexovým Rexplorerem! Umísti raptory do kokpitů a Rexe a Emmeta do zadní části úžasné vesmírné lodi Rexplorer. Otoč motory a střílej z vystřelovačů. Proveď bezpečné přistání a přelet nad povrchem planety se speederem s vystřelovači nebo raptořím skateboardem.

LEGO Movie 70820 LEGO® Movie Maker
1 399 Kč 989 Kč

Natoč si svůj vlastní film se sadou LEGO® Movie Maker! Postav scénu a vyber si jedno ze dvou pozadí. Před natáčením si všechny scény s Emmetem, Lucy, Rexem a dalšími skvělými postavami nezapomeň nazkoušet. Pak umísti svůj chytrý telefon na stojan a vytvoř vlastní úžasnou verzi filmu LEGO PŘÍBĚH 2!

LEGO Movie 70838 „Hrozivý“ vesmírný palác královny Libovůle
2 999 Kč 2 269 Kč

Přidej se na večeři ke starému mládenci Batmanovi a královně Libovůli v královnině hrůzostrašném vesmírném paláci s touto zábavnou stavebnicí! Vychutnej si smoothie a prohlédni si mixážní pult. Seznam se s dalšími barevnými postavami z filmu LEGO PŘÍBĚH 2, jako je zmrzlinový kornout, a vystřel do vesmíru Hvězdu a Srdce v jejich modulech.

LEGO Movie 70822 Nejroztomilejší přátelé Unikitty!
269 Kč

Vychutnej si parádní den s Unikitty a jejími přáteli Kornoutkem a Čokotyčkou! Postav si tyto 3 zábavné postavy z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 a pak si dej něco dobrého k snědku z vozíku s čajem.

LEGO Movie 70821 Emmetova a Bennyho dílna „Postav a oprav to“!
499 Kč 439 Kč

Proleťte se ve vesmíru se sadou LEGO® PŘÍBĚH 2 Emmetova a Bennyho dílna Postav a oprav to! Použijte všelijaké nářadí a opravte Bennyho vesmírnou loď a Emmetovu únikovou buginu. Načerpejte benzín a vydejte se na cestu. Při objevování nových planet můžete jet na průzkum ve vozítku vesmírné lodi!

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Stavebnice LEGO® MOVIE.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Stavebnice LEGO® MOVIE výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Stavebnice LEGO® MOVIE akce.