Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3182547

DROPI OMEGA-3 EXTRA PANENSKÝ ISLANDSKÝ RYBÍ OLEJ S VITAMÍNEM D Z TRESČÍCH JATER 220 ML ZÁZVOR

DROPI OMEGA-3 EXTRA PANENSKÝ ISLANDSKÝ RYBÍ OLEJ S VITAMÍNEM D Z TRESČÍCH JATER 220 ML ZÁZVOR

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Olej Dropi je stoprocentně přírodní rybí olej z tresčích jater. Vyrábí se za studena a proto je klasifikován jako panenský olej. Vitamíny A a D se v něm nacházejí ve svém přirozeném stavu, a proto se tento může podle ročního období měnit. Olej neobsahuje rtuť a další těžké kovy. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 590 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 590 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Olej je získáván z tresek udržitelně lovených v čistých islandských vodách nedaleko poloostrova Westfjords. Kde byly odloveny tresky použity právě pro výrobu vašeho oleje si můžete najít na stránkách výrobce www.dropi.com.

Každá sklenička má dohledatelný původ. 

Olej se extrahuje za studena a za použití staré řemeslné metody, díky které si olej uchovává co nejvíce živin, nemá žádné přídavné látky a pokládá se za raw food. Výsledný olej je čistý a originální. Z tohoto důvodu může olej měnit barvu, chuť nebo přesné zastoupení vitamínů a ostatních živin v závislosti na přírodních vlivech.

Každá várka je testována a aktuální analytický certifikát lze nalézt:https://www.dropi.com/traceability

Olej neobsahuje rtuť a další těžké kovy.

Zázvor patří k nejstarším kořením na světě používaný jako kulinářský doplněk jídel nebo medicína. Bio extrakt z čerstvého zázvoru dává oleji z tresčích jater jemnou svěží chuť s příjemným citrusovým koncem.

SLOŽENÍ

Složení produktu: extra panenský olej z tresčích jater získávaný za studena z volně lovených tresek, rozmarýnový extrakt s přírodním vitamínem E jako antioxidant, bio extrakt z čerstvého zázvoru.

Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D a další v tucích rozpustné živiny. Tyto živiny nikdy nejsou do oleje přidávány.

Alergeny: obsahuje RYBY

Výživové hodnoty v jedné

porci (1 lžička, resp. 5ml)

% RHP*

Energetická hodnota 41 kcal

2 %

Tuky 4,6 g

6,5 %

z toho nasycené 0,8 g

5 %

Vitamín A 3650 IU (1095 ug)

138 %

Vitamín D 385 IU (9 ug)

183 %

Omega-3 mastné kyseliny 1150 mg

z toho DHA 450 mg

EPA 350 mg

† (460 %)

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).† Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena. Evropský úřad pro bezpečnost potravin v roce 2009 se vyjádřil, že RHP pro omega-3 mastné kyseliny by měla být 250mg.

POUŽITÍ

Doporučené množství: 5ml pro dospělé.

Skladování: Uchovávejte na tmavém místě v ledničce, po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Před prvním otevřením vychlaďte na teplotu nejméně 4°C. Olej uchovávaný v ledničce nebo mrazáku může zhoustnout a zakalit se. Před upotřebením lehce protřepejte.

Upozornění: Užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství produktu a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému. Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. Jako dodatečnou pojistku můžete také vyzkoušet malé množství oleje na malém místě na kůži, například ve spodní části dolní končetiny. Pokud vám kontakt s olejem způsobí alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí.