Lanaform Aroma difuzér Java - rozbaleno-30%
1 570 Kč

1 095 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Bílý keramický aromadifuzér Java značky Lanaformbarevným osvětlením vytváří společně se studenou párou dokonalou relaxační atmosféru. Použití je velice snadné, stačí jej naplnit vodou a přidat několik kapek esenciálního oleje podle vlastních preferencí. Krásný moderní design vytváří z difuzéru vkusný bytový doplněk.


Lanaform Baby Nose Vacuum - rozbaleno-31%
1 219 Kč

829 Kč

Akce

Bateriová nosní odsávačka Lanaform Baby Nose Vacuum je vhodná pro odsávání hlenů miminek již od narození. 2 silikonové nástavce – kratší silnější nebo delší štíhlejší. Je praktická, má velmi snadnou obsluhu a kompaktní tvar umožňující použití i na cestách.


Lanaform Baby Nose Vacuum - zánovní-33%
1 219 Kč

808 Kč

Akce

""Bateriová nosní odsávačka Lanaform Baby Nose Vacuum je vhodná pro odsávání hlenů miminek již od narození. 2 silikonové nástavce – kratší silnější nebo delší štíhlejší. Je praktická, má velmi snadnou obsluhu a kompaktní tvar umožňující použití i na cestách.""


Lanaform Charly - rozbaleno-24%
1 470 Kč

1 115 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Charly je energeticky nenáročný a vhodný pro děti. Má indikátor prázdného zásobníku vody, obsah nádrže 5 litrů. Předností je tichý provoz. Automatický provoz na více jak 17 hodin.


Lanaform Heating Overblanket - rozbaleno-33%
1 490 Kč

987 Kč

Akce

Elektrická vyhřívaná deka značky Lanaform o rozměru 160×130 cm z velmi příjemného měkkého materiálu vás zahřeje v chladných dnech anebo při nachlazení. Má nastavitelnou intenzitu ohřevu a samozřejmostí je praní v pračce.


Lanaform Luminescence - zánovní-40%
2 399 Kč

1 419 Kč
+ doprava zdarma

Akce

""Lanaform Luminescence je přístroj, který vám dokáže nahradit přirozené sluneční světlo v sychravých podzimních dnech. Má vysokou intenzitu záření navracející vitalitu a energii a zlepšující psychický stav.""


Lanaform Masážní přístroj Skin Mass - rozbaleno
1 186 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Masážní přístroj Skin Mass slouží k boji proti celulitidě a obnově svěží a hladké pokožky. Přístroj aktivně působí až do hlubších vrstev pokožky. Možnost volby mezi 3 funkcemi s odlišnými intenzitami masáže.


Lanaform Zrcadlo na stěnu s LED osvětlením Wall Mirror - rozbaleno-16%
2 339 Kč

1 943 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kosmetické zrcátko Lanaform Wall Mirror s desetinásobným zvětšením a průměrem reflexní plochy 15 cm je stvořeno pro připevnění ke zdi. Otočné klouby spojují dvě ramena. Tato praktická konstrukce umožňuje připravit zrcátko do takové pozice, která je pro vás v danou chvíli nejvhodnější. LED osvětlení zaručuje, že vám neuniká žádný detail vašeho obličeje.