Lešení využijete při stavbě domu, při rekonstrukcích obytných domů i při dalších pracích ve výškách. Pojízdné lešení je vhodné na menší opravy, trubkové lešení se hodí pro náročnější údržbu či rekonstrukci fasády a hliníkové lešení je lehké, ideální pro práci na nižších budovách.

Zobrazit více

Pojízdné lešení

  • Praktické, vícepatrové lešení může být opatřeno kolečky. Slouží ke krátkodobým stavebním úpravám v interiéru i exteriéru. Snadno ho přemístíte za pomoci koleček, je však třeba dbát na kvalitní a stabilní plochu, na které stojí.

Fixní lešení

  • Fixní lešení se užívá pro dlouhodobou práci na budovách. Pevně se fixuje do stěny budovy. Jedná se o nejstabilnější systém lešení pro náročné úkony na stavbě.

Rámové lešení

  • Rámové lešení se skládá z jednotlivých komponentů s velmi nízkou hmotností. Jedná se o stabilní lešení ideální pro lehčí stavební práce, jako je výmalba interiérů, sádrokartonářské práce nebo montáže. Výhodou lešení je nenáročná demontáž a snadná přeprava.
TIP!

Pro méně rozsáhlé a náročné práce postačí kvalitní a stabilní žebříky.

Trubkové lešení

  • Trubkové lešení se skládá, jak už název napovídá, z jednotlivých ocelových trubek a dalších spojovacích komponentů. Jedná se o velmi stabilní lešení, jeho nevýhodou je však vysoká hmotnost a náročnější stavba, hodí se tak proto na dlouhodobou práci například na rodinném domě.

Systémové lešení

  • Systémové lešení je moderní druh lešení, které je výrazně lehčí a jeho stavba je rychlá a snadná, přesto je lešení stabilní. Jednotlivé modulové dílce se skládají na sebe. Systémové lešení použijete při stavbě či rekonstrukci rodinných i bytových domů. Je ideální k opravě fasád, oken apod.

Ocelové lešení

  • Velmi odolné a prostorné lešení s dlouhou životností, jeho nevýhodou je však vysoká hmotnost pro manipulaci. Ocelové lešení se hodí na dlouhodobé projekty, při revitalizacích městských bytových domů, průmyslových staveb a všude tam, kde se pohybuje na lešení více pracovníků.

Hliníkové lešení

  • Jedná se o moderní druh pracovní plošiny, jehož předností je nízká hmotnost, nevýhodou pak horší stabilita oproti ostatním druhům. Jedná se o nejvyužívanější druh, který je však vhodný k méně náročné práci na budově.

Lešení kostka

  • Neboli žebříkové lešení či pracovní plošinu využijete pro méně rozsáhlé práce na stavbě, např. lokální oprava fasády. Lešení lze obvykle nastavit do maximální výšky cca 3 metrů. Lešení tvoří dva boční žebříky, mezi kterými je ukotvená plošina.

→ V menší míře jsou k dostání také bambusová a dřevěná lešení.

Info:

Při práci na lešení a ve výškách dodržujte vždy zásady bezpečnosti práce. Pořiďte si kvalitní pracovní obuv, ochrannou pracovní přilbu a další potřeby.

Euronářadí Tyč rozpínací, 66 - 115 cm, rychlostavitelná, 40 kg, FESTA

Euronářadí Tyč rozpínací, 66 - 115 cm, rychlostavitelná, 40 kg, FESTA

565 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

rozpěrná tyč rychlonastavitelná tlačítková aretace pro rychlé nastavení požadované délky tyče pogumované koncovky se závitem pro dosažení přesného rozpětí potřebnou úrovní síly měkčená rukojeť pro rozpínání a manipulaci široká škála použití ve stavebnictví, práci se sádrokartony, montáže z…

Euronářadí Tyč rozpínací, 160 - 290 cm, rychlostavitelná, 40 kg, FESTA

Euronářadí Tyč rozpínací, 160 - 290 cm, rychlostavitelná, 40 kg, FESTA

672 Kč

rozpěrná tyč rychlonastavitelná tlačítková aretace pro rychlé nastavení požadované délky tyče pogumované koncovky se závitem pro dosažení přesného rozpětí potřebnou úrovní síly měkčená rukojeť pro rozpínání a manipulaci široká škála použití ve stavebnictví, pro práci se sádrokartony, montáže…

Lešení

Lešení využijete na krátkodobé i dlouhodobé práce na fasádě i v interiéru. Fixní lešení je vhodné pro dlouhodobou a náročnou práci, pojízdné lešení s kolečky využijete, pokud se při práci potřebujete často přemisťovat. Oblíbené a stabilní je ocelové lešení, které je dostatečně pevné pro práci většího množství lidí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lešení.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lešení výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lešení akce.