Miliony produktů za nejlepší ceny
10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8354224

Clinex Wurm-ex 2x10 tobolek

Clinex Wurm-ex 2x10 tobolek

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jediný volně dostupný a vysoce účinný doplněk stravy proti externím agentům lidského organismu s přírodním složením. Celý popis
580 Kč
Zboží od: ClineX a.s.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
580 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za
Miliony produktů za nejlepší ceny najdete na Allegro

15.6.2023 - 16.6.2023 na vaší adrese

Popis

Maximalizujte imunitu proti všem vnějším vlivům.

Wurm-Ex je jediný volně dostupný a vysoce účinný doplněk stravy, který působí proti externím agentům vyskytujících se v lidském organismu. Představuje obranu proti problému, který Světová zdravotnická organizace (WHO) považuje za 6. nejčastější příčinu vážných onemocnění na světě. Wurm-Ex obsahuje extrakty a účinné látky, které jsou pro své antiparazitální účinky ceněny v lidem léčitelství po celém světě. Je určen především lidem, kteří hodně cestují a chodí po návštěvách, majitelům domácích mazlíčků a milovníkům salátů a syrového masa.

Nejen přehnaný kontakt s domácími mazlíčky, ale také nedostatečně opraná kořenová zelenina, pochoutky ze syrového masa, lidé bez zdravotní dokumentace a volné cestování jsou nejčastější příčiny nakažení lidí. Nejvážnější však je stálé zaměňování příznaků typů pokašlávání, alergie, postupná nadváha, nevůle a nepřirozená vyčerpanost za příznaky běžných nemocí. Může to tak být, ale stejnými příznaky můžeme trpět i při nakažení parazity.

Wurm-Ex jsme vyvíjeli od roku 2010 kdy zveřejnění studií o důsledcích neřešení přemnožených parazitů v lidském organismu ukázalo, že tento problém v Evropě postihuje již 4 lidi z pěti. Toxoplasmou gondí trpí až 90% obyvatel Francie nebo 80% obyvatel Německa. Díky klinicky ověřeným výsledkům se dnes Wurm-Ex dodává do 21 zemí. Kromě zemí Evropské unie najdete Wurm-Ex i v lékárnách Vietnamu, Barmy a Kambodži. Aktuálně se schvaluje ve státech Severní Ameriky, Rusku a o modifikaci složení pro země Afriky nás poptal významný distributor léků do těchto zemí. Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů, 2× ročně. V Evropě nejlépe v období, kdy odčervujeme domácí mazlíčky.

Přípravek Wurm-Ex obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského, který přispívá k přirozené obraně těla proti vnějším vlivům a k normální funkci střevního traktu. Extrakty kurkumy/kurkumin a pepře/piperin přispívají ke komfortnímu/normálnímu trávení a kurkumin ovlivněním imunity též kontroluje zánětlivé reakce. Jód přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a selen přispívá k normální funkci imunitního systému.

Jaké účinky má Wurm-Ex?

Potravinový doplněk stravy Wurm-Ex obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského,

který přispívá k přirozené obraně těla před externími agenty a k normální funkci střevního traktu.

·       Snižuje míru únavy

·       Přispívá k normálnímu trávení

·       Brání tělo proti vnějším vlivům

Pro koho je vhodný Wurm-Ex?

·       Pěstujete zeleninu nebo užíváte nedostatečně umytou zeleninu

·       Máte doma nebo ve svém okolí domácí mazlíčky

·       Chcete začít s celkovou detoxikací organismu

Proč si vybrat zrovna Wurm-Ex?

Doplněk stravy Wurm-Ex pochází z dílny české značky ClineX, která si zakládá na využívání přírodních surovin s ohledem na zdraví.  

·       Garance účinku

·       Ověřeno přírodou

·       Vyrobeno v ČR

SLOŽENÍ: 

Plnidla (mikrokrystalická celulosa, práškovaná celulosa), obal tobolky (hydroxypropyl methylcelulóza), listové pupeny ořešáku královského (Juglans regia, extrakt), oddenek kurkumy dlouhé (extrakt), plod pepřovníku černého (Piper nigrum, extrakt), zahušťovadlo (alginát sodný), jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ A UPOZORNĚNÍ PRO UŽÍVÁNÍ: 

1 tobolka večer před jídlem, při tělesné hmotnosti větší nad 70 kg 2 tobolky večer před jídlem, zapít větší dávkou tekutiny. 

Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let věku.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 30 °C Ukládejte mimo dosah dětí.

BALENÍ: 2×10 tobolek v blistru a ve skládačce.

HMOTNOST OBSAHU: 9,9g

VÝROBCE: Cinex, as, Rybná 14, 110 00 Praha 1