41 produktů

Percy Nobleman Pánská cestovní sada na vousy (Stylingový vosk + Olej na vousy + Hřeben)
515 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada obsahuje:

Vosk na vousy s bambuckým máslem (Moustache Wax) 5 ml Vyživující olejový kondicionér na vousy s dřevitou vůní (Beard Conditioning Oil) 10 ml Skládací cestovní hřebínek na vousy a knír Brož s logem Percy Nobleman, rozměry: 11 cm x 8 cm

Luxusní pánská cestovní sada v plechové d


Hawkins & Brimble Štětka na holení se syntetickými štětinami
646 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Štětka na holení  se syntetickými štětinami díky hustým a měkkým štětinám zajistí, aby se pěna dostala ke kořínkům vousů a chrání tak vaši tvář před poraněním.


Percy Nobleman Krém na holení (Shaving Cream) 175 ml
490 Kč

Pánský krém na holení v originálním stylovém designu je speciálně navržen pro hladké oholení. Po kontaktu s vodou se proměňuje v krémovou pěnu, díky které břit hladce klouže po pokožce.


Percy Nobleman Luxusní dárková sada péče o vousy a knír v dřevěném boxu
6 583 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní sada obsahuje:

Vyživující olejový kondicionér na vousy s dřevitou vůní (Beard Conditioning Oil) 100 ml Šampon na vousy s vůní cedrového dřeva (Beard Wash) 100 ml Balzám na vousy s jojobovým olejem (Beard Balm) 65 ml Univerzální stylingový vosk na vousy a vlasy (Gentleman´s Styling Wax)


Percy Nobleman Matující vosk na vlasy s jílem (Matt Clay) 100 ml
405 Kč

Vosk na vlasy s matným efektem a silnou fixací zajišťuje dokonalou úpravu vlasů po celý den. Jílovitá konzistence umožňuje snadné nanášení a pohodlné tvarování účesu. Vosk je vhodný zejména pro tvorbu přirozeně vypadajících rozcuchů.