Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10521847

ESN Super Omega-3, 60 kapslí

ESN Super Omega-3, 60 kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
ESN Super Omega-3 jsou kapsle s čistým olejem z mořských ryb. Omega-3 má pozitivní vliv na srdce, mozek a zrak.ESN Super Omega-3, 60 kapslíESN Super Omega-3 jsou kapsle s 1 000 mg čistého oleje z mořských ryb, který je ze 75 % tvořen esenciálními omega-3 mastnými kyselinami. Celý popis
355 Kč
Prodává gemmedical.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
355 Kč
S novou kartou za

17.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
17.8.2022 - 18.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

ESN Super Omega-3 jsou kapsle s čistým olejem z mořských ryb. Omega-3 má pozitivní vliv na srdce, mozek a zrak.


ESN Super Omega-3, 60 kapslí

ESN Super Omega-3 jsou kapsle s 1 000 mg čistého oleje z mořských ryb, který je ze 75 % tvořen esenciálními omega-3 mastnými kyselinami. Čistý olej z mořských ryb obsahuje polynenasycené mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Každá kapsle obsahuje 750 mg Omega-3 mastných kyselin, z toho pak 400 mg EPA a 300 mg DHA. Omega-3 má pozitivní vliv na srdce, mozek a zrak.

 

Hlavní přednosti 

SKVĚLÝ POMOCNÍK - Kapsle Super Omega-3 přispívají k dobrému zraku, funkci srdce a mozku.

BEZKONKURENČNÍ KVALITA -  Kapsle ESN Super Omega-3 jsou vyráběny v Německu v laboratořích disponujícími nejmodernějšími analytickými metodami, dle nejvyšších standardů kvalitu surovin. Vše je vytvářeno a přísně kontrolováno špičkovými odborníky ve své profesi.

VYSOKÁ DÁVKA V MALÉ KAPSLI - Každá kapsle obsahuje 750 mg Omega 3. Z toho 400 mg EPA a 300 mg DHA.

VÍ TO I EU – Směrnice Evropské unie o zdravotních tvrzeních připisuje esenciálním Omega-3 mastným kyselinám pozitivní vliv na udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a podporu normální funkce srdce.

DÁVKOVÁNÍ – Užívejte 3 kapsle denně spolu se sklenicí vody, nejlépe při jídle. Doporučené denní dávka by neměla být překročena. 

 

Tělo s tím potřebuje pomoct

Vzhledem k tomu, že si naše tělo samo nedokáže vyrobit Omega-3 mastné kyseliny, jsme závislí na jejich konzumaci v jídle. Pokud se pokrmy jako ryby, ořechy nebo jiné zdroje Omega-3 ve vašem jídelníčku objevují jen zřídka, pak je ESN Super Omega-3 stvořený přímo pro Vás.

Naše super omega-3 kapsle jsou praktickým řešením: Mají vysokou dávku, lesk díky optimální biologické dostupnosti a vynikající toleranci.

 

Složení: Koncentrát rybího oleje, tobolka (hovězí želatina, zvlhčovadlo glycerolu, voda), antioxidanty (přírodně smíchané tokoferoly skládající se z d-α-, d-β-, d-γ-, a d-δ-tokoferol).

Doporučení: 3 kapsle denně

Poznámka: Nenavyšujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu, měla by být zajištěna pestrá a vyvážená strava. Skladujte mimo dosah dětí.