BraAgas: Bestiále - CD
299 Kč

BraAgas je převážně ženská kapela, která interpretuje lidové písně z celé Evropy ve svých originálních aranžích.

Čechomor: Čechomor - CD
249 Kč

V pořadí třetí album skupiny Čechomor (dříve Českomoravská hudební společnost) z roku 2000. Nově zremixováno a obohaceno o bonusy.

Kytice lidových písní - CD
199 Kč

Krásný výběr oblíbených lidových písní ve folkovém zpracování. Album obsahuje originální nahrávky v podání špičkových interpretů jako jsou ĆECHOMOR, ŽALMAN, WABI DANĚK, SPIRITUÁL KVINTET, LENKA FILIPOVÁ, HRADISŤAN a další

Zlatá česká dechovka - CD
149 Kč

Výběr toho nejlepšího z oblíbené české dechovky v podání oblíbených zpěváků a zpěvaček.

Jakubec Martin: 34. Héj, Slováci! - CD
329 Kč

34. album populárního zpěváka Martina Jakubce je tentokrát věnované klasické lidové hudbě, s níž interpret zahájil svoji hudební kariéru.

Oboroh: Když věčnost navštívila čas - CD
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

„Když Věčnost navštívila čas“ je název jedenáctého, tentokrát vánočního alba skupiny Oboroh. Jde o završení čtyřdílného cyklu tématických alb – pašijového, adventního a velikonočně svatodušního.

Štec Štefan, Fajta: Duje vitor - CD
329 Kč

Charismatický zpěvák rusínských a folklórních písní východního Slovenska Štefan Štec přináší pro všechny, nejen pro milovníky folklóru, album až po okraj plné nádherných písní…

Kozlaňáci: O našej zemi/CD+DVD
339 Kč

Stopáž: CD – 46:20, DVD – 47:20 Obsazení: Blahoslav Frank – klávesy, zpěv, kapelník Roman Vaculčík – harmonika, zpěv Vladimír Ostřížek – bicí, zpěv

Kysucká vrchárska heligónka: Preteká vodenka
379 Kč

Styl: Heligonka Délka: CD: 57:44 min., DVD: 58:36 min. Hrá a spieva Kysucká vrchárska heligónka: Peter Kopas – heligónka, spev, kapelník Milan Rucek – heligónka, spev Ľubomír Svrcek – bicie, spev Peter Privara – heligónka, basy # 1–10, 12–15 – ľudové piesne # 11 – hudba a text Karol Halán

Kysucký praměň: Na Kysuciach dobre/CD+DVD
399 Kč

Stopáž: CD – 65:18, DVD – 54:58 Kysucký prameň z Oščadnice a jejich nový komplet Na Kysuciach dobre na CD a DVD !!! Hraje a zpívá lidovo-umělecká folklórní skupina Kysucký prameň z Oščadnice: Umělecký vedoucí: Jozef Smolka Zpěv: Karol Časnocha, Danuše Bartošová, Patrícia Čepcová, Libuša Gužíková, In

Kysucký prameň: Okrasa slovenskej zeme/CD+DVD
389 Kč

Stopáž: CD – 61:30, DVD – 54:02 Hraje a zpívá lidovo-umělecká folklórní skupina Kysucký prameň z Oščadnice !!! Umělecký vedoucí: Jozef Smolka Zpěv: Patrícia Čepcová, Danuše Bartošová, Ing.

Pepino Band: Švestková alej/CD+DVD
339 Kč

Celkový čas CD: 44:39 Celkový čas DVD: 45:00 Pepino Band a jejich první komplet – Švestková alej. 1. Vojenská směs 07:17 Radetzky Marsch Johann Strauss U našich kasáren Karel Vacek / Karel Vacek Vojáci jdou, vojáci jdou lidová Copak je to za vojáka Karel Hašler / Karel Hašler Bílý kvíteček Karel Haš

Horňácká muzika Petra Mičky: Hrubá Hudba (2x CD) - CD
399 Kč

Hrubá Hudba je projekt dvou odlišných a přitom velmi úzce propojených a souznějících hudebních nosičů, které spojuje základní element – živé hudební folklorní tradice a jejich nositelé na Horňácku a jejich odraz jako inspirační zdroj přetavený do autorské podoby hudby nové.

Hrbáč Martin, Musica Folklorica: Majstr - CD
299 Kč

CD MAJSTR je poctou horňáckému zpěvu i tradičnímu horňáckému muzicirování. Album obsahuje nahrávky písní sedláckých, vojenských, hospodných, balady ale i dvě písně vystěhovalců do zámoří tkz. amerikánské.

Lovesong Orchestra: Naživo! - CD
299 Kč

Lovesong Orchestra na Balkáně odkoukali, jak dělat dechovku, aby to mělo šmrnc, a ve Španělsku se naučili, jak hrát skutečně pro lidi. Album Naživo! se natáčelo naživo na Vltavě na palubě lodi Cargo Gallery. Prostě „dechno“ jak má být!

Nářečí v moravských lidových písních - CD
299 Kč

CD podrobně mapuje různá nářečí v moravských lidových písních. Písně vybral a problematikou různých nářečí provází profesor dějin české literatury Jiří Fiala s Marií Sobotkovou.

Banda: Telegrafy - CD
299 Kč

Lidové písně – to není jen folklór, ale i vzácný hudební poklad, kterým se Slovensko může prezentovat ve světě. To platí i o třetím studiovém albu skupiny Banda s názvem Telegrafy. Album vznikalo postupně během čtyř let koncertování a hudebníci ho nahrávali dlouhé dva roky v Trnavě.

IMT Smile: Východná - CD
329 Kč

Album vzniklo ze záznamu koncertu skupiny I.M.T Smile, kde byli hostem Kandráčovci. Poslechněte si toto výjimečné spojení slovenské populární hudby a slovenského folklóru a nechte se unášet neopakovatelnou atmosférou koncertu při západu slunce.

Země československá, domov můj (5x CD) - CD
599 Kč

Kompilace českých, slovenských a československých písní, které mapují celých 100 let od vzniku republiky. Všechny nahrávky mají jedno společné téma – svým obsahem se vztahují k republice, vlasti.

Hej Romale - CD
299 Kč

CD romských písní jako výsledek společného projektu České filharmonie a Idy Kelarové na podporu romských dětí z českých a slovenských osad, ghett a sociálně vyloučených lokalit

BraAgas: O ptácích a rybách - CD
299 Kč

Kapela BraAgas je známá jako dámská kapela skvěle interpretující lidovou hudbu z celé Evropy za použití nejrůznějších etnických a historických nástrojů.

Veselé dětské písničky (2x CD) - CD
299 Kč

Nejznámější písničky českých skladatelů a textařů pro děti i jejich rodiče! Jedná se o skladby prověřené již třemi generacemi posluchačů, které nesmí chybět na žádné dětské oslavě. Zazpívat by si je měl umět každý, kdo byl někdy „dítě školou povinné“.

Čechomor: Proměny (2x LP) - LP
599 Kč

Proměny je album z roku 2001, kdy bylo nahráno Čechomorem a Collegiem Českých filharmoniků . Je to jedna z nejlepších desek, jakou kdy Čechomor vydal. K 15. výročí si skupina Čechomor nadělila toto album na vinylu…

Blahopřejeme - CD
199 Kč

20 nejznámějších gratulačních, oslaveneckých a jubilantských písniček pro každou příležitost v podání slavných interpretů. Darujte CD s hudbou a texty, které to řeknou za Vás – Jsi prostě nejlepší, Báječná ženská, Ještě že tě, lásko, mám…

Šuranská Jitka Trio: Divé husy - CD
299 Kč

O touze a mnoha jejích podobách zpívá a hraje Jitka Šuranská Trio na novém albu Divé husy. Houslistka a zpěvačka Jitka Šuranská našla vynikající spoluhráče, mandolinistu Martina Krajíčka a kontrabasistu Mariana Friedla, a společně natočili jedenáct skladeb ve zlínském Studiu V pod producentským dohl

Indies Scope 2015 - CD
199 Kč

Album toho nejlepšího z Indies Scope za rok 2015. Kompilace obsahuje skladby jak od nejznámějších kapel a interpretů české hudební scény, ale tak i od talentovaných či inspirativních umělců, kteří v roce 2015 vydali album.

CM Vlasty Grycové & Netáta: Vlasta Grycová o lásce
299 Kč

Legenda moravského folklóru získává své posluchače především svým láskyplným projevem. Zpěv Vlasty Grycové v nás probouzí to dobré, co v sobě nosíme, protože pravdivý a neokázalý.

Indies Scope 2013 - CD
199 Kč

Výběr toho nejlepšího co u Indies Scope vyšlo v roce 2013. Tradiční pokračování řady každoročně vydávaných kompilací představující skupiny a interprety vydávajících u Indies Scope.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lidová a dechová hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lidová a dechová hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lidová a dechová hudba akce.