LEGO Movie 70839 Rexceloplán-20%
4 299 Kč

3 439 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Všichni na palubu lodi Rexcelsior s Emmetem se strništěm a Rexem Riskomilem! Čekají vás LEGO® vesmírná dobrodružství. Emmet, postava z filmu LEGO PŘÍBĚH 2, si nechal narůst strniště, aby se víc podobal svému nejlepšímu kamarádovi. Bude ho ale bavit cestování v Rexově parádní sci-fi vesmírné lodi?


LEGO Movie 70831 Emmetův vysněný dům/Záchranná raketa!-20%
1 699 Kč

1 359 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přestav Emmetův domov na raketu a vydej se zachránit Lucy. Vejdi do domu vstupními dveřmi a odpočiň si v obýváku a kuchyni. Válečnice Kitty zase ráda tráví čas v podkroví. Předveď své dovednosti mistra stavitele a přestavěj Emmetův domů na raketu.


LEGO Movie 70849 Zdivočelá Mela a její stíhačka-20%
1 399 Kč

1 119 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Připrav se na bitvu se Zdivočelou Melou a její stíhačkou z LEGO® PŘÍBĚH 2! Naskoč do dvojitého kokpitu s Milou Melou a Hustěnkou a vyraz do vesmíru. Střílej hvězdové disky na své nepřátele a vypusť 3 Hvězdy ze zadní části této parádní kosmické LEGO lodi. Pak přispěchej do akce s hrdiny Emmetem a Rexem!


LEGO Movie 70826 Rexův rextrémní terénní vůz!-20%
799 Kč

639 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pomoz Rexovi a Emmetovi postavit Rexův rextrémní terénní vůz 3 v 1 z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 a zachránit se tak před Faunoflérem! Střílej z vystřelovačů na toto parádní vozítko. Vezmi pušku pro raptora a použij ji jako Rexovu zbraň. Pak terénní vůz přestavěj na Rex-o-saura Quoda nebo Execu-Rex-o-saura a uprchni.


LEGO Movie 70828 Vyklápěcí party autobus-20%
2 499 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přidej se k Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebemu a vyraz na výlet ve vyklápěcím party autobusu! Umísti Zebeho do kokpitu. Otevři střechu a strany autobusu, rozlož reproduktory a disco kouli a party může začít! Dej si lahodné smoothie, zapni disco světla a předveď své taneční pohyby na otočném tanečním parketu!


LEGO Minifigurky 71024 Disney – 2. řada-20%
99 Kč

79 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vytvářej si svá vlastní Disney dobrodružství s 2. sérií Disney LEGO® Minifigurek, která je novinkou pro květen 2019! V balíčku je vždy jedna z 18-ti sběratelských minifigurek s jedním nebo více doplňky, navíc podstavec na vystavení a sběratelský letáček. Koho najdeš ve svém dalším „tajemném“ sáčku?


LEGO Movie 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!-20%
1 399 Kč

1 119 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Uteč před Hvězdou a Srdcem z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 v únikové bugině Emmeta a Lucy! Zvládni hravě hrbolatý terén. Zamiř zbraní a vystřel šíp. Bojuj proti nepříteli s Lucyinou kuší a Žraloččiným páčidlem. Odpal nádrže s palivem, odjeď do bezpečí a dokonči svou únikovou misi!


LEGO Movie 70823 Emmetova tříkolka!-20%
399 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dokážeš zastavit mimozemskou invazi? Natankuj na čerpací stanici palivo do tohoto super vysokého vozítka se třemi koly. Vystřel na mimozemského narušitele z katapultu ráfek kola. Pak naskoč na tříkolku, chop se řízení a vydej se na útěk!


LEGO Movie 70835 Rexův výzkumník-20%
3 499 Kč

2 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Bojuj proti Faunoflórům s Rexovým Rexplorerem! Umísti raptory do kokpitů a Rexe a Emmeta do zadní části úžasné vesmírné lodi Rexplorer. Otoč motory a střílej z vystřelovačů. Proveď bezpečné přistání a přelet nad povrchem planety se speederem s vystřelovači nebo raptořím skateboardem.


LEGO Movie 70827 Ultrakatty a válečnice Lucy!-20%
799 Kč

639 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Spoj své síly s Ultrakatty a válečnicí Lucy z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 a zachraňte Emmeta před mimozemským narušitelem! Ovládej mocnou UltraKatty a vytvářej různé výrazy v obličeji. Zamiř na mimozemšťana Lucyinou kuší, ale pozor na jeho klapající pusu!


LEGO Movie 70822 Nejroztomilejší přátelé Unikitty!
269 Kč
+ doprava zdarma

Vychutnej si parádní den s Unikitty a jejími přáteli Kornoutkem a Čokotyčkou! Postav si tyto 3 zábavné postavy z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 a pak si dej něco dobrého k snědku z vozíku s čajem.


