Počet nalezených produktů: 66

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO Constraction Star Wars™ 75534 Darth Vader™
1 099 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Vládni galaxii pevnou rukou této sestavitelné a velice pohyblivé figurky Darth Vadera. Tato impozantní figurka má propracované brnění, zdobení na hrudi, látkový plášť a odnímatelný světelný meč s funkcí máchání pomocí kolečka na zádech. Po zvednutí helmy Lorda Vadera a se odhalí zjizvený obličej padlého rytíře Jedi, Anakina Skywalkera.


LEGO Star Wars™ 75213 Adventní kalendář
799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vydej se v roce 2018 na galaktickou cestu plnou sváteční zábavy s 75213 Adventním kalendářem LEGO® Star Wars. Za jednotlivými okénky objevíš hvězdnou sbírku LEGO minifigurek, vesmírných lodí, vozidel a mnohem víc! Jakmile získáš všechny dárky, rozlož herní podložku a přehrávej si své vlastní akční scény z pouštní a ledové planety. S letošním kalendářem začnou Vánoce dřív, než bys řekl švec!


LEGO Star Wars ™ 75208 Chýše Mistra Yody
849 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Trénuj s Lukem v úkrytu Mistra Yody na planetě Dagobah. Nauč se využívat Sílu a předveď s Lukem stojku na jedné ruce. Vyskoč do vzduchu s Mistrem Yodou na zádech a houpej se na liánách jako skutečný Jedi. Když padne tma, odpočiň si a připrav se na další den náročného výcviku… a dávej pozor na schovaného hada!


LEGO Star Wars™ 75188 Bombardér Odporu
3 199 Kč

2 699 Kč
+ doprava zdarma

Přidej se k Poeovi a admirálu Holdovi na jejich odvážných výpravách na palubě Bombardéru Odporu! Posaď Paige do zadní střelecké věže a odraz tak nepřátelské lodě nebo střílej z pružinových děl a předveď tak ještě větší palebnou sílu. Jakmile dorazíš ke svému cíli, zmáčkni tlačítko, svrhni bomby a zažeň tak nepřátelské vojáky na útěk. Hodně štěstí, kapitáne!


LEGO Star Wars™ 75189 Těžký útočný chodec Prvního řádu-25%
3 999 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Ovládni Těžkého útočného chodce Prvního řádu a vyraz do boje proti Poeovi, Rey a spojencům Odporu. Střílej z na hlavě umístěných pružinových děl a zamiř na cíl rychlým vystřelovačem v horní části. Když ti dojde střelivo, otevři zásobovací prostory a znovu nabij. Pokud se vojáci Odporu dostanou příliš blízko, přichystej jim velké překvapení a shoď záďové miny! Dokážou jednotky Odporu zvítězit nad tímto drsným strojem?


LEGO Constraction Star Wars 75535 Han Solo™
849 Kč

683 Kč
+ doprava zdarma

Postav se neřádům galaxie s Hanem Solem! Popadni jeho obrovskou blasterovou zbraň s pružinovým vystřelovačem nebo blasterovou pistoli, kterou nosí u pasu. Zaujmi bojový postoj a připrav se na pořádnou přestřelku.


LEGO Star Wars 75113 Rey

LEGO Star Wars 75113 Rey

Hodnocení: 5
599 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

LEGO Star Wars akční figurka Rey. Vezmi hůl a pistoli a připrav se pomoci Rey v boji proti Prvnímu řádu. Otoč kolečkem, abys máchal její paží a poraz jednotky Prvního řádu!


LEGO Star Wars™ 75116 Finn
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

LEGO Star Wars akční figurka Finn. Vezmi si svůj světelný meč a pomoz Finnovi porazit jakéhokoliv nepřítele pomocí jeho úžasné bojové funkce máchající ruky! Tento vytrénovaný válečník také má obrovskou zbraň, takže by jednotky Prvního řádu měly radši dávat pozor.


LEGO Star Wars™ 75145 Stíhačka Eclipse
1 199 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Naskoč s Naare do stíhačky Eclipse a setkej se s námezdním lovcem Dengarem na jeho speederu. Až to nebude očekávat, přeměň letoun a odkryj tak skryté pružinové vystřelovače!


