PR:CZ_2019-06-SG-IrrigationHry se hrají nejlépe na konzoli Xbox One s Xbox Game Pass

Představujeme zcela novou službu Xbox Game Pass, která za minimální měsíční poplatek přináší více než 100 her na Xbox ONE a Xbox 360. Minecraft, Sea of Thieves nebo Forza Horizon 4 – tyto kousky a desítky dalších v jednom balíčku. Xbox hry můžete hrát v den jejich vydání a nečekat tak až se dostanou na pulty českého trhu. Teď a tady můžete prozkoumávat kvanta méně známých her nebo se vracet k oblíbeným. Vyberte si a užijte si jednu z mnoha her. Xbox Game Pass je vstupenkou k nekonečné zábavě.

Vybírejte z hvězdných produktů Xbox

Microsoft Xbox ONE S ovladač (4N6-00002)-28%
1 399 Kč

999 Kč

Akce

Ergonomicky tvarovaný gamepad s protiskluzovou povrchovou úpravou, technologií bluetooth s dvounásobným dosahem a s výkonnými vibračními motory Impulse Trigger. Samozřejmostí gamepadu je série ovládacích tlačítek, které jsou všechny na dosah ruky pro snadné ovládání. Tlačítka nabídka a zobrazit pro snadnější navigaci. Kompatibilní s Xbox One nebo s PC přes USB kabel.


Microsoft Crackdown 3 (Xbox ONE)-79%
1 699 Kč

349 Kč

Akce

Je načase pořádně za to vzít a zastavit zločin jako agent se superschopnostmi v dynamickém uzavřeném prostoru hry Crackdown 3 plném chaosu a destrukcí. Prozkoumejte futuristické město ze všech stran, prohánějte se ulicemi v dynamicky proměnlivém vozidle a pomocí svých rozsáhlých schopností zastavte nelítostnou říši zločinců.


Microsoft Xbox One X 1TB White Limited Edition + Fallout 76-25%
13 490 Kč

9 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Microsoft představuje hraní nové generace s novou, špičkově vybavenou herní konzolí Xbox One X. Jedná se o novou herní konzoli, která v pohodě zvládne hraní ve 4K anebo přehrávání UHD Blu-ray disků. Speciální limitovaná bílá edice. Hry v balení: Fallout 76.


Microsoft Nabíjecí sada k ovladači-35%
699 Kč

449 Kč

Akce

S dobíjecí sadou pro konzoli Xbox One se akce nikdy nezastaví. Nabíjet můžete během hraní nebo po něm, a to i když je konzole Xbox vypnutá. Nabíjecí baterie s dlouhou výdrží se plně nabije za méně než 4 hodiny. Zapomeňte na jednorázové baterie a nutnost je vyměňovat uprostřed hry.


Microsoft Xbox One gamepad (Nottingham)-28%
1 399 Kč

999 Kč

Akce

Bezdrátový ovladač pro konzoli Xbox One s funkcí Impulse Trigger a 3,5 mm stereofonním konektorem pro kterýkoliv kompatibilní headset!


Microsoft Xbox One X 1TB + Metro Trilogy Bundle-23%
12 990 Kč

9 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Microsoft představuje hraní nové generace s novou, špičkově vybavenou herní konzolí Xbox One X. Jedná se o novou herní konzoli, která v pohodě zvládne hraní ve 4K anebo přehrávání UHD Blu-ray disků. Nyní ve výhodném balení s hrami Metro: Exodus, Metro: 2033 Redux, Metro: Last Light Redux.


Microsoft Xbox One X 1TB + Tom Clancy’s The Division 2-23%
12 990 Kč

9 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Microsoft představuje hraní nové generace s novou, špičkově vybavenou herní konzolí Xbox One X. Jedná se o novou herní konzoli, která v pohodě zvládne hraní ve 4K anebo přehrávání UHD Blu-ray disků. Nyní ve výhodném balení s hrou Tom Clancy’s The Division 2.


Microsoft Xbox One X 1TB + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7-23%
12 990 Kč

9 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Microsoft představuje hraní nové generace s novou, špičkově vybavenou herní konzolí Xbox One X. Jedná se o novou herní konzoli, která v pohodě zvládne hraní ve 4K anebo přehrávání UHD Blu-ray disků. Nyní ve výhodném balení s hrami Forza motorsport 7 a Forza Horizon 4!


Microsoft Xbox One S Gamepad-33%
Vyprodáno
Vyprodáno
1 499 Kč

999 Kč

Akce

Nový bezdrátový ovladač pro konzoli Xbox přináší větší pohodlí a jistotu, štíhlejší a ergonomičtější design a protiskluzový povrch. Užijte si vlastní mapování tlačítek a až dvojnásobný bezdrátový dosah. Do 3,5mm stereofonního konektoru můžete připojit libovolný kompatibilní headset. A s technologií Bluetooth® budete moci hrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.