Spin Master Tlapková patrola Proměnlivé vznášedlo s efekty-33%
1 649 Kč 1 099 Kč

Akce

Připrav se na super záchrannou misi s Chasem a jeho transformujícím se vozidlem. Chaseovo Proměnlivé vznášedlo s efekty má různé vzrušující funkce a může fungovat jako klasické vozidlo nebo v režimu vznášedla. Zmáčkni tlačítko a proveď jedinečnou transformaci. Vozidlo vydává světelné a zvukové efekty, může také střílet rakety.

Spin Master Tlapková patrola Hra Neshoď Chase
269 Kč 229 Kč

Akce

Všichni malí fanoušci oblíbeného seriálu Paw Patrol si užijí spoustu zábavy při této klasické hře, kde je úkolem vyťukávat ledové kousky hrací plochy kladívkem tak, aby se figurka Chase nepropadla.

Spin Master Tlapková patrola Člověče, nezlob se
349 Kč 319 Kč

Užijte si klasickou hru v nové podobě s hrdiny oblíbeného seriálu Tlapková patrola. Kdo bude mít při hodu kostkou největší štěstí a dostane své figurky do domečku jako první?

Spin Master Tlapková patrola Dárkové balení 6 ks autíček
849 Kč 749 Kč

Nová vozidla Tlapková patrola True Metal v dárkové sadě. Tyto úžasné modely vypadají přesně jako ty, které znáte z vašeho oblíbeného televizního seriálu. Díky mnoha detailům a grafice, opravdovým kolům a kovovým prvkům jsou tyto stroje připraveny na rychlou záchranu.

Spin Master Patrol hlídkovací věž Tlapková patrola
1 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozhledna Tlapkové patroly je dokonalé velitelství se skutečným fungujícím výtahem, světly a zvuky a ovinutím kolem skluzavky! Nechejte děti vyzkoušet záchrannou akci s hlídkovou věží!

Carrera Autodráha GO 63514 Tlapková Patrola
1 399 Kč 1 249 Kč

Akce

Autodráha Carrera GO!!! dlouhá 4,3m s auty z filmu Tlapková Patrola Chase a Marshall, jistě udělá radost každému fanouškovi tohoto animáku. Obsahuje skokánek, rovinky, zatáčky, přemostění, napájecí díl na baterie a další díly. Autodráha je kompatibilní s auty a díly GO!!!.

Spin Master Tlapková patrola Základní vozidla Marshall
399 Kč 349 Kč

Umístěte štěňátko Marshalla k volantu a rozjeďte auto, které je poháněno skutečnými koly. Každá figurka z Tlapkové patroly má charakteristickou uniformu. Vyberte si svého oblíbeného pejska a jděte do akce.

Spin Master Tlapková patrola Velké puzzle 12 ks
599 Kč 549 Kč

Každá puzzle skládačka odhaluje barevný, akčně nabitý obrázek týmu Tlapkové Patroly. Puzzle nabývají na obtížnosti pro ještě větší výzvu. Děti mohou začít s jednoduššími obrázky s méně dílky a potom vytvářet obrázky složitější.

Spin Master Tlapková patrola Dárkové balení 8 figurek s doplňky
739 Kč

Novinka

Sada figurek oblíbených hrdinů ze seriálu Tlapková patrola a jejich záškodnických kopií z Kočičí katastrofy. Dárkové balení obsahuje 8 figurek a doplňky. Každá figurka je oblečená do klasické uniformy, dokáže díky detailům všech doplňků přivést postavy ze seriálu k životu. Přidej se ke svým oblíbeným členům Paw Patrol a Kočičí Katastrofy na jízdu za nekonečným dobrodružstvím.

Spin Master Tlapková patrola dvě záchranná vozidla v jednom Chase
999 Kč 849 Kč

Akce

Toto 2v1 policejní vozidlo se může přeměnit na dvě záchranářská vozidla. Stačí jen stisknout tlačítko. Naložte Chase a Skye do vozidla a stiskněte tlačítko, abyste pomohli svým přátelům. V případě potřeby je vozidlo rozděleno na jedno super rychlé pronásledovací vozidlo a druhé tříkolové vozidlo se speciálním tažným hákem.

Vtech Marshall - Písmenková hostina - česky
1 399 Kč 1 349 Kč

Naučte se společně s Marshallem poznat písmena české abecedy. Marshallovi stačí vložit do tlamičky kostičku a on hned pozná jaké písmenko je na kostičce vyobrazeno. Marshall ale také zkouší, jestli už písmena poznáte sami. Např. vás vyzve: „Pomož mi prosím najít a zachránit písmeno Č“. Když jste splnili úkol dobře, tak vás pochválí a navíc třeba přidá slovo, ve kterém se písmeno používá.

Spin Master Tlapková patrola Člověče nezlob se malé
199 Kč

Akce

Užijte si klasickou hru v nové podobě s hrdiny oblíbeného seriálu Tlapková patrola. Kdo bude mít při hodu kostkou největší štěstí a dostane své figurky do domečku jako první?

Carrera Autodráha FIRST - 63034 Tlapková patrola
999 Kč 899 Kč

Akce

Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,4 m a s auty ze seriálu Tlapková patrola udělá radost každému fanouškovi. Obsahuje rovinky, zatáčky, točící vrtule, ovladače a dekorace s tématikou Paw Patrol. A prověří tak každého závodníka.

Spin Master Tlapková patrola dvě záchranná vozidla v jednom Marshall
999 Kč 849 Kč

Akce

Toto 2v1 Hasičské vozidlo se může přeměnit na dvě záchranářská vozidla. Stačí stisknout tlačítko. Naložte Marshalla a Rubbla do vozidla a stiskněte tlačítko, abyste pomohli svým přátelům. V případě potřeby je tak vozidlo rozděleno na jedno super rychlé pronásledovací vozidlo a druhé tříkolové vozidlo se speciálním tažným hákem.

Carrera Autodráha FIRST - 63032 PAW Patrol Chase a Marshall Race N Rescue
1 499 Kč 1 149 Kč

Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 3,5 m a s auty ze seriálu Paw Patrol udělá každému fanouškovi radost. Obsahuje napájecí díl s interaktivními hrami, zvuky a světly, rovinky, zatáčky, vrtule pro větší zábavu při jízdě, ovladače a dekorace s tématikou Paw Patrol.

Spin Master Tlapková patrola Základní vozidla Chase-25%
399 Kč 299 Kč

Akce

Umístěte štěňátko Chase k volantu a rozjeďte auto, které je poháněno skutečnými koly. Každá figurka z Tlapkové patroly má charakteristickou uniformu. Vyberte si svého oblíbeného pejska a jděte do akce.

Spin Master Tlapková patrola Svítící vozidlo hrdiny se zvuky - Sky
579 Kč 529 Kč

Akce

Vylepšené tlapky jsou připraveny na akci v jejich nabitých autíčkách. Vozidla jsou vybavena světly, zvukovými efekty a točícími se koly, díky kterým je možné driftovat 360 stupňů ve všech směrech. Přidej se ke svým oblíbeným hrdinům s Tlapkové patroly na super nabitou záchrannou misi.

Spin Master Paw Patrol Patroller
2 499 Kč 1 949 Kč

Nákladní vozidlo Psí tlapkové patroly. Patroller je dokonalé záchranné vozidlo a může přepravit uvnitř až tři vozidla Tlapkové patroly nebo po otevření vystavit až šest vozidel!

Spin Master Paw Patrol Autíčko s Chasem na dálkové ovládání
799 Kč 639 Kč

Ovládej vozidlo oblíbeného hrdiny Chase z Tlapkové Patroly pomocí dálkového ovladače. Tohle autíčko zvládnou ovládat i nejmenší děti pohybem vpřed a nebo pohybem dozadu, kdy autíčko i zatáčí. Vyraz do akce společně s Chasem!

Spin Master Tlapková patrola Velký hasičský vůz s efekty
2 499 Kč 1 929 Kč

Vyrazte do akce s požárním vozidlem! Je vybavené 50 cm vysouvacím žebříkem, požárním vozíkem, světly a zvuky. Použijte vodní dělo v přední i zadní části vozidla pro uhašení požárů! Toto vozidlo je připraveno a hlavně vybaveno na pořádnou akci!

Spin Master Tlapková patrola Super vozidla se světelným efektem - Zuma
579 Kč 469 Kč

Novinka

Tým superhrdinů Paw Patrol Myghty Pups je připraven jednat. Tentokrát každý hrdina ve svém super vozidle, které je vybaveno světly, zvuky a opravdovými koly. Stisknutím tlačítka na přední straně vozidla aktivujete světla a zvuky. Průsvitné prvky na vozidle se rozsvítí a spustí se zvukové efekty.

Spin Master Tlapková patrola Super vozidla se světelným efektem - Rubble
579 Kč 459 Kč

Novinka

Tým superhrdinů Paw Patrol Myghty Pups je připraven jednat. Tentokrát každý hrdina ve svém super vozidle, které je vybaveno světly, zvuky a opravdovými koly. Stisknutím tlačítka na přední straně vozidla aktivujete světla a zvuky. Průsvitné prvky na vozidle se rozsvítí a spustí se zvukové efekty.

Spin Master Tlapková patrola Velká hlídkovací věž super hrdinů
4 499 Kč 3 999 Kč

Tlapková patrola je připravena k akci z Hlídkovací věže. Umístěte figurku Chase na plošinu výtahu, spusťte ji a prostřednictvím megafonu to oznamte zvláštním signálem. Na vrchol věže se vejde všech 6 figurek (prodávají se samostatně). Každá z nich má své vlastní místo, zvýrazněné svou oblíbenou barvou. Připojte k Chasovi speciální sponu, aby mohl slanit přímo do svého vozidla a vyrazit do akce.

Spin Master Tlapková patrola Vratká věž
299 Kč

Vratká věž je zábavná dynamická hra, ve které je úkolem odebírat stavební díly a dávat je nahoru. Barevná kostka určuje barvu dílku k vytáhnutí. Komu věž při jeho tahu spadne, ten prohrává.

Spin Master Tlapková patrola Super vozidla se světelným efektem Chase-24%
569 Kč 429 Kč

Akce

Tým superhrdinů Paw Patrol Myghty Pups je připraven jednat. Tentokrát Chase ve svém super vozidle, které je vybaveno světly, zvuky a opravdovými koly. Stisknutím tlačítka na přední straně vozidla aktivujete světla a zvuky. Průsvitné prvky na vozidle se rozsvítí a spustí se zvukové efekty.

Spin Master Tlapková patrola Pexeso 48 dílků
249 Kč

Novinka

Zahraj si tuto klasickou paměťovou hru, nyní v designu s oblíbenými postavičkami ze seriálu Tlapková patrola. Děti si hraním se svými hrdiny trénují postřeh a svou paměť. Obsahuje 48 kartiček s obrázky hrdinů ze seriálu Paw Patrol.

Spin Master Tlapková patrola Svítící vozidlo hrdiny se zvuky - Zuma
579 Kč 499 Kč

Novinka

Vylepšené tlapky jsou připraveny na akci v jejich nabitých autíčkách. Vozidla jsou vybavena světly, zvukovými efekty a točícími se koly, díky kterým je možné driftovat 360 stupňů ve všech směrech. Přidej se ke svým oblíbeným hrdinům s Tlapkové patroly na super nabitou záchrannou misi.

Spin Master Tlapková patrola Super vozidla se světelným efektem Marshall-24%
569 Kč 429 Kč

Akce

Tým superhrdinů Paw Patrol Myghty Pups je připraven jednat. Tentokrát Marshall ve svém super vozidle, které je vybaveno světly, zvuky a opravdovými koly. Stisknutím tlačítka na přední straně vozidla aktivujete světla a zvuky. Průsvitné prvky na vozidle se rozsvítí a spustí se zvukové efekty.

Carbotex Dětské povlečení Tlapková Patrola Zavolej pomoc
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské povlečení s motivem Tlapkové patroly. Carbotex Dětské povlečení Tlapková patrola Zavolej pomoc je vyrobeno ze 100% bavlny a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Vtech Tlapková patrola jede do akce CZ (řidítka)
999 Kč 869 Kč

Snad každého jednou čeká zkouška dopravní způsobilosti. Čím dříve začnou vaše děti vnímat pravidla silničního provozu, tím lépe. Pořiďte jim Paw Patrol – multifunkční řidítka a nechte je rozvíjet své smysly.

Spin Master Tlapková patrola Svítící vozidlo hrdiny se zvuky - Rocky
579 Kč 499 Kč

Novinka

Vylepšené tlapky jsou připraveny na akci v jejich nabitých autíčkách. Vozidla jsou vybavena světly, zvukovými efekty a točícími se koly, díky kterým je možné driftovat 360 stupňů ve všech směrech. Přidej se ke svým oblíbeným hrdinům s Tlapkové patroly na super nabitou záchrannou misi.

Jerry Fabrics Tlapková patrola PP201
229 Kč 220 Kč

Dětskou osušku od výrobce Jerry Fabrics s originálním pohádkovým motivem Tlapkovou Patrolou si děti zamilují. Oceníte nejenom veselý vzhled, který zpříjemní Vaše chvilky po koupeli, ale také velmi kvalitní 100% bavlněný materiál, který je jako stvořený k dětské pokožce.

Spin Master Tlapková patrola Multifunkční záchrané auto
3 599 Kč 2 999 Kč

Novinka

Velké policejní Multifunkčním auto hrdiny Chase ze seriálu Tlapková Patrola. Tento obrovský auťák představuje 5 úžasných vozidel v jednom. Sada obsahuje mnoho funkcí, včetně světel a zvukových efektů. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu Paw Patrol!

Spin Master Tlapková patrola Svítící vozidlo hrdiny se zvuky - Chase-31%
579 Kč 399 Kč

Akce

Vylepšené tlapky jsou připraveny na akci v jejich nabitých autíčkách. Vozidla jsou vybavena světly, zvukovými efekty a točícími se koly, díky kterým je možné driftovat 360 stupňů ve všech směrech. Přidej se ke svým oblíbeným hrdinům s Tlapkové patroly na super nabitou záchrannou misi.

Paw Patrol Set: Kufřík, Sušenky, Vajíčka
350 Kč 290 Kč

Paw Patrol set obsahuje: 1× Paw patrol lunch box – plechový kufřík s náplní 60g, 1× ovesné sušenky s medem 100g, 1× sušenky čoko cookies 100g, 1× máslové sušenky 100g, 1× štrůdlíky malinové 115g, 1× štrůdlíky jablečné 115g, 2× plastové vajíčko s překvapením a bonbóny 10g.

Jerry Fabrics Povlečení Tlapková patrola 161
615 Kč

Stačí štěknout o pomoc a děti si už užívají krásné sny v povlečení Tlapková patrola 161 od výrobce Jerry Fabrics. Na přední straně peřiny i polštáře najdete fotomotiv tlapkové patroly na modrém pozadí, zadní strana je posetá tlapkami a jednotlivými kamarády. Materiál je kvalitní 100 % bavlna a vše je doplněno praktickým zapínáním na zip.

Jerry Fabrics Bavlněné prostěradlo Paw Patrol PP122
299 Kč

Půvabné prostěradlo Jerry Fabrics s motivy oblíbeného kresleného seriálu Paw Patrol. Vyrobeno ze 100% bavlny, se stahovací gumou v rozích. Rozměr prostěradla je 90 × 200 cm.

Spin Master Tlapková patrola Dárkové balení 6 ks Teréních autíček
899 Kč 749 Kč

Novinka

Vozidla Tlapková patrola True Metal v dárkové sadě terénních autíček s velkými terénními koly. Tyto úžasné modely vypadají přesně jako ty, které znáte z vašeho oblíbeného televizního seriálu. Díky mnoha detailům a grafice, opravdovým kolům a kovovým prvkům jsou tyto stroje připraveny na rychlou záchranu.

John Hopsadlo Paw Patrol 500mm
229 Kč

Novinka

Hopsadlo s motivem Paw Patrol pro vaše aktivní děti je skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte a zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Hopsadlo má praktická držadla pro větší bezpečnost. Maximální zatížení hopsadla je 50 kg.

ToyCompany Dárkový set hodinky a peněženka Paw Patrol
209 Kč

Stylová dětská peněženka a digitální hodinky Tlapková Patrola v dárkovém balení.

Peněženka na suchý zip. Digitální hodinky ukazují čas a datum (demo baterie součástí balení). Baleno v dárkové krabičce. Rozměry peněženky cca. 12×8cm. Oficiální licence.

Spin Master Tlapková patrola Dráha s výtahem Meteor-34%
1 299 Kč 849 Kč

Akce

Zachraňte Mighty Meteor před zlým robotem. Harold Humdinger a jeho ďábelský robot ukradli Mocný Meteor a je jen na tobě ho zachránit. Dej Chase v jeho exkluzivním autíčku na odpalovací plošinu, stlač páku a vyšli ho sklouznutím kolem dráhy zachránit meteor přímo z rukou robota. Poté odpoj odpalovací plošinu a proleť se oblohou.

Ravensburger Puzzle 092390 Tlapková Patrola: Psí tým 3x49 dílků
219 Kč

Každý člen Tlapkové patroly má odlišné schopnosti, v nichž je o něco lepší než jeho kamarádi, a právě proto tvoří skvělý tým. Puzzle obsahují tři obrázky, každý se skládá ze 49 kousků puzzlí. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.