Chicco Autosedačka GO-ONE 9-18 kg - rozbaleno
3 699 Kč

3 289 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Autosedačka Chicco Go-One 9–18 kg je elegantní a prostorná polohovatelná sedačka, homologovaná dle ECE R44/04. Jedním pohybem lze nastavit opěrku hlavy zároveň s bezpečnostními pásy.


Chicco Autíčko FIAT 500 na dálkové ovládání - rozbaleno
1 199 Kč

1 079 Kč
+ doprava zdarma

Akce

S novým dálkově ovládaným autem Fiat 500 s veselým výrazem se z vašeho dítěte stane skutečný závodník. Dálkový ovladač ve tvaru volantu a realistické zvuky, které autíčko vydává, umocňují zážitek z hračky.


Chicco Nosítko dětské Easy Fit, Paprika (šedá/červená) - rozbaleno
715 Kč

Akce

Chicco Nosítko dětské Easy Fit je jednoduchý a velice intuitivní nosič pro děti od narození do 9 kg. Snadno nastavitelný, přizpůsobí se dítěti i rodiči, ergonomické sezení, komfortní. Lehké – pouze cca 0,5 kg. Easy Fit je klasifikován jako nosič pro zdravé kyčelní klouby.


Chicco Ohřívač lahví digitální - rozbaleno-29%
1 349 Kč

949 Kč

Akce

Chicco Ohřívač lahví digitálnídigitálním displejem, časovačem a automatickým vypnutím. Signalizuje dokončení ohřevu vizuálně i zvukem, má možnost 12 nastavení programů. Elegantní design, rychlý a jednoduchý na ovládání.


Chicco Ohřívač lahví digitální - zánovní-39%
1 349 Kč

815 Kč

Akce

""Chicco Ohřívač lahví digitálnídigitálním displejem, časovačem a automatickým vypnutím. Signalizuje dokončení ohřevu vizuálně i zvukem, má možnost 12 nastavení programů. Elegantní design, rychlý a jednoduchý na ovládání. ""