Carneo Cyberbot WiFi - domácí WiFi robot - zánovní-44%
5 390 Kč

3 002 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Jste často mimo domov? Dovolená se blíží? S Carney Cyberbot WIFI nyní máte příležitost vidět, co se děje ve vašem domě. Tento malý robot je vybaven HD kamerou a má velmi snadné použití. Připojte svůj smartphone k robotovi přes WiFi nebo 3G.""


Carneo Cyberbot WiFi - domácí WiFi robot - rozbaleno
3 899 Kč

3 487 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Jste často mimo domov? Dovolená se blíží? S Carney Cyberbot WIFI nyní máte příležitost vidět, co se děje ve vašem domě. Tento malý robot je vybaven HD kamerou a má velmi snadné použití. Připojte svůj smartphone k robotovi přes WiFi nebo 3G.


Forever Bluetooth hledač klíčů (lokalizátor) - rozbaleno
290 Kč

249 Kč

Rozbaleno

Lokalizátor Forever Bluetooth umožňuje sledování a vyhledávání klíčů, peněženky a dalších věcí, ke kterým je připojen. Zařízení se připojí k telefonu technologií Bluetooth a pracuje s bezplatnou aplikací pro Android a iOS.


Lenovo Moto Mods Hasselblad True Zoom - rozbaleno-20%
8 999 Kč

7 111 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Hasselblad True Zoom je doplňkem pro všechny telefony ze série Moto Z. Pomocí tohoto doplňku můžete zachytit obrazy s 10násobným optickým zoomem bez ztráty rozlišení.


Razor Dirt Rocket MX 350 - zánovní-25%
7 990 Kč

5 957 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Elektrická motorka Dirty Rocket MX350 je jedinečná zmenšenina off-road motorky, která využívá elektrický pohon a je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Samozřejmostí je otočná rukojeť s ovládáním rychlosti jízdy a kvalitní brzda. Spolehlivý motor s řetězovým pohonem zajišťuje extrémně tichý chod a je šetrný k životnímu prostřední. Užívat si jízdu na této luxusní motorce mohou jezdci od 13 let.""


BML Falcon Full HD - rozbaleno-22%
2 250 Kč

1 746 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

""Moderní kvadrokoptéra s pokročilými funkcemi, známými z high-endových modelů. Natáčení videa v rozlišení až 1080p a pořizování fotografií v rozlišení 5 Mpx.""


BML Phoenix - zánovní
999 Kč

859 Kč

Zánovní

Moderní kvadrokoptéra s pokročilými funkcemi, známými z high-endových modelů. Jednoduché létání v Headless módu a návrat směrem domů jedním tlačítkem umožňují let i úplným začátečníkům.


Carneo HomeGuard WIFI - IP kamera - zánovní-29%
1 790 Kč

1 260 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Bezdrátová IP kamera Carneo HomeGuard WIFI je navržena pro snadné ovládání a sledování vnitřních prostor ve vysokém rozlišení obrazu HD 720p. Může být volně umístěna kdekoli v domácnosti, kanceláři, chatě pod. Obsahuje také praktický držák pro upevnění kamery na stěnu / strop.""


DJI RYZE Tello Boost Combo - micro selfie drone combo + GameSir T1d - rozbaleno
4 990 Kč

4 691 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Tello – nový micro selfie dron vyrobený firmou Ryze Tech ve spolupráci s firmami DJI a Intel. Malý, 80g vážící dron je vybaven vestavěnou HD kamerou, která pořizuje videa s rozlišením 720/30p a fotky s rozlišením 5MPx, s možností FPV náhledu v HD kvalitě. Varianta v Combo Boost balení + navíc ovladač GameSir T1d

*fotografie je pouze ilustrační – telefon není součástí balení


Gigaset lokalizační čip G-Tag, černý - rozbaleno-24%
490 Kč

371 Kč

Rozbaleno

Čip G-Tag je skvělým doplňkem pro chytré mobilní telefony / tablety a představuje pohodlný a efektivní způsob ochrany a lokalizace důležitých a cenných předmětů. Propojte vaše mobilní zařízení s G-tagem pomocí Bluethooth a opatřete čipem svoje cennosti, v případě jejich ztráty je pak snadno naleznete. Čip má dosah až 40 m, disponuje baterií s výdrží 1 rok a je dodáván v mnoha barevných provedení.


Honeywell Evohome Starter Set 3 CZ - rozbaleno-17%
13 990 Kč

11 510 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Startovací sada vám umožní začít chytře ovládat vaše topení a mít pod kontrolou spotřebu energie. S touto sadou získáte najednou více komponentů k ovládání vytápěcího systému od Evohome lokalizované do českého jazyka


JJRC D3 - Kapesní Dron 2.4GHz, čtyřvrtulový, červená - zánovní-35%
999 Kč

645 Kč

Zánovní

""Kapesní dron 2.4GHz, čtyřvrtulový, jednoduché a intuitivní ovládání, bezhlavý režim, automatické přistání v případě ztráty signálu, silné světlo pro noční let, čtyřvrtulový s atraktivním designem, pohyb do 8 směrů + flip, automatický návrat jedním tlačítkem, přistání na místě a vzlet pouhým stisknutím tlačítka.""


Kolonožka Standard Auto Balance s mobilní aplikací, bílá - rozbaleