Karel Kryl 70 - CD+DVD
349 Kč

Záznam jedinečného večera ze dne 8. dubna 2014 z pražské Lucerny, kdy na počest výročí Karla Kryla vystoupila řada mladých interpretů s písněmi legendy folku a protestsongu…

Kryl Karel: Bratříčku, zavírej vrátka - CD
249 Kč

Bratříčku, zavírej vrátka je jméno první LP desky Karla Kryla z roku 1969, která se stala kultem. Každý z těch názvů písní evokuje příběh, vzpomínku, zpívání doma, u táboráku, na vodě, kdekoli tam, kde poblíž nebyl fízl…

Kryl Karel: Bratříčku, zavírej vrátka - LP
399 Kč

Bratříčku, zavírej vrátka je jméno první LP desky Karla Kryla z roku 1969, která se stala kultem. Každý z těch názvů písní evokuje příběh, vzpomínku, zpívání doma, u táboráku, na vodě, kdekoli tam, kde poblíž nebyl fízl…

Kryl Karel: Kdo jsem...? - CD+DVD
399 Kč

Karel Kryl z roku 1993, a přece absolutně současný! Zdálo by se, že písničkář, který je už přes čtvrt století bez šance glosovat aktuální dění, ztrácí podstatnost. Tento komplet dokazuje, že je-li někdo obdařen tak mimořádným talentem a schopností dohlédnout dál, tahle poučka neplatí…

Kryl Karel: Live! (2x CD) - CD
299 Kč

Karel Kryl na pódiu! Paní Marlene Kryl připravila 2CD kombinaci koncertních záznamů z let 1990 a 1991. Je to sestava celkem čtyřiceti artefaktů: písní, básní a promluv…

Kryl Karel: Miláčku... - CD
249 Kč

Pod souhrnným názvem Miláčku paní Marlen Krylová přichystala kompilaci archivních klenotů na téma Láska. Celkem 18 písniček z let 1962 až 1978 je doplněno devíti krátkými úryvky z tištěných Amoresek v tom už navždy nejautentičtějším, neboť originálním básníkově podání.

Kryl Karel: Ostrava 1967-1969 - CD
249 Kč

Cenný souhrn dochovaných studiových nahrávek umožňuje slyšet Karla Kryla mladého, komentujícího události té doby. Není tu nic z Bratříčka, ale je tu vše z něj vynechané a další snímky, definující tehdejší Krylův profil. Celkem 19 z nich se pak objevuje na cédéčku vůbec poprvé.

Kryl Karel: Solidarita. Mnichov 1982 (2x CD) - CD
299 Kč

Karel Kryl na nikdy nevydané a obsahem zásadní nahrávce! Solidaritě věnovaný mnichovský koncert z roku 1982 je průnikem Krylova repertoáru ze šedesátých a sedmdesátých let, doplněným o novinky z počátku osmdesátých.

Kryl Karel: To nejlepší - CD
249 Kč

Krylovy nejoblíbenější písně na unikátním výběru! Jde celkem o 24 písní, evokujících nejsilnější a navždy nezapomenutelné momenty.

Kubišová Marta: Soul - CD
349 Kč

Je to deska dámy, která ví o životě své a má velký talent o tom důvěryhodně vyprávět. Je to album, jaké si přála, plné písniček, které si vybrala. Je to soul, hudba duše Marty Kubišové.

Magický hlas rebelky - DVD
199 Kč

Zpěvačka, signatářka a mluvčí Charty 77 Marta Kubišová. Film mapuje zpěvaččinu první i druhou pěveckou kariéru, odkrývá mnohé z dramatického osobního života a zároveň mapuje historii Československa v druhé polovině 20. století.

Mišík Vladimír: Královský večer / Royal Evening - CD
349 Kč

Nejlepší Mišíkovy balady v jedinečném balení! Vladimír Mišík si sám vybral písně stylově zařaditelné jako balady, pracující s texty, či spíše básněmi, jejichž zhudebnění patří mezi jeho nejzásadnější přínosy naší rockové muzice.

Mišík Vladimír: Životní režim / Bigbít 1976-2010 - CD
349 Kč

Druhý díl best of kompilace, potěcha pro ucho i oko! Po výborně přijaté kolekci balad (CD Královský večer, 2014) přichází na řadu sestava songů různorodě svižných. Nečekejte však obyčejný výběr bez ladu a skladu. Zpěvák, autor a kytarista v jedné osobě Vladimír Mišík totiž vybral písně a sestavil je

Pražský výběr: Straka v hrsti - CD
249 Kč

Zvukově remasterovaná reedice kultovního českého rockového alba legendárního Pražského výběru! Straka v hrsti se stala dokladem velkého talentu hudebníků a stupidity komunistického systému.

Prokop Michal: Už je to napořád 2000-2012 (6x CD) - CD
699 Kč

Druhý díl albového ohlédnutí Michala Prokopa, tentokrát s kapelou Framus Five, s Friends, s pány Andrštem a Hrubým či sólově. Šesticédéčkový komplet pokrývá období od jeho pěveckého restartu po politické kariéře, v roce 2000 zčásti náhodného, ale v zásadě velice logického.