Stavebnice LEGO® Star Wars™

LEGO

Sága Star Wars představuje nestárnoucí příběh boje dobra se zlem a neutuchající válku o nadvládu a svobodu v daleké galaxii. Přehrávej si nekonečná dobrodružství a odvážné mise z jednotlivých epizod Star Wars nebo se staň rebelujícím povstalcem a vytvářej si vlastní příběhy.

-16%
LEGO Star Wars™ 75317 Mandalorian a dítě
84x

LEGO Star Wars™ 75317 Mandalorian a dítě

499 Kč
419 Kč

Postavte úžasné verze 2 nejpopulárnějších postav ze seriálu Star Wars: The Mandalorian od LEGO® BrickHeadz™! Připevněte Mandalorianovi na záda blasterovou pušku a do ruky mu dejte blasterovou pistoli. Jedině tak bude námezdní lovec připraven na bitvu. Postavte vznášedlo pro dítě a nastavujte jeho uši podle toho, zda je veselé, nebo naopak smutné.

Od prodejce MALL
-25%
LEGO Star Wars™ 75288 AT-AT
37x

LEGO Star Wars™ 75288 AT-AT

3 999 Kč
2 999 Kč
Doprava zdarma
Akce

Připojte se k Lukeovi Skywalkerovi na bitevním poli na planetě Hoth a postavte se generálu Veersovi v mocném chodci AT-AT. Vyhněte se nohám tohoto obřího bitevního chodce. Uskakujte před střelami z pružinových vystřelovačů. A dejte si pozor na snowtroopery, kteří útočí na speederových motorkách puškami s trojnožkou. Odrazte Lukeovým světelným mečem útok ostatních vojáků Impéria. Pak vhoďte tepelný detonátor do chodce AT-AT, abyste jej převrátili!

Od prodejce MALL
-25%
LEGO Star Wars™ 75284 Přepravní loď rytířů z Renu
6x

LEGO Star Wars™ 75284 Přepravní loď rytířů z Renu

1 999 Kč
1 499 Kč
Akce

Rytíři z Renu pronásledují Rey ve své přepravní lodi! Toto parádní vznášedlo se pohybuje rychlostí světla a rytíři mohou vše pozorovat z kokpitu. Kryjte se před projektily pružinových vystřelovačů. Postavte se až po zuby ozbrojeným vojákům Kylo Rena pomocí světelného meče Rey. Budete muset zapojit všechny své jediské schopnosti, aby vás padouši nedostali!

Od prodejce MALL
-20%
LEGO Star Wars™ 75283 AAT™
31x

LEGO Star Wars™ 75283 AAT™

1 099 Kč
879 Kč

Spojte síly s jediskou hrdinkou Ahsokou Tano a jejím klonovaným vojákem proti bitevním droidům. Dejte pozor! Útočný tank droidů má k dispozici mocné zbraně. Vyhněte se střelám odpáleným z pružinových vystřelovačů. A pozor na děla útočného tanku AAT. V této epické bitvě ze seriálu Star Wars: Klonové války budete muset zapojit všechny své schopnosti rytíře Jedi!

Od prodejce MALL
-17%
LEGO Star Wars 75307 Adventní kalendář LEGO Star Wars
14x

LEGO Star Wars 75307 Adventní kalendář LEGO Star Wars

859 Kč
709 Kč

Potěšte fanoušky Star Wars seriálu The Mandalorian množstvím každodenních předvánočních překvapení z adventního kalendáře LEGO® Star Wars™ (75307). Každé z 24 políček může ukrývat LEGO minifigurku, LEGO figurku, sestavitelný model vozidla, zbraně nebo další doplňky.

Od prodejce MALL
-19%
LEGO Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera
21x

LEGO Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera

1 329 Kč
1 069 Kč

Připrav se na strhující útěk z příkopu s kultovní stíhačkou X-wing Luka Skywalkera! Zkontroluj, zda je věrný droid R2-D2 na palubě, a naskoč do kokpitu. Nastartuj motory a vzlétni do vesmíru. Přepni křídla do útočného režimu a pal z pružinových vystřelovačů na lodě Impéria. A až bude bitva dobojovaná, vrať se rychle na povstaleckou základnu a oslav vítězství!

Od prodejce MALL
LEGO Star Wars™ 75304 Helma Dartha Vadera
15x

LEGO Star Wars™ 75304 Helma Dartha Vadera

1 899 Kč

Vzdejte hold temnému sithskému lordovi ve sběratelské sadě Helma Dartha Vadera od LEGO® Star Wars™. Ponořte se do komplexního stavitelského zážitku a připomeňte si klasické scény ze ságy Star Wars. Vyjádřete kultovní tvar a zlověstné detaily helmy ve stylu LEGO kostek.

Od prodejce MALL
-15%
LEGO Star Wars 75316 Mandaloriánská stíhačka
7x

LEGO Star Wars 75316 Mandaloriánská stíhačka

1 599 Kč
1 359 Kč

Další nabídka za 1 279 Kč

Přidejte se k věrnému mandaloriánskému stoupenci a Bo-Katan Kryze a vyrazte vstříc vzrušujícím misím na palubě mandaloriánské stíhačky. Naskočte do dvojitého kokpitu a nahoďte motory. Uveďte letoun do letového režimu a připravte se na pořádnou rychlost. Palte po nepřátelských lodích z vystřelovačů. Po přistání se chopte blasterů a jetpacků a vychutnejte si pořádnou porci bojové akce proti Garu Saxonovi!

Od prodejce MALL
-17%
LEGO Star Wars™ 75318 Dítě
70x

LEGO Star Wars™ 75318 Dítě

1 999 Kč
1 649 Kč

Postavte si vlastní rozkošný model dítěte ze seriálu Star Wars: The Mandalorian! Vytvořte autentické detaily této populární postavy známé jako Baby Yoda. Pohyblivá hlava, uši a ústa umožňují docílit spousty různých výrazů ve tváři. A dejte dítěti jeho oblíbenou hračku – knoflík řadicí páky.

Od prodejce MALL
-17%
LEGO Star Wars™ 75280 Klonoví vojáci z 501. legie
114x

LEGO Star Wars™ 75280 Klonoví vojáci z 501. legie

799 Kč
659 Kč

Přehrajte si epickou bitvu mezi elitními klonovanými vojáky z 501. legie a bitevními droidy separatistické armády. Dejte pozor na droidy, které vám pomůže odhalit elektro-dalekohled umístěný v kokpitu chodce AT-RT. Vrhněte se do útoku s BARC spídrem a palte z vystřelovačů. Braňte se pomocí blasterů bitevních droidů.

Od prodejce MALL
LEGO Star Wars™ 75300 Imperiální stíhačka TIE
27x

LEGO Star Wars™ 75300 Imperiální stíhačka TIE

1 049 Kč

Postav si vlastní imperiální stíhačku TIE a přehrávej si strhující akci z klasické trilogie Star Wars™! Naskoč do kokpitu s pilotem a vydej se na misi. Dej pozor na povstalecké lodě a pal z pružinových vystřelovačů. Pak spoj své síly se stormtrooperem a protokolárním droidem NI-L8 v pozemních bitvách a prostřílej se k vítězství.

Od prodejce MALL
-19%
LEGO Star Wars™ 75302 Raketoplán Impéria
7x

LEGO Star Wars™ 75302 Raketoplán Impéria

2 149 Kč
1 739 Kč

Stačí jeden krok a jste společně s Darth Vaderem na palubě imperiálního raketoplánu. Připoutejte se a trpělivě v kokpitu vyčkejte na start. Motory hučí, křídla jsou v letovém režimu, tři, dva, jedna, …AKCE! Zážitky ze světa Star Wars už na vás čekají v nekonečném LEGO vesmíru!

Od prodejce MALL

LEGO® Star Wars™

LEGO® Star Wars™ vás zavede do vesmírného světa galaxií, bojujících o svobodu a nadvládu nad jinými. Staňte se díky LEGO® Star Wars™ figurkám jednou z oblíbených postav fenomenálního příběhu a pusťte se do hry!

LEGO® Star Wars™ nesmí chybět ve sbírce žádného milovníka LEGO®

LEGO® Star Wars™ okouzlí děti i dospělé. Některé sady jsou vhodné již pro děti od 4 let, ty další ocení starší stavitelé. S LEGO® Star Wars™ postavíte vesmírné lodě a další vozidla, které vám pohodou v boji proti vesmírným povstalcům. Je jen na vás, jestli se přidáte na světlou nebo temnou stranu Síly!

LEGO® Star Wars™ figurky

V LEGO® Star Wars™ najdete slavné postavy z legendární ságy Star Wars, ale i další, které ve filmu nenajdete a dodají tak vašemu příběhu nový rozměr. Jaké jsou nejoblíbenější postavy LEGO® Star Wars™ ze světlé i temné strany Síly?

  • Luke Skywalker – nejproslulejší Jedi v celé galaxii.
  • Chewbacca – laskavý Wookie a nejlepší přítel Hana Sola.
  • Han Solo – odvážný a oslavovaný hrdina povstalců, kterého provází temná minulost.
  • Darth Vader – obávaný temný pán ze Sithu.
  • Anakin Skywalker – odvážný hrdina, který se postavil na stranu zla.
  • Princezna Leia – odvážná princezna s bojovným srdcem je výbornou velitelkou.

LEGO® Star Wars™ Milennium Falcon

S touto sadou si můžete postavit legendární vesmírnou loď Millenium Falcon a zažívat v ní neuvěřitelná dobrodružství. Stavebnice je plná propracovaných detailů i figurek slavných postav. Sada obsahuje více jak 7 500 dílků, díky čemuž se řadí k vůbec největším a nejrozsáhlejším stavebnicím LEGO® a je vhodná pro stavitele od 16 let.

LEGO® Star Wars™ Destroyer

Imperiální hvězdný destruktor ze série LEGO® Star Wars™ je věrnou replikou vesmírné lodi z filmu Star Wars: Nová naděje. Model je vybaven efektivními otočnými zbraněmi, radary, a obřími výfuky. Stavebnice obsahuje téměř 5 000 dílků a je určená dětem od 16 let.

LEGO® Star Wars™ Klonové války

Sestavte si jednotku klonů a pusťte se do vesmírného boje. Klonoví vojáci z 501. Legie se postaví proti bitevním droidům separatistické armády. V boji vám pomůže propracovaný BARC spídr s efektivními vystřelovači.

LEGO® Star Wars™ 2020

Jaké jsou novinky ve světě LEGO® Star Wars™ z roku 2020? Postavte si roztomilou postavičku LEGO® Star Wars™ Dítě nebo adventní kalendář LEGO® Star Wars™ který ukrývá 24 populárních minipostaviček a vesmírných lodí.

LEGO® Star Wars™ The Skywalker sága jako fenomenální hra na PC i herních konzolích

The Skywalker sága je legendární počítačová hra, která snoubí oblíbené momenty z filmů Skywalker s LEGO® postavičkami a nezaměnitelným humorem, jež můžete prožívat stále dokola. LEGO® Star Wars™ The Skywalker sága je k dostání jako hra pro PC i konzole.

→ Stavebnice Lego okouzlí každého. Vybírejte stavebnice také z dalších řad LEGO®, jako jsou LEGO® NINJAGO™, LEGO® Minecraft™ inspirované legendární hrou nebo LEGO® Harry Potter™, které vás zavede do světa zázraků a kouzel.