Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7772583

Nokian Powerproof SUV 275/40 ZR20 106Y XL

Nokian Powerproof SUV 275/40 ZR20 106Y XL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Manipulace vynikající i podle vyjádření expertního testovače Mika Häkkinena, letní UHP pneu Nokian Powerproof jsou výsledkem 4letého vývoje a testování. Celý popis
Ušetříte 3 498 Kč 7 839 Kč
4 341 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 3 498 Kč 7 839 Kč
4 341 Kč
S novou kartou za

16.8.2022 - 18.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Manipulace vynikající i podle vyjádření expertního testovače Mika Häkkinena, letní UHP pneu Nokian Powerproof jsou výsledkem 4letého vývoje a testování. Flexibilně přizpůsobitelné při náhlých změnách počasí, pneumatiky Nokian Powerproof nemají problém naladit se na + 40 °C a vzápětí proplout silnou letní bouří. Vždyť přesně na to jsou stavěny. Aby zachovaly povětrnostně nevyvážené léto v rovnováze na vašich cestách. Zda si budete užívat rychlou jízdu na dálnici nebo léto ve městě na rozpáleném bulváru, s pneu Nokian Powerproof můžete excelovat všude.

Nová odolná struktura nezklame od časného jara až po konec podzimu. Asymetrie vzorce se třemi širokými hlavními žebry a tichou drážkou Silent Groove vytváří jemný design s chováním gentlemana. Tichá jízda a komfort jsou zaručeny. Koncept duální bezpečnosti dělí běhoun do dvou zón – na vnější, zaměřenou na výkon a přesnou manipulaci a vnitřní – zónu mokré bezpečnosti, díky které je přilnutí maximální i na velmi mokrých površích.

Přítomnost několika dezénových směsí, originální směs Dynamic Grip nevyjímaje, pomocí funkčních molekulových řetězců a polymerů zajišťuje lepší přilnavost i trvanlivost, díky čemuž letní pneumatiky Nokian Powerproof dokáží ovládnout různé povrchy i situace. Více vrstev ve struktuře běhounu navíc snižuje valivý odpor, čímž umožňuje valit se šetrně a eko zodpovědně.

Výhody pneumatiky Nokian Powerproof

  • letní pneumatika UHP (ultra high performance) pro rychlou jízdu
  • flexibilně přizpůsobitelná náhlým výkyvům letního počasí od + 40 °C po silné bouře
  • duální zóny pro vyšší bezpečnost – venkovní zaměřena na odolávání bočním silám a vynikající manipulaci, vnitřní zaměřena na přilnutí k mokrým povrchům a stabilitu v dešti
  • asymetrický vzorec se silným středovým žebrem a drážkami Silent Groove pro komfortní a tichou jízdu
  • originální směs Dynamic Grip pro lepší přilnavost i trvanlivost
  • více vrstev ve struktuře – pro nižší valivý odpor a šetrný provoz