10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

LEGO® stavebnice Princezny

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
EXCELLENT Zámek s doplňky - Princezna LEGO Disney Princess 43205 Nezapomenutelná dobrodružství na zámku
EXCELLENT Zámek s doplňky - Princezna

Plastový pohádkový hrad určitě potěší každou malou princeznu, umožní jí příjemně strávit volný čas a poskytne zábavu na několik hodin. Nechybí samozřejmě trůn a další doplňky. Brána do hradu se dá otevřít.

můžete mít 12.12.

SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43205 Nezapomenutelná dobrodružství na zámku LEGO Disney Princess 43205 Nezapomenutelná dobrodružství na zámku
LEGO Disney Princess 43205 Nezapomenutelná dobrodružství na zámku

Děti a fanoušci studia Disney od 6 let se mohou těšit na neomezenou porci herních možností v této stavebnici Nezapomenutelná dobrodružství na zámku (43205) od LEGO® Disney Princess™. Chybět nesmí model zámku, 5 minipanenek a 5 figurek LEGO zvířat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a její objevitelská loď LEGO Disney Princess 43205 Nezapomenutelná dobrodružství na zámku
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a její objevitelská loď

Děti od 6 let a všechny fanoušky Disneyho Vaiany čeká spousta nápaditého dobrodružství se stavebnicí LEGO® Disney Vaiana a její objevitelská loď (43210). Mohou se těšit na katamarán s odnímatelným přístřeškem a potištěnou plachtou, úložný prostor, 2 minipanenky LEGO a figurku LEGO delfína s ozdobnými doplňky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO Disney Princess 43218 Kouzelný kolotoč Anny a Elsy LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 43218 Kouzelný kolotoč Anny a Elsy

Nadchněte fanoušky Disney filmů od 6 let krásnou stavebnicí LEGO® Disney 43218 Kouzelný kolotoč Anny a Elsy, která se hodí ke hraní i na výstavku. Hlavním prvkem je otáčející se kolotoč inspirovaný Elsiným ikonickým ledovým zámkem a nechybí ani 2 miniaturní sáňky, 3 mikropanenky LEGO a figurka LEGO Olafa.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství

Objevte knihu ukrývající mikrosvět plný zábavy! Vydejte se daleko za hranice království Arendelle do kouzelného lesa s Disney postavou Elsou. Čeká tam na vás Nokk, tajemný vodní duch, který se svými schopnostmi vyrovná Else. Když je zrovna zamrzlý, rád vozí Elsu na svém hřbetu severskou krajinou. Ale opatrně – průzkum Severu vyžaduje odvahu a pomoc přátel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreativní šperkovnice LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreativní šperkovnice

Postav si svou vlastní šperkovnici inspirovanou Elsiným zámkem z Ledového království II a schovej do ní všechny své poklady! Roztoč podstavce a sleduj, jak se před zrcadlem otáčí Elsa a mytický vodní duch Nokk. Otevři speciální zámek a schovej si do zásuvky své oblíbené šperky. Uvnitř navíc najdeš 2 nové LEGO® prsteny, které můžeš přidat do své sbírky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem

Okouzlete děti od 4 let a podpořte rozvoj jejich stavitelských dovedností modelem Zábava na zámku s Annou a Olafem (43204) od LEGO® ǀ Disney. Těšit se lze na 2patrový zámek, taneční sál s otočným parketem, minipanenku Anny a figurky LEGO Olafa a Kjekka. Nechybí ani interaktivní digitální pokyny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney 43219 Kreativní zámky princezen od Disneyho​ LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem
LEGO Disney 43219 Kreativní zámky princezen od Disneyho​

Inspirujte děti od 6 let stavebnicí Kreativní zámky princezen od Disneyho (43219) – LEGO® Disney. V této stavebnici najdete ikonické i obyčejné dílky, minipanenky LEGO Disney Belly a Popelky, LEGO figurky Lumiera a Guse a 2 návody na stavění, které umožní sdílet zábavu s kamarády či celou rodinou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO Disney Princess 43209 Ledová stáj Elsy a Nokka LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem
LEGO Disney Princess 43209 Ledová stáj Elsy a Nokka

Dopřejte dětem od 4 let možnost rozvíjet jejich stavitelské dovednosti pomocí stavebnice LEGO® ǀ Disney Ledová stáj Elsy a Nokka (43209). Mohou se těšit na sestavitelný model stáje, minipanenku a figurku LEGO koně. Interaktivní digitální návod na stavění pak stavění obohatí o další porci zábavy. Je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO s návody a nabízí intuitivní nástroje, díky kterým si děti mohou model během stavění přibližovat a otáčet.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43211 Zámek Šípkové Růženky LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámecké nádvoří
LEGO Disney Princess 43211 Zámek Šípkové Růženky

Zaujměte děti od 4 let a pomozte jim zdokonalit stavitelské dovednosti se stavebnicí LEGO® Disney Zámek Šípkové Růženky (43211). Můžete se těšit na zámek se skluzavkou a schodištěm, 3 minipanenky LEGO a 2 menší modely. I mladší stavitelé si užijí snadné a intuitivní tvůrčí dobrodružství díky aplikaci LEGO Builder.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámecké nádvoří LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámecké nádvoří
LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámecké nádvoří

Přidejte se k Disneyho Else, která se ve svých „diamantových“ šatech prochází kolem fontány na nádvoří ledového zámku. Postavte si tuto stavebnici LEGO® Disney a užijte si dobrodružství s Elsou a sněhuláčkem. Jakmile legrace skončí, můžete ze spodní části fontány a šatů Elsy vytvořit krabičku ve tvaru diamantu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO Disney Princess 43214 Točící se Locika LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámecké nádvoří
LEGO Disney Princess 43214 Točící se Locika

Zaujměte děti od 5 let stavebnicí LEGO® Disney Točící se Locika (43214), ve které najdete otočný podstavec s dekorativními detaily, klíček a místo pro figurku LEGO chameleona Pascala, minipanenku LEGO Lociky a „diamantové" šaty, které lze spojit s deštníkem a vytvořit tak úložný boxík. Díky aplikaci s návodem LEGO Builder si pak děti užijí snadné a intuitivní stavitelské dobrodružství.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL