10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Stavebnice LEGO® Star Wars™

LEGO

Sága Star Wars představuje nestárnoucí příběh boje dobra se zlem a neutuchající válku o nadvládu a svobodu v daleké galaxii. Přehrávej si nekonečná dobrodružství a odvážné mise z jednotlivých epizod Star Wars nebo se staň rebelujícím povstalcem a vytvářej si vlastní příběhy.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75351 Helma princezny Leiy Boushh LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného velitele Codyho
LEGO Star Wars 75351 Helma princezny Leiy Boushh

Vzdejte úctu legendární postavě výstavním modelem Helma princezny Leiy (Boushh™) (75351) od LEGO® Star Wars™. Dejte průchod své kreativní Síle a připomeňte si helmu lovce lidí, pomocí které se princezna Leia maskovala, aby pronikla do Jabba Huttova paláce ve filmu Star Wars: Návrat Jediho.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného velitele Codyho LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného velitele Codyho
LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného velitele Codyho

Vzdejte hold věrnému vojákovi výstavní sběratelskou stavebnicí pro dospělé Helma klonovaného velitele Codyho (75350) od LEGO® Star Wars™. Ponořte se naplno do tvůrčího procesu a připomeňte si výrazné obrysy helmy, kterou nosila tato ikonická postava v seriálu Star Wars: Klonové války. S podstavcem s cedulkou bude nepřehlédnutelný model kompletní.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75349 Helma kapitána Rexe LEGO Star Wars 75350 Helma klonovaného velitele Codyho
LEGO Star Wars 75349 Helma kapitána Rexe

Prokažte úctu klonovanému veliteli z 501. legie tímto sběratelským modelem pro dospělé Helma kapitána Rexe (75349) od LEGO® Star Wars™. Ponořte se naplno do vytváření detailů helmy ze seriálu Star Wars: Klonové války. Přidejte sestavitelný podstavec se štítkem a úchvatný výstavní kousek do domácnosti nebo na pracoviště bude kompletní.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75353 Honička spídrů na planetě Endor – diorama LEGO Star Wars 75353 Honička spídrů na planetě Endor – diorama
LEGO Star Wars 75353 Honička spídrů na planetě Endor – diorama

Zachyťte dynamickou akci vzrušující scény z filmu Star Wars: Návrat Jediho se stavebnicí Honička spídrů na planetě Endor™ – diorama (75353). Postavte dynamickou scénu, ve které princezna Leia a Luke Skywalker pronásledují průzkumného vojáka v lesích na měsíci Endoru. Výstavní model dokončíte plaketkou s hláškou Luka Skywalkera („Quick! Jam their comlinks. Center switch!“).

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars™ 75304 Helma Dartha Vadera LEGO Star Wars 75353 Honička spídrů na planetě Endor – diorama
LEGO Star Wars™ 75304 Helma Dartha Vadera

Vzdejte hold temnému sithskému lordovi ve sběratelské sadě Helma Dartha Vadera od LEGO® Star Wars™. Ponořte se do komplexního stavitelského zážitku a připomeňte si klasické scény ze ságy Star Wars. Vyjádřete kultovní tvar a zlověstné detaily helmy ve stylu LEGO kostek.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75337 AT-TE LEGO Star Wars 75353 Honička spídrů na planetě Endor – diorama
LEGO Star Wars 75337 AT-TE

Zažijte znovu bitvu o planetu Utapau s fantastickou stavebnicí LEGO® Star Wars™ AT-TE (75337). Model se pyšní pohyblivýma nohama, těžkým dělem se dvěma vystřelovači, kterým lze otáčet o 360 stupňů, odnímatelným kokpitem pro minifigurku a 2 detailními kabinami s místem až pro 7 minifigurek LEGO.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™ LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™
LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™

Přidej se k Finnovi, Chewbaccovi, Lando Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na jejich cestách galaxií na palubě legendární lodi Millennium Falcon. Stejně jako ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera, i tento model má již to nejlepší za sebou, ale stále zvládne kesselskou cestu za 12 parseků… možná. Zvedni rampu, ujmi se řízení a připrav se na dobrodružnou cestu vesmírem LEGO® Star Wars™.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™
LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon

Zamiř ke hvězdám ve vesmírné lodi Millennium Falcon od LEGO® Star Wars! Se 7500 dílky je super rychlá Corellianská loď Hana Sola skutečně nabitá úžasnými detaily a zábavnými prvky. Hvězdné války můžou začít!

můžete mít 11.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75347 Bombardér TIE LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™
LEGO Star Wars 75347 Bombardér TIE

Fanoušci filmu Star Wars: Impérium vrací úder si s modelem LEGO® bombardéru TIE (75347) mohou přehrávat dobrodružné mise s cílem porazit Povstaleckou alianci. Letoun se pyšní otevíracím kokpitem pro minifigurku, funkcí shazování torpéd a 2 vystřelovači. Tato akční stavebnice skvěle poslouží jako dárek pro fanoušky Star Wars™ od 9 let.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75355 Stíhačka X-wing LEGO Star Wars 75325 Mandalorianova stíhačka N-1
LEGO Star Wars 75355 Stíhačka X-wing

Zavzpomínejte při stavbě Stíhačky X-wing (75355) z řady Ultimate Collector Series na vzrušující scény z trilogie Star Wars™ a seriálu Star Wars: The Mandalorian. Soustřeďte se jako pravý Jedi a vytvořte z LEGO® kostek autentické detaily včetně otevíratelného kokpitu, místa na kokpit pro LEGO droida R2-D2 a křídel, která lze otáčením spínače naklápět pro let a útok.

můžete mít 11.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75325 Mandalorianova stíhačka N-1 LEGO Star Wars 75325 Mandalorianova stíhačka N-1
LEGO Star Wars 75325 Mandalorianova stíhačka N-1

Stavebnice Star Wars (75325) Mandalorianova stíhačka N-1 od LEGO Star Wars dětem od 9 let umožní přehrávat si akční scény ze seriálu Star Wars: The Book of Boba Fett. Tento model je stejně rozbitý jako jeho skutečná předloha – naštěstí je tu však Peli Motto se svým droidem BD, aby se mu podívali na zoubek! Pak z planety Tatooine odstartujte na další misi s Groguem na palubě. A pokud po cestě potkáte nepřátele, můžete na ně zaútočit torpédem!

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Star Wars 75308 R2-D2 LEGO Star Wars 75325 Mandalorianova stíhačka N-1
LEGO Star Wars 75308 R2-D2

Prožijte znovu klasické okamžiky ze ságy Star Wars™ a postavte si mimořádně propracovanou LEGO® figurku droida R2-D2. Úchvatný model, je nabitý autentickými detaily, včetně zatahovací prostřední nohy, otočné hlavy, otevíracích a vysouvacích předních poklopů, vysouvacího a otočného periskopu a světelného meče Luka Skywalkera ukrytého ve vnitřním prostoru hlavy. Stavějte a vystavujte.

můžete mít DNES

Od MALL

LEGO® Star Wars™

LEGO® Star Wars™ vás zavede do vesmírného světa galaxií, bojujících o svobodu a nadvládu nad jinými. Staňte se díky LEGO® Star Wars™ figurkám jednou z oblíbených postav fenomenálního příběhu a pusťte se do hry!

LEGO® Star Wars™ nesmí chybět ve sbírce žádného milovníka LEGO®

LEGO® Star Wars™ okouzlí děti i dospělé. Některé sady jsou vhodné již pro děti od 4 let, ty další ocení starší stavitelé. S LEGO® Star Wars™ postavíte vesmírné lodě a další vozidla, které vám pohodou v boji proti vesmírným povstalcům. Je jen na vás, jestli se přidáte na světlou nebo temnou stranu Síly!

LEGO® Star Wars™ figurky

V LEGO® Star Wars™ najdete slavné postavy z legendární ságy Star Wars, ale i další, které ve filmu nenajdete a dodají tak vašemu příběhu nový rozměr. Jaké jsou nejoblíbenější postavy LEGO® Star Wars™ ze světlé i temné strany Síly?

  • Luke Skywalker – nejproslulejší Jedi v celé galaxii.
  • Chewbacca – laskavý Wookie a nejlepší přítel Hana Sola.
  • Han Solo – odvážný a oslavovaný hrdina povstalců, kterého provází temná minulost.
  • Darth Vader – obávaný temný pán ze Sithu.
  • Anakin Skywalker – odvážný hrdina, který se postavil na stranu zla.
  • Princezna Leia – odvážná princezna s bojovným srdcem je výbornou velitelkou.

LEGO® Star Wars™ Milennium Falcon

S touto sadou si můžete postavit legendární vesmírnou loď Millenium Falcon a zažívat v ní neuvěřitelná dobrodružství. Stavebnice je plná propracovaných detailů i figurek slavných postav. Sada obsahuje více jak 7 500 dílků, díky čemuž se řadí k vůbec největším a nejrozsáhlejším stavebnicím LEGO® a je vhodná pro stavitele od 16 let.

LEGO® Star Wars™ Destroyer

Imperiální hvězdný destruktor ze série LEGO® Star Wars™ je věrnou replikou vesmírné lodi z filmu Star Wars: Nová naděje. Model je vybaven efektivními otočnými zbraněmi, radary, a obřími výfuky. Stavebnice obsahuje téměř 5 000 dílků a je určená dětem od 16 let.

LEGO® Star Wars™ Klonové války

Sestavte si jednotku klonů a pusťte se do vesmírného boje. Klonoví vojáci z 501. Legie se postaví proti bitevním droidům separatistické armády. V boji vám pomůže propracovaný BARC spídr s efektivními vystřelovači.

LEGO® Star Wars™ 2020

Jaké jsou novinky ve světě LEGO® Star Wars™ z roku 2020? Postavte si roztomilou postavičku LEGO® Star Wars™ Dítě nebo adventní kalendář LEGO® Star Wars™ který ukrývá 24 populárních minipostaviček a vesmírných lodí.

LEGO® Star Wars™ The Skywalker sága jako fenomenální hra na PC i herních konzolích

The Skywalker sága je legendární počítačová hra, která snoubí oblíbené momenty z filmů Skywalker s LEGO® postavičkami a nezaměnitelným humorem, jež můžete prožívat stále dokola. LEGO® Star Wars™ The Skywalker sága je k dostání jako hra pro PC i konzole.

→ Stavebnice Lego okouzlí každého. Vybírejte stavebnice také z dalších řad LEGO®, jako jsou LEGO® NINJAGO™, LEGO® Minecraft™ inspirované legendární hrou nebo LEGO® Harry Potter™, které vás zavede do světa zázraků a kouzel.