LEGO Movie 70837 Třpytkolesklé lázně-20%
1 999 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Připoj se k postavám z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2, mezi něž patří kosmonaut Benny, Vybledlá Hustěnka a UniKitty jako KlídeKitty ve Třpytkolesklých lázních s touto barevnou sadou! Užij si masáž od chobotnice Osmy. Zrelaxuj se ve vířivce s Klídekitty. Prohlédni si nový účes Vybledlé Hustěnky – líbí se všem kromě ní!


LEGO Movie 70821 Emmetova a Bennyho dílna „Postav a oprav to“!-20%
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Proleťte se ve vesmíru se sadou LEGO® PŘÍBĚH 2 Emmetova a Bennyho dílna Postav a oprav to! Použijte všelijaké nářadí a opravte Bennyho vesmírnou loď a Emmetovu únikovou buginu. Načerpejte benzín a vydejte se na cestu. Při objevování nových planet můžete jet na průzkum ve vozítku vesmírné lodi!


LEGO Movie 70848 Párty parta ze Sestrálního systému-20%
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pořádně to roztoč s párty partou ze Sestrálního systému! Nasaď LEGO® Unikitty péřové boa, ať je z ní Disco Kitty, a Bennymu hvězdné brýle, aby byl ozdobou každé tancovačky. Postav si Kovovousovu úžasnou jednočlennou metalovou kapelu v podobě velkého robota ze spousty vestavěných LEGO hudebních nástrojů. Dej si smoothie s hrdiny z filmu LEGO PŘÍBĚH 2 a pak to rozjeď na tanečním parketu!


LEGO Movie 70820 LEGO® Movie Maker-20%
1 399 Kč

1 119 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Natoč si svůj vlastní film se sadou LEGO® Movie Maker! Postav scénu a vyber si jedno ze dvou pozadí. Před natáčením si všechny scény s Emmetem, Lucy, Rexem a dalšími skvělými postavami nezapomeň nazkoušet. Pak umísti svůj chytrý telefon na stojan a vytvoř vlastní úžasnou verzi filmu LEGO PŘÍBĚH 2!


LEGO Movie 70830 Kosmická loď generálky Mely!-20%
1 999 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pomoz Emmetovi a Lucy uniknout před kosmickou lodí generálky Mely z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2! Mela střílí po našich hrdinech samolepky. Dokáží se tito dva mistři stavitelé vyhnout vězení na palubě této úžasné vesmírné lodi?


LEGO Movie 70841 Bennyho vesmírná skupina-20%
269 Kč

215 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vzlétni do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnou skupinou! Navaž spojení s Lennym, Jennym a Kennym pomocí vysílačky. Odraz vetřelce Jennyho zbraní a hledej poklad s pomocí Kennyho detektoru kovu.


LEGO Movie 70825 Neomezené modely královny Libovůle!-20%
1 099 Kč

879 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Postav si královnu Libovůli a přestavěj ji do nejrůznějších podob a tvarů, přesně jako ve filmu LEGO® PŘÍBĚH 2. Vytvoř smutné violoncello, naštvaného dinosaura, veselé autíčko a spoustu dalšího.


LEGO Movie 70838 „Hrozivý“ vesmírný palác královny Libovůle
2 999 Kč

2 399 Kč
+ doprava zdarma

Přidej se na večeři ke starému mládenci Batmanovi a královně Libovůli v královnině hrůzostrašném vesmírném paláci s touto zábavnou stavebnicí! Vychutnej si smoothie a prohlédni si mixážní pult. Seznam se s dalšími barevnými postavami z filmu LEGO PŘÍBĚH 2, jako je zmrzlinový kornout, a vystřel do vesmíru Hvězdu a Srdce v jejich modulech.


LEGO Movie 70824 Představujeme královnu Libovůli-20%
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Seznam se s Lucy s královnou Libovůlí! Ale jak poznat královnu, která dokáže měnit podobu? Královna Libovůle se ve skutečnosti proměnila v krásného koně. Pomůžeš Lucy uprchnout před královnou, Milou Melou, Susan a Banarnarem připomínající banán?


LEGO Movie 70847 Dobré jitro, jiskřičky!-20%
269 Kč

215 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Popřej rozkošným LEGO® dětem dobré ráno a připrav se na den vzrušující zábavy! Dej si smoothie a zazpívej si „Všechno je tu boží“ s Emmetem a Lucy z filmu LEGO PŘÍBĚH 2. Pak to pořádně roztoč a s pomocí LEGO katapultu odstřel Hvězdu. Nebo na ni posaď jedno z dětí a proleť se vesmírem! S touto parádní LEGO sadou akce nikdy nekončí!


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: