Nokian Wetproof SUV 225/60 R17 103V XL

Nokian Wetproof SUV 225/60 R17 103V XL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nový člen letních pneumatik rodiny Nokian Wetproof spatřil světlo světa spolu s jarními paprsky 2019 a nakolik je to velký bojovník proti aquaplaningu a za ekologickou jízdu, potěší právě hráče na středoevropských silnicích od časných jarních, až do pozdních podzimních měs Celý popis
5 096 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
2 779 Kč
-45%

Skladem u partnera 5+ kusů

12.8.2021 - 16.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SAMM Slovakia, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100047260566

Popis

Nový člen letních pneumatik rodiny Nokian Wetproof spatřil světlo světa spolu s jarními paprsky 2019 a nakolik je to velký bojovník proti aquaplaningu a za ekologickou jízdu, potěší právě hráče na středoevropských silnicích od časných jarních, až do pozdních podzimních měsíců.

Optimální vyváženost mezi extrémní bezpečností a skvělým komfortem je výsledkem zonální duality – Dual Zone Safety kombinující suchý a mokrý výkon. Zatímco vnější zóna umožňuje spolehlivé manévrování, oblast vnitřní mokré bezpečnosti zlepšuje přilnavost a odolnost vůči aquaplaningu. A touto zónou pneumatiky Nokian Wetproof s novogeneračními technologiemi zdaleka nekončí. Právě naopak. Obsahují je ještě několik, aby letní bouřka neměla ani nejmenší šanci zmařit cestu do vašeho cíle.

Asymetrie dezénu pneu Nokian Wetproof dává příležitost k aplikaci četných vylepšení, kterými se to v dílně Nokianů jen hemží. Mezi jinými například leštěné drážky urychlující disperzi nebo drážky Silent Groove pro tlumení hluku a komfortní jízdu. Ke skvělému výkonu přispívá i složení směsi Aqua Hybrid, které pomocí pokročilých polymerů s vylepšenou strukturou křemíku dokáží zajistit excelentní přilnavost a šetrné valení zároveň.

Výhody pneumatiky Nokian Wetproof

  • Dual Zone Safety – pro spolehlivé manévrování a zároveň skvělé přilnutí v mokrých podmínkách
  • Wet Safety Zone a Coanda Technology – pro ještě efektivnější odvodnění
  • složení Aqua Hybrid – pokročilé polymery spolu s vylepšenou strukturou křemíku pro excelentní přilnavost za mokra a šetrné valení
  • Silent Groove Design a Silent Sidewall pro tlumení hluku a vyšší komfort jízdy
  • indikátor bezpečnosti jízdy (DSI)