Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3182545

DROPI OMEGA-3 EXTRA PANENSKÝ ISLANDSKÝ RYBÍ OLEJ VITAMÍN D Z TRESČÍCH JATER 180 KAPSLÍ

DROPI OMEGA-3 EXTRA PANENSKÝ ISLANDSKÝ RYBÍ OLEJ VITAMÍN D Z TRESČÍCH JATER 180 KAPSLÍ

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Olej Dropi je přírodní rybí olej z tresčích jater. Vyrábí se za studena a proto je klasifikován jako panenský olej. Vitamíny A a D se v něm nacházejí ve svém přirozeném stavu, a proto se tento může podle ročního období měnit. Olej neobsahuje rtuť a další těžké kovy. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 890 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 890 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Olej je získáván z tresek udržitelně lovených v čistých islandských vodách nedaleko poloostrova Westfjords. Kde byly odloveny tresky použity právě pro výrobu vašeho oleje si můžete najít na stránkách výrobce www.dropi.com.

Každá sklenička má dohledatelný původ. 

Olej se extrahuje za studena a za použití staré řemeslné metody, díky které si olej uchovává co nejvíce živin, nemá žádné přídavné látky a pokládá se za raw food. Výsledný olej je čistý a originální. Z tohoto důvodu může olej měnit barvu, chuť nebo přesné zastoupení vitamínů a ostatních živin v závislosti na přírodních vlivech.

Každá várka je testována a aktuální analytický certifikát lze nalézt:https://www.dropi.com/traceability

Olej neobsahuje rtuť a další těžké kovy.

V želatinových kapslích pro snadné použití.

SLOŽENÍ

Složení produktu: extra panenský olej z tresčích jater získávaný za studena z volně lovených tresek, rozmarýnový extrakt s přírodním vitamínem E jako antioxidant, rybí želatina

Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D a další v tucích rozpustné živiny. Tyto živiny nikdy nejsou do oleje přidávány.

Alergeny: obsahuje RYBY

Výživové hodnoty v jedné

porci (4 kapsle)

% RHP*

Energetická hodnota 16 kcal

1 %

Tuky 1,8 g

4 %

z toho nasycené 0,3 g

2 %

Vitamín A 1460 IU (486 ug)

62 %

Vitamín D 154 IU (4 ug)

72 %

Omega-3 mastné kyseliny 460 mg

z toho DHA 180 mg

EPA 140 mg

† (184 %)

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).† Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena. Evropský úřad pro bezpečnost potravin v roce 2009 se vyjádřil, že RHP pro omega-3 mastné kyseliny by měla být 250mg.

POUŽITÍ

Doporučené množství: 4 kapsle pro dospělé

Skladování: Uchovávejte na tmavém místě při pokojové teplotě (15°- 25°C)

Upozornění: Užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství produktu a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému. Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. Jako dodatečnou pojistku můžete také vyzkoušet malé množství oleje na malém místě na kůži, například ve spodní části dolní končetiny. Pokud vám kontakt s olejem způsobí alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí.