Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6917302

For long life HMC - Heavy metal cleaner 20 g

For long life HMC - Heavy metal cleaner 20 g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
HMC – Heavy metal cleaner je profylaktický komplexní biosorbent pro čištění těla od toxinů a těžkých kovů. Působí také jako imunomodulátor pro udržení a obnovení přirozené imunity a antioxidant pro ochranu před volnými radikály. . Celý popis
1 342 Kč
Zboží od: Vivantis
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 342 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
3.2.2023 - 6.2.2023 na vaší adrese

Popis

HMC – Heavy metal cleaner je profylaktický komplexní biosorbent pro čištění těla od toxinů a těžkých kovů. Působí také jako imunomodulátor pro udržení a obnovení přirozené imunity a antioxidant pro ochranu před volnými radikály. 

Základ HMC je komplex 3 přírodních složek – chitin, glukan a melanin – získaných z buněčných stěn hub pomocí speciálních metod a technologií. Každá z těchto 3 složek má veliký význam pro detoxikaci organismu a v této jedinečné kombinaci se jejich vlastnosti kombinují, multiplikují a vzniká tak zcela nový, přírodní a čistící produkt pro lidské tělo.

Složení v denní dávce:

Proprietární směs léčivých hub Obsahuje
Chitin, Betaglukan 1,3 a 1,6 a Melanin

500 mg
Dávkování:

Dospělí: po jídle 0,5g ( jedna čajová lžička) 3× denně, 1 balení obsahuje 30g pro 20ti denní užívání. 
Děti od 3 do 15 let: po jídle 0,25g (půlka čajové lžičky) 1× denně, 1 balení obsahuje 30g a mělo by se užívat pouze 7 dní, zbývající množství lze uchovat pro pozdější použití. Nasypte jednu dávku do 200 ml / 6,8 FL OZ vody, míchejte po dobu 1–2 minut a poté vypijte.

Balení:

20 g

Upozornění:

HMC nemůže nahradit správnou lékařskou léčbu naordinovanou lékařem. Lze jej však použít jako vhodný doplněk stravy. Tyto výroky nebyly hodnoceny Úřadem pro potraviny a léčiva (FDA). Tento produkt není určen k léčbě, nebo léčení nemocí. Varování: Neužívejte HMC zároveň s jinými léky – může to ovlivnit jejich účinnost. Interval mezi užíváním HMC a jiných doplňků stravy, nebo léky by měl být alespoň 2 hodiny. Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, neužívejte tento produkt bez dozoru, nebo dohledu svého poskytovatele léků, nebo lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Nenechávejte tento produkt na přímém slunci. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.