LEGO Star Wars™ 75147 Hvězdný Scavenger
1 699 Kč

1 449 Kč
+ doprava zdarma

Sourozenci Rowan, Kordi a Zander pátrají ve své vesmírné lodi StarScavenger po vesmírném odpadu a potřebují abys jim při jeho sbírání pomohl. Rozlož motory, nalož minifigurku a přátelského droida R0-GR do mini lodě se sběračským ramenem a připrav se na pátrání po cenných věcech, které někdo zahodil!


LEGO Star Wars™ 75148 Setkání na Jakku-50%
1 999 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přidej se k Rey a jejímu společníkovi BB-8, zatímco prodává nalezené součástky na tržišti Unkara Plutta. Ale dej si pozor! Teedo se na své Luggabestii snaží unést BB-8! Můžeš Rey pomoci přispechat na záchranu a zastavit tohoto malého zloděje, než se mu povede utéci? To záleží na tobě…


LEGO Star Wars™ 75157 AT-TE kapitána Rexe
3 699 Kč

3 199 Kč
+ doprava zdarma

Inkvizitor Impéria Pátý bratr a jeho pomocný Stormtrooper se snaží nastoupit do upraveného AT-TE kapitána Rexe a převzít nad ním kontrolu! Možná není toto staré AT-TE příliš krásné na pohled, ale má jeřáby, žebříky a ve vrchní části také zbraň! Pomoz Rexovi a jeho klonovaným kamarádům, veliteli Gregorovi a veliteli Wolffemu, odrážet vojáky Impéria tak dlouho, jak to jen bude potřeba.


LEGO Star Wars™ 75160 Mikrostíhačka U-Wing™
269 Kč
259 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jakmile se přiblíží jednotky Impéria, je čas povolat Mikrostíhačku U-Wing. Sklopte křídla, nabijte vystřelovače, posaďte pilota stíhačky U-Wing do jeho sedadla a připravte se na útok!


LEGO Star Wars™ 75166 Transportní speeder Prvního řádu
399 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Podpořte imperiální jednotky s Transportním speederem. Zažeňte nepřátelské síly na útěk vystřelovači. Oddělte štíty a obušky a vyzbrojte Stormtroopery. Poté vypalte z Flametrooperova plamenometu!


LEGO Star Wars™ 75167 Speederová motorka námezdního lovce
399 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte Dengarovi, Bosskovi, IG-88 a 4-LOM vystopovat jejich kořist na rychlé speederové motorce. Přeleťte přes povrch planety a sestřelte pomocí vystřelovačů každou překážku. Tito námezdní lovci si jdou tvrdě za svým!


LEGO Star Wars™ 75169 Souboj na Naboo-17%
849 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mistr Qui-Gon dostal Darth Maula do úzkých! Bojujte se světelnými meči, a pokud spadnete do jádra generátoru, aktivujte katapult. Pokud bude Maul příliš silný, zatáhněte za páku, ať se Obi-Wan může připojit k boji! Kdo vyhraje tento epický souboj? To záleží na vás!


LEGO Star Wars™ 75170 Phantom
1 199 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Zůstaňte krok před Impériem s Phantomem, skvělou vesmírnou lodí Povstalců. Naložte Kanana a jeho droida Choppera na místo a odstartujte! Pod zadním poklopem je přístup k rozbušce, a problémy řeší palba z vystřelovačů nebo odpojte kokpit a pokuste se utéci!


LEGO Star Wars™ 75171 Bitva na planetě Scarif
1 799 Kč

1 549 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se na odvážnou misi, jejímž úkolem je najít tajné plány Hvězdy smrti. Odkryjte tajnou skrýš, vyhněte se panelům vybuchující podlahy, a potom sklopte věž a odemkněte dveře bunkru. Povede se vám najít plány a uniknout z planety Scarif?


LEGO Star Wars™ 75172 Stíhačka Y-Wing-22%
1 999 Kč

1 549 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Když Povstalci potřebují opravdu odolnou stíhačku, přivolají stíhačku Y-Wing! Doplňte náboje, usaďte pilota, zvedněte podvozek a vzleťte do oblak. Jakmile doletíte ke svému cíli, palte z vystřelovačů a otáčejte kolečkem, abyste otevřeli poklop a shodili bomby!


LEGO Star Wars™ 75176 Transportér Odporu
1 199 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Uprchni do bezpečí v transportéru Odporu. Otevři kokpit, umísti v něm Finna a Rose a odstartuj! Pokud se naši hrdinové dostanou do potíží, otoč motor a zamiř vystřelovač nebo otoč kolečkem a vystřel z pružinových děl!


LEGO Star Wars™ 75177 Těžký průzkumný chodec Prvního řádu
1 499 Kč

1 269 Kč
+ doprava zdarma

Vydej se hledat bojovníky Odporu v úžasném Těžkém průzkumném chodci Prvního řádu. Umísti generála Huxe do kokpitu a pošli rozkazy flametrooperovi. Trochu Chodce postrč a pozoruj, jak se plazící se nohy začnou pohybovat! Jakmile spatříš nepřítele, zvedni pružinová děla a připrav se k palbě!


LEGO Star Wars™ 75180 Rathtarův útěk-38%
2 699 Kč

1 649 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pomozte Hanovi a Chewbaccovi přelstít Bala-Tika a jeho vojáky na palubě nákladní lodi. Spusťte ochranné dveře a uvězněte je, schovejte se kvůli bezpečnosti pod podlahou a poté uvolněte smrtící Rathtary!


LEGO Star Wars™ 75186 Vesmírná loď Arrowhead
2 699 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Pokračujte v úkolech v hlubokém vesmíru na lodi Arrowhead! Zvedněte vrchní část a seskočte spolu se Zanderem, Kordi, Quarrie a R0-GR do kokpitu. Zkontrolujte napájecí krystal se servisním vozíkem a pak už hurá ke hvězdám!


LEGO Star Wars™ 75193 Mikrostíhačka Millennium Falcon™
269 Kč
+ doprava zdarma

Připrav se na pořádnou bitvu proti flotile Prvního řádu s Mikrostíhačkou Millennium Falcon™! Posaď nahoru Chewbacca, nabij dvojité vystřelovače a připrav se na akci! Čeká Tě strhující zábava, se kterou se vžiješ do filmového příběhu.


LEGO Star Wars™ 75194 Mikrostíhačka Prvního řádu TIE Fighter™
259 Kč

241 Kč
+ doprava zdarma

Soustřeď se na boj proti Odboji se super rychlou mikrostíhačkou Prvního řádu TIE Fighter™! Posaď nahoru pilota, nabij raketové střely a spěchej do boje! Manévruj mezi střelami a dostaň protivníka tam, kam potřebuješ!


LEGO Star Wars™ 75196 Stíhačka A-Wing™ vs. mikrostíhačka TIE Silencer™
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Bojuj se stíhačkou TIE Kylo Rena a s A-wingem Odporu v duelu mikrostíhaček v hlubokém vesmíru! Posaď minifigurky na jejich vesmírné lodě, nabij raketové střely a vystartuj do akce. K dispozici je ti také mini servisní stanice, která ti pomůže udržet vesmírné lodě ve skvělé kondici.


LEGO Star Wars™ 75197 Oddíl speciálních jednotek Prvního řádu
399 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Vyšli posily do boje s Oddílem speciálních jednotek Prvního řádu! Usaď dělostřelce Prvního řádu na jeho pozici, nabij pružinový vystřelovač, otoč věží a zamiř. Na hlídku u děla postav drsné stormtroopery Prvního řádu s laserovými sekerami. Dokážeš porazit Odpor?


LEGO Star Wars™ 75198 Bitevní balíček Tatooine™
399 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Opravuj droidy na planetě Tatooine s Bitevním balíčkem Tatooine™. Nalož droida na servisní vozidlo a oprav ho pomocí nářadí. Ale dávej pozor na Tuskenského válečníka! Střílej z vystřelovačů a zažeň ho na útěk, než se dostane příliš blízko


LEGO Star Wars™ 75199 Bojový spíder generála Grievouse-25%
849 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vyraz na rychlou misi proti Mistru Windu na palubě Bojového kluzáku generála Grievouse. Chop se řízení, nabij pružinové vystřelovače a spěchej do boje. Jakmile určíš pozici mistra Jedi, popadni světelný meč a utkej se s ním ve vzrušujícím souboji.


LEGO Star Wars™ 75200 Výcvik na ostrově planety Ahch-To
849 Kč

721 Kč
+ doprava zdarma

Trénuj s Rey v chýši na horách na ostrově planety Ahch-To. Doveď její schopnost ovládat světelný meč k dokonalosti a rozsekni kámen! Poseď u táboráku a zjisti víc o životní filozofii Jediů a potom si rozložpostel a pořádně se vyspi, zítra tě čeká další výcvikový den!


LEGO Star Wars™ 75201 AT-ST™ Prvního řádu
1 799 Kč

1 374 Kč
+ doprava zdarma

Pomoz Finnovi, Rose a BB-8 dostat pod kontrolu rozestavěný AT-ST! Naskoč na hangárový zvedák a vyšplhej se na palubu AT-ST chodce. Pomocí volantu otoč věží, pohni nohami a rozejdi se. Potom si prostřílej cestu do bezpečí pružinovými vystřelovači dřív, než dorazí posily! Dokáže Kapitánka Phasma zastavit naše hrdiny na útěku? Jejich osud je ve tvých rukou!


LEGO Star Wars ™ 75206 Bitevní balíček Jediů a klonových vojáků-20%
399 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vyraz do bitvy s Ki-Adi-Mundim, Barriss Offee a klonovými vojáky. 4 vyzbrojení bojovníci a super speeder s vystřelovači – tento bojový balíček nabízí všechno, co potřebuješ k tomu, aby ses mohl postavit armádě droidů!


LEGO Star Wars ™ 75207 Bitevní balíček hlídky Impéria
399 Kč

342 Kč
+ doprava zdarma

Prosazuj vůli Galaktického Impéria s tímto bitevním balíčkem hlídky Impéria. Pomoz získat náborovému důstojníkovi nové vojáky k posílení imperiální armády. Dohlédni na práci emigračního důstojníka, který má s pomocí hlídkujících vojáků a jejich speederu za úkol vykázat nežádoucí občany.


LEGO Star Wars ™ 75209 Han Solův pozemní speeder™-29%
849 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Cestuj s Hanem Solem a Qi’rou v Hanově super rychlém pozemním speederu. Otevři kapotu a pomocí klíče zkontroluj motor. Otevři zadní část a ukryj tajný náklad. Vylož munici a přebij blasterové pistole. Pak naskoč do speederu a vyraz za vzrušujícím dobrodružstvím… jenom dávej pozor na hladového corelliánského loveckého psa!


LEGO Star Wars ™ 75210 Molochův pozemní speeder-28%
1 399 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pronásleduj svou kořist s vůdcem gangu Molochem v jeho pozemním speederu! Nalož zbraň, nabij vystřelovače a vyraz do akce. Jakmile máš kořist na dohled, pomoz Reboltovi vypustit psy, než ti uprchne. Nikdo si nezahrává s mocným Molochem!


LEGO Star Wars ™ 75212 Kessel Run Millennium Falcon™-26%
4 999 Kč

3 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přechytrač ničemného dozorce Quaye Tolsita a uprchni z dolů na planetě Kessel na palubě kultovní lodi Millennium Falcon! Chop se řízení a předváděj úžasné manévry. Naskoč do palné věže a střílej po pronásledujícím letounu.


LEGO Star Wars™ 75215 Přepadení v Oblačném městě™
749 Kč

660 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pomoz Tobiasi Beckettovi ochránit vzácné coaxium před Enfysem Nestem a Weazelem na jejich super rychlých motorkách ze sady LEGO® Star Wars 75215 Útočné motorky Cloud-Riderů! Každý speeder má velké motory pro maximální rychlost a je vybaven silnými vystřelovači. Uteče Tobias dřív, než se chamtivým gangsterům podaří ukrást coaxium? To záleží jen na tom, jak naložíš s touto zábavnou sadou LEGO Star Wars!


LEGO Star Wars™ 75217 Conveyex Transport™ Impéria
2 399 Kč

1 914 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naskoč na palubu rychle uhánějící lodě LEGO® Star Wars 75217 Conveyex Transport Impéria s Hanem a Chewiem a vydej se na odvážný útok! Vyhni se zbrani v horní části a vyšplhej se na nákladní vůz. Vyklop boky a odhal drahocenné coaxium, ale dej si pozor na střelce s magnetickými botami – mohou se objevit odkudkoli! Tato LEGO Star Wars pásová lokomotiva se nezastaví před nikým!


LEGO Star Wars™ 75219 AT-Hauler™ Impéria
2 599 Kč

2 225 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přepravuj těžký náklad se sadou LEGO® Star Wars 75219 AT-Hauler Impéria! Posaď Qi’ru do kokpitu a členy Beckettovy posádky Val a Rio Duranta na plošinu pod kokpitem, nastartuj motory a odleť pryč. Otáčej zdvižnými rameny a zvedni je nad náklad. Potom náklad zajisti, zvedni ho do vzduchu a doprav ho včas na místo určení.


LEGO Star Wars™ 75220 Sandcrawler™
3 499 Kč

2 795 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Vydej se do tatooinské pouště na palubě mocné lodě LEGO® Star Wars 75220 Písečný bojový stroj! Otevři kokpit, posaď do něj Jawy a otáčej kolečkem v zadní části, kterým můžeš řídit pásy. Otevři boky a pomocí jeřábu nalož na palubu rozbité droidy. Oprav je, abys je mohl rychle prodat, nebo je dej do vězení, pokud budou zlobit.


LEGO Star Wars™ 75524 Chirrut Imwe
699 Kč

551 Kč
+ doprava zdarma

Tento slepý mnich válečník má všechny potřebné dovednosti, aby se mohl utkat s Impériem. Postavte si figurku a nastavte ji do bojového postoje, potom rozložte jeho úžasnou kuši, nabijte pružinový vystřelovač a připravte se na akci!


LEGO Star Wars™ 75525 Baze Malbus
699 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte Bazeovi využít jeho bojem ozkoušené dovednosti, aby se mohl utkat s Impériem! Postavte si figurku a nastavte ji do bojového postoje, potom nabijte jeho těžké dělo s pružinovým vystřelovačem a připravte se na střelbu.


LEGO Star Wars 75526 Elitní pilot stíhačky TIE
599 Kč
+ doprava zdarma

Připoutej se a připrav se na akci s elitním pilotem stíhačky TIE! Postav si tuto strach nahánějící figurku s helmou s červenými pruhy a dýchacím přístrojem a pak ji nastav do bojového postoje. Na rameno přidělej jeho pružinovou blasterovou pušku a vše je připraveno vzít Odpor útokem!


LEGO Star Wars™ 75528 Rey
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Probuď mocnou Sílu se sestavitelnou akční hrdinkou Rey! Nastav ji do bojového postoje a vyzbroj ji jejím modrým světelným mečem a blasterovou pistolí. Pokud se dostane do potíží, otoč kolečkem a dej vojákům Prvního řádu co proto!


LEGO Star Wars™ 75529 Elitní pretoriánská stráž
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Ochraňuj zájmy Prvního řádu s pomocí Elitní pretoriánské stráže vrchního velitele Snokea. Sáhni po úžasné obouruční čepelové holi s lasery – hůl je možné také rozdělit na dvě menší zbraně. Nastav tohoto úžasného strážce, oblečeného do drsného červeného brnění, do hrůzostrašného bojového postoje. Potom pohni páčkou, máchni pažemi a zažeň protivníky na útěk!


LEGO Star Wars™ 75530 Chewbacca
999 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Vrhni se do bitvy spolu s Wookiem Chewbaccou! Obleč mu jeho nábojový pás a batoh, chop se jeho pružinové kuše a nastav ho do parádního bojového postoje. Tohle je největší a nejdrsnější (a přesto roztomilý) Wookieský bojovník v historii LEGO®!


LEGO Star Wars™ 75532 Průzkumný voják a speederová motorka
1 599 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Létejte mezi vzdálenými základnami s úžasným Průzkumným vojákem a speederovou motorkou. Sestavte celý model a posaďte vojáka do správné pozice. Potom nabijte pružinovou zbraň, popadněte řídítka a vyrazte na další vzrušující průzkumnou misi!


LEGO Star Wars™ 75214 Anakinův jediský Starfighter™
749 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vydej se na odvážné mise se sadou LEGO® Star Wars 75214 Anakinova stíhačka Jediů Starfighter. S R2-D2 po boku je tato elegantní stíhačka ideální pro průlet pásem asteroidů… a díky vystřelovačům na křídlech je Anakinova loď připravena k akci!