Počet nalezených produktů: 44

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO Juniors 10754 Spider-Man vs. Scorpion - Souboj na silnici
699 Kč

549 Kč

Pronásleduj se Spider-Manem Scorpiona v jeho Spidey-autě! Seskoč z rampy v nejvyšší rychlosti a pronásleduj zločince po městě, ale dávej si pozor na jedovatý trn na ocase Scorpionova vozu! Z pavoučího katapultu na něj vystřel náboje z pavoučích sítí, kterými ho zpomalíš, a potom na něj hoď velkou síť a zastav ho.


LEGO Juniors 10759 Elastižena: pronásledování na střeše
649 Kč

527 Kč

Podívej, tamhle na střeše! Screenslaver se snaží nabourat do satelitu! Jeď jako o závod s Elastiženou na jejím elasticyklu k budově, ale pozor na otáčející se turbínu. Vylez na střechu, pak se zhoupni na billboardu a pořádně se natááááhni, až dosáhneš na Screenslaverův vrtulník. Opatrně: nedívej se na hypnotizující vrtuli! Dokážeš mu zabránit v útěku?


LEGO Super Heroes 76054 Batman: Scarecrow Sklizeň strachu-30%
1 999 Kč

1 399 Kč

Akce

Batman s plynovou maskou a Blue Beetle uhánějí v Batcopteru, aby pomohli vystrašenému farmáři. Rozstřílej kombajn před tím, než rozseká traktor – ale dej si pozor na Scarecrowovy vystřelovače plynu strachu! Zažij vzdušný souboj mezi Blue Beetlem a sestřel Killer Motha z oblohy! Zastav zločince, než zajmou farmáře do nádrže plynu strachu v kombajnu a rozšíří strach do zbytku Gotham City.


LEGO Super Heroes 76055 Batman: Killer Croc Zničení ve stokách
2 299 Kč

1 788 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Posily jsou tady! Pomoz Red Hoodovi a Katane zastavit příšerného Killer Croca a zlého Kapitána Boomeranga, než zničí celé Gotham City. Zaútoč na Killer Crocuv bitevní Chomper s Batmanovým Bat-Tankem. Rozdrť pancéřované vozidlo pomocí silného beranidla v Bat-Tanku, ale nenech se zničit svištícím ocasem nebo obrovskými čelistmi. Znič nepřátele díky týmové práci super hrdinů a zastav zločince jednou pro vždy!


LEGO Super Heroes 76070 Mighty Micros: Wonder Woman™ vs. Doomsday™
269 Kč

211 Kč

Doomsday™ ujíždí ve svém autě ze světa Mighty Micros a pokouší se zaútočit svou obrovskou palicí. Sledujte Wonder Woman™ jak mu vrací jeho úder svým úžasným mečem a štítem, zatímco kolem padoucha prolétává ve své neviditelné stíhačce!


LEGO Super Heroes 76073 Mighty Micros: Wolverine vs. Magneto
269 Kč

239 Kč

Leťte ve Wolverinově stíhačce do boje – jen pozor na Magnetův obrovský magnet! Připravte se na úžasnou zábavu, kterou zažijete při boji s Wolverinovými dlouhými drápy a Magnetovými magnetickými schopnostmi.


LEGO Super Heroes 76079 Útok Ravagera
699 Kč

558 Kč

Vypalte z vystřelovače na Taserfaceovu loď M-ship! Rocket a Mantis ztroskotali, ale podařilo se jim z trosek lodi Milano postavit silnou zbraň, s jejíž pomocí odráží útoky Ravagerů. Kryjte se v lese před palbou z vystřelovačů lodi M-ship, a potom protiútočte s Rocketovými zbraněmi!


LEGO Super Heroes 76082 Krádež bankomatu
699 Kč

599 Kč

Lupiči se chystají přepadnout banku, vtrhněte na scénu se Spider-Manem! Nenech se zmást jejich maskami Hulka a Kapitána Ameriky, tohle jsou padouši. Polapte maskované lupiče, než uniknou na motorce i s penězi!


LEGO Super Heroes 76085 Bitva o Atlantidu
699 Kč

539 Kč

Parademon se snaží ukrást Mother Box. Odrazte zlé vetřelce s Aquamanovými výbušnými střelami a plasmovými puškami atlantské stráže. Zastavte pokusy super skákajícího Parademona svrhnout velký oblouk a ujistěte se, že vzácný Mother Box zůstane v Atlantidě, kam patří!


LEGO Super Heroes 76087 Obří netopýr: Vzdušný útok v Batmobilu
2 399 Kč

1 837 Kč

Pomozte porazit Steppenwolfa a Parademony! Pilotujte Flying Fox spolu s Kyborgem a vypusťte na nepřítele Batmana v jeho Batmobilu. Potom se spojte s Wonder Woman a Supermanem, společně porazte hrozivého Steppenwolfa a získejte Mother box!


LEGO Super Heroes 76089 Mighty Micros: Scarlet Spider vs. Sandman
259 Kč

208 Kč

Vyraz do skvělé Mighty Micros bitvy proti Sandmanovi ve Spidermanově pavoučí stíhačce! Vyhni se padouchově nakladači a jeho mocné písečné palici. Potom naber písek ze zadní části nakladače pomocí Spidermanovy lopaty.


LEGO Super Heroes 76090 Mighty Micros: Star-Lord vs. Nebula
259 Kč

213 Kč

Vybojuj ze spárů Nebuly ukradený mix písniček pomocí Star-Lordovy skvělé vesmírné lodi Milano! Ale dávej pozor na obrněný Necrocraft, který se ho snaží srazit. Otoč Star-Lordovu hlavu a ukaž jeho maskovanou tvář, zaútoč vesmírným blasterem a získej mix s písničkami dřív, než se Nebule podaří uprchnout!


LEGO Super Heroes 76091 Mighty Micros: Thor vs. Loki
259 Kč

216 Kč

Sveď bratrský Mighty Micros souboj mezi Thorem a Lokim! Jezdi s jejich parádními Mighty Micros auty maximální rychlostí. Zaútoč Thorovým kladivem a opětuj útok pomocí Lokiho žezla. Který z bratrů vyhraje? O tom rozhodneš TY!


LEGO Super Heroes 76092 Mighty Micros: Batman™ vs. Harley Quinn™
259 Kč

199 Kč

Připrav se na maximální porci akce ze světa Mighty Micros v bitvě Batmanova letadla proti natahovacímu autu Harley Quinn™! Vyhni se obří palici Harley Quinn™ a opětuj útok pomocí Batmanova vystřelovacího háku. Kdo se stane vítězem tohoto legendárního souboje? O tom rozhodneš TY!


LEGO Super Heroes 76093 Mighty Micros: Nightwing™ vs. Joker™
259 Kč

207 Kč

Pronásleduj s Nightwingem Jokerovu super skvělou Zmrzlinářskou dodávku ze světa Mighty Micros! Zadrž klauního prince zločinu a uzemni ho obuškem. Popadni zmrzlinu z kufru dodávky a uteč. Potom si odpočiň, ale pozor – ta zmrzlina může být otrávená!


LEGO Super Heroes 76094 Mighty Micros: Supergirl™ vs. Brainiac™
259 Kč

208 Kč

Zahaj vesmírnou misi Mighty Micros a získej zpět ze spárů Brainiaca město Kandor v lahvi. Naskoč do rakety Supergirl™, vzlétni a pronásleduj Brainiacovo UFO. Získej scvrknuté město ze spárů padouchů a uháněj pryč. Pak prozkoumej zmenšené městečko pomocí lupy!


LEGO Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ se spojili-30%
699 Kč

489 Kč

Akce

Spoj se se superpsem Kryptem a pomozte Supermanovi uniknout z kryptonitového vězení. Zabav Loba, který hlídá vězení na své vesmírné motorce. Vyhni se jeho kryptonitovým vystřelovačům. Shoď z motorky bombu, vyhoď vězení do povětří a osvoboď Supermana. Potom vyraz vzhůru do boje s Lobem a získej červenou energetickou schránku!


LEGO Super Heroes 76097 Lex Luthor ™ a zničení robota
1 099 Kč

843 Kč

Spoj se s hrdiny Ligy spravedlivých a získej zpět energetickou schránku od robota Lexe Luthora. Vychyl směr střel z ohromného robotího šestiranného vystřelovače. Vyhni se obrovské sekeře a zaútoč pomocí vystřelovačů. Přispěchej Batmanovi v Bat-kluzáku na pomoc s Firestormem a připoj se k boji Wonder Woman™ proti Cheetah™. Společně musíte získat zelenou energetickou schránku, než s ní Lex Luthor uprchne ve svém únikovém modulu!


LEGO Super Heroes 76098 Pronásledování Killer Frosta
999 Kč

799 Kč

Poplach! Reverse Flash™ utíká s modrou energetickou schránkou! Pronásleduj Flashe s Cyborgovou skvělou Cyborgokoptérou. Vyhýbej se ledovým střelám Killer Frost™ z jejího ledového vozu. Střílej z vystřelovačů Cyborgokoptéry a chyť Reverse Flashe do sítě. Potom přistaň, odpoj zbraně a bojuj, abys získal zpět drahocennou modrou energetickou schránku!


LEGO Super Heroes 76100 Útok stíhačky Černého pantera
999 Kč

766 Kč

Kryj záda Black Pantherovi při rozhodujícím souboji s Killmongerem! Naskoč do kokpitu královského bojového letadla s Nakiou a vzlétni vstříc noční obloze. Střílej z vystřelovačů na Killmongera a Ulyssese Klaueho a přistaň s tím letounem. Zaútoč s Nakiinými útočnými disky, vyhni se Killmongerovým raketovým střelám a vlákej toho super padoucha do vězení na palubě královského bojového letadla!


LEGO Super Heroes 76101 Útok lodi Outrider
399 Kč

353 Kč

Spoj své síly s Kapitánem America a Black Widow a braňte společně Wakandu před invazí s touto úžasnou sadou 76101 Útok lodi Outrider z řady LEGO® Marvel Super Heroes!


LEGO Super Heroes 76102 Thorovo kladivo Stormbreaker
699 Kč

599 Kč

Akce

Nastup do kokpitu únikového modulu spolu s Rocketem, Thorem a Grootem a vydej se do vesmíru se sadou 76102 Thor a kladivo Stormbreaker z řady LEGO® Marvel Super Heroes. Střílej z vystřelovačů na nepřátele na misi Avengers a najdi Thorovu nejmocnější zbraň!


LEGO Super Heroes 76104 Střetnutí s Hulkbusterem-17%
999 Kč

829 Kč

Akce

Pozor! Proxima Midnight ovládla střeleckou věž a střílí na Hulkbustera Bruce Bannera v sadě 76104 Střetnutí s Hulkbusterem z řady LEGO® Marvel Super Heroes! Rozbij na padrť vystřelovač koulí na věži Hulkbusterovou mocnou paží a dostaň šestirukého Outridera. Odraz útoky kopí Proximy Midnight a vydej se s Falconem získat zpět Kámen nekonečného času!


LEGO Super Heroes 76107 Thanos: Poslední bitva
2 299 Kč

2 099 Kč
+ doprava zdarma

Pusť se do boje o Rukavici nekonečna s Avengers v sadě 76107 z řady LEGO® Marvel Super Heroes. Střílej na Thanose z vystřelovačů na Lodi strážců. Otevři kokpit a vyjeď do útoku na vesmírném skútru se Star-Lordem a Gamorou. Popadni Rukavici nekonečna a odleť jako vítěz!


LEGO Super Heroes 76108 Souboj v Sanctum Sanctorum
2 999 Kč

2 899 Kč
+ doprava zdarma

Poplach! Je tu sada 76108 Souboj v Sanctum Sanctorum z řady LEGO® Marvel Super Heroes! Cull Obsidian a Ebony Maw útočí na dům Sanctum Sanctorum Doktora Strange! Zhoupni se ze střechy s Iron Spider-Manem a vypořádej se s nimi.


LEGO Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonů
649 Kč

558 Kč

Připrav se na spoustu akce se sadou 76110 Batman™: Útok Talonů od LEGO® DC Super Heroes! Vystopuj nájemné vrahy Talony s pomocí Batmana a jeho psího společníka Ace. Připni netopýří zbraně na Batmanovu motorku a vyraz do akce. Zaútoč z vystřelovačů a pak seskoč z motorky a pusť se do boje.


LEGO Super Heroes 76111 Batman™: Zničení Brother Eye™
899 Kč

699 Kč

Spoj své síly s Batmanem a Batwoman™ a zapoj se do strhující bitvy se sadou 76111 Batman™: Zničení Brother Eye™ od LEGO® DC Super Heroes! Střílej z vystřelovačů Batjetu na svítící oko a vyhni se jeho obřím pařátům. Vyhni se OMACovým výbušným střelám a zvol tu správnou Batmanovskou zbraň, abys nebezpečného kyborga porazil!


LEGO Super Heroes 76112 Batmobil ovládaný aplikací-20%
2 499 Kč

1 999 Kč

Akce

Uháněj ulicemi města Gotham v tomto úžasném Batmobilu s pohonem na všechna 4 kola, který je součástí sady 76112 Batmobil ovládaný aplikací od LEGO® DC Super Heroes! Posaď Batmana do kokpitu, nahoď motory a použij svůj chytrý telefon nebo tablet k ovládání Batmobilu přes Bluetooth. Jezdi dopředu, dozadu, doleva, doprava… můžeš dokonce předvést i otočku o 360 stupňů!


LEGO Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorce
699 Kč

589 Kč

Novinka

V této superhrdinovské stavebnici se budeš moct prohánět ulicemi New Yorku na bezvadné motorce Spider-Mana. Zaměř Carnage pomocí pavučinové zbraně a vystřelovače pavučin. Dostaň tohoto symbiontího padoucha a oprav generátor pomocí pavučin dříve, než vybuchne!


LEGO Super Heroes 76114 Spider-Manův pavoukolez
1 099 Kč

929 Kč

Novinka

Chyť zloděje a najdi ukradené diamanty v písečném úkrytu! Spoj síly se Spider-Manem a Spider-Manem 2099 a dopadni zloděje diamantů známé jako Sandman a Sup. Pavoukolez má funkci chození, jako u opravdových pavouků, 2 vystřelovače a zbraň, která vystřeluje pavouky nebo dílky pavučin.


LEGO Super Heroes 76115 Spider Mech vs. Venom
1 399 Kč

1 199 Kč

Novinka

Pomoz Spider-Manovi a Ghost Spiderovi zachránit tetu May před spáry Venomova obrovského robota! Střílej pavouky a pavučiny ze Spider Mecha. Drž se dál od jedovatého jazyku a drápů Venomova robota.


LEGO Super Heroes 76116 Batmanova ponorka a střetnutí pod vodou
699 Kč

589 Kč

Novinka

Ponoř se v Batmanově ponorce a bojuj proti Ocean Masterovi a jeho žralokovi! Otáčej křídly ponorky a získej větší rychlost. Střílej z vystřelovačů a poraz nepřítele. Vezmi do drápů ponorky zbraně a vytvoř vlastní mocné útoky pomocí dílků dělobuchů. Odpoj ploutev a dej ji Batmanovi na nohy, spoj se s Aquamanem a utkejte se v závěrečné bitvě s Ocean Masterem.


LEGO Super Heroes 76117 Souboj robotů Batmana a Poison Ivy™
1 099 Kč

929 Kč

Novinka

Spoj se s Batmanem a zachraň Flashe před Poison Ivy™ a Firefly™ v napínavé souboji robotů Batmana a Poison Ivy! Vylepši roboty, minifigurky a zbraně pomocí mocných dělobuchů a připrav se na velkolepý souboj superhrdinů proti padouchům.


LEGO SuperHeroes 76109 Průzkumníci kvantové říše
649 Kč

529 Kč

Spoj své síly se superhrdiny v sadě 76109 Průzkumníci kvantového světa od LEGO® Marvel Super Heroes! Pilotuj s Ant-Manem kvantové vozidlo a spoj se s Wasp a postavte se Ghostovi! Připrav motory k vzlétnutí, vznes se a leť. Zamiř na Ghosta vystřelovače kvantového vozidla a taky Ant-Manovou zmenšovací zbraní. Musíš hrdinům pomoct tohoto obávaného nepřítele porazit!


LEGO Super Heroes 76052 Batmanova jeskyně - rozbaleno-61%
7 499 Kč

2 852 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Díky této speciální sadě LEGO Super Heroes se vracíme do Batcave, která obsahuje ikonické prvky, které jsme mohli vidět v klasickém TV seriálu Batman ze 60. let. Tento model Batcave, stejně jako v klasickém seriálu, obsahuje 2 tyče na sklouznutí Batpoles pro Batmana a Robina, několik Batmanových vynálezů, přistávací plochu pro helikoptéru, navíc Batmobil a Batcopter.


LEGO Super Heroes 76107 Thanos: Poslední bitva - rozbaleno-16%
2 299 Kč

1 931 Kč

Rozbaleno

Pusť se do boje o Rukavici nekonečna s Avengers v sadě 76107 z řady LEGO® Marvel Super Heroes. Střílej na Thanose z vystřelovačů na Lodi strážců. Otevři kokpit a vyjeď do útoku na vesmírném skútru se Star-Lordem a Gamorou. Popadni Rukavici nekonečna a odleť jako vítěz!


LEGO Super Heroes 76042 Shield Helicarrier
12 000 Kč

9 999 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sestav si a vystav velkolepý model LEGO SHIELD Heliport. Obsahuje nejen létající stroj, ale také 2 přistávací dráhy, miniaturní tryskáč Quinjet, stíhací bitevníky a pozemní podpůrná vozidla. V sadě najdeš také řadu minifigurek svých oblíbených LEGO Marvel Super Heroes.


LEGO Super Heroes 76078 Hulk vs. Červený Hulk
1 699 Kč

1 449 Kč

Momentálně nedostupné

Hulk a She-Hulk se vydávají utkat s Červeným Hulkem a Červenou She-Hulk. Jakmile do sebe narazí svými vozidly, uvidíte všechny Hulky bojovat ve vzduchu! Potom vystřelte ze zbraní zeleného a červeného týmu. Sledujte zuřivý souboj She-Hulk s Červenou She-Hulk v této sadě!


LEGO Super Heroes 76083 Pozor na Vultura
999 Kč

879 Kč

Momentálně nedostupné

Zavolejte Spider-Manovi a pak spolu s ním a s Iron Manem stíhejte Shockerovu dodávku. Vyhněte se vystřelovači z dodávky a opětujte palbu. Ale dejte pozor na Vultura, řítí se sem a pálí z vystřelovačů na křídlech.


LEGO Super Heroes 76099 Souboj Rhino a Mine
699 Kč

536 Kč

Momentálně nedostupné

Přidej se k Black Pantherovi, když se v dole střetne s Killmongerem! Vydej se s Okoye, bodyguardkou Black Panthera, do boje na hřbetě ohromného nosorožce a využij jeho vystřelovače. Vstup do dolu na vibranium, vyhoď koleje do povětří, ať se důlní vozík trochu proletí.


LEGO Super Heroes 76103 Corvus Glaive útočí
1 099 Kč

999 Kč

Momentálně nedostupné

Braň wakandskou hradbu před útokem Corvuse Glaiva se sadou 76103 z řady LEGO® Marvel Super Heroes! Střílej na drtící stroj z dvojitých vystřelovačů z věží na hradbě a z ukrytého vrhače disků. Rychle otevři a zase zavři bránu a pošli Black Panthera do boje. Ale nepusť dovnitř padouchy.