Singing Rock Safety chain 140 cm
380 Kč 339 Kč

Inovovaný, patentovaný Singing Rock Safety chain pro vyšší bezpečnost při technickém lezení.

Petzl Power Crunch Box
210 Kč 189 Kč

Kousky drceného magnézia Petzl Power Crunch Box jsou hermeticky uzavřené v plastové nádobě. Ideální na přepravu nebo také na bouldering. Z nádoby se nepráší a neušpiníte si ostatní vybavení při transportu v batohu.

Singing Rock Safety chain 120 cm
320 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inovovaný, patentovaný Singing Rock Safety chain pro vyšší bezpečnost při technickém lezení.

Petzl Bandi
432 Kč 299 Kč

Klasický válcový pytlík Petzl Bandi na magnézium. Zesílený vstup umožňuje snadný přístup k magneziu. Systém uzavírání je učinný díky svorce provázku.

CAMP Chunky Chalk
219 Kč 199 Kč

Super suché drcené magnezium Camp Chunky v odolném, uzavíratelném obalu. Obsah 300 g.

Petzl Power Liquid
299 Kč 279 Kč

Tekuté magnézium Petzl Power Liquid v tubě je vhodné pro lezení v uzavřených centrech, kde se nesmí používat práškové magnézium kvůli prašnosti ovzduší. Rychle vysouší ruce pár vteřin po aplikaci a udržuje je suché po dlouhou dobu.

Ocún Lucky + Belt
500 Kč 389 Kč

Pytlík se zajímavým vzorem určený pro zdolávání překážek na skalní stěně i v indoor prostředí. Určeno na magnézium, které slouží k vysušení rukou při lezení, čímž zabraňuje prokluzu. Ocún Lucky + Belt je určen pro magnézium v podobě prášku i kuliček a navíc ho lze bezpečně uzavřít stahovací šňůrou.

Ocún Lucky + Belt Flora pop
490 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ocun Lucky je praktický pytlík na sypané magnézium se svěžím barevným vzorem. Je navržený pro všechny lezce, kteří mají chuť se vizuálně odlišit.

Petzl Power Ball

Petzl Power Ball

Hodnocení: 5
121 Kč 109 Kč

Magnéziový prášek Petzl Power Ball v síťovaném obalu ve tvaru koule o hmotnosti 40 g.

Ocún Lucky Kid + Belt Blue
420 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ocun Lucky Kid je praktický dětský pytlík na sypané magnézium se svěžím barevným vzorem. Je navržený pro všechny malé lezce, kteří mají chuť se vizuálně odlišit.

Mammut Rope Bag EleM t black
890 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rope Bag EleM je vak na horolezecké lano od značkyMammut vybavený ramenními popruhy. Do vaku se vejde lano až do délky 80 cm.

Mammut Zephir Rope Bag graphite-17%
1 190 Kč 979 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zephir Rope Bag je vak na horolezecké lano od značkyMammut vybavený ramenními popruhy. Do vaku se vejde jednoduché lano až do délky 60 m.

CAMP Polimago Chalk Bag Fluo
519 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Camp Polimago je skvělý maglajzpytlík s kartáčkem na chyty pro širokou škálu lezeckých stylů včetně boulderingu. Díky plochému dnu nedochází k vysypání magnézia.

CAMP Polimago chalk bag rainbow
519 Kč

Camp Polimago je skvělý maglajzpytlík s kartáčkem na chyty pro širokou škálu lezeckých stylů včetně boulderingu. Díky plochému dnu nedochází k vysypání magnézia.

CAMP Re-Chalk

CAMP Re-Chalk

Hodnocení: 5
179 Kč 159 Kč

Kompaktní obal na křídu Camp Re-Chalk je vyroben z kvalitní tkaniny. Výhodou použitého materiálu je to, že téměř nepropouští částečky prachu z křídy ven. Váček na křídu ocení zejména horolezci a další sportovci, pro které je klíčový grip.

Climbing technology Bluej Chalk Bag
515 Kč 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický pytlík na magnézium Climbing Technology Bluej Chalk Bag. Ergonomický tvar pytlíku s velkým otvorem pro snadné vložení ruky.

Petzl Saka
577 Kč 519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomicky tvarovaný pytlík na magnézium Petzl Saka, který umožňuje snadný přístup k magnéziu. Systém uzavírání je účinný díky svorce provázku.

Petzl Sakapoche
721 Kč 589 Kč

Pytlík na magnézium Petzl Sakapoche má kapsu na zip. Tato kapsa je určena k uložení klíčů, peněz, energetické tyčinky, malé čelovky e+LITE, topo mapy, atd. Ergonomický tvar pro snadný přístup. Měkká látka je příjemná a nepůsobí nepříjemně při nošení, nebo když opřete zády proti skalní stěně. Praktický uzavírací systém se šňůrkou a krytem, snadno se otevře pouze jednou rukou, pokud ho zapomenete otevřít před začátkem lezení.

Singing Rock Magnum Drcené
195 Kč 179 Kč

Drcené lezecké magnézium Singing Rock Magnum (magnesium carbonate) v papírovém sáčku 300 g vhodné pro veškeré lezecké aktivity.

Singing Rock Chalk Bag Large černý
229 Kč

Singing Rock Chalk Bag Large je anatomicky tvarovaný pytlík na magnézium. Pytlík jednodušše upevníte na lezeckou konstrukci či chytíte karabinou k jakékoliv přezce. Velmi lehké a odolné provedení.

Grivel Chain 125 cm. pat.
1 200 Kč 1 079 Kč
+ doprava zdarma

Pohodlný a univerzální daisy chain se stane vaší oblíbenou pomůckou při technickém lezení. Jako jeden z mála zaručuje pevnost, která dosahuje hodnoty 22 kN. Grivel Chain 125 cm. pat. snižuje riziko a možnost pochybení při lezení.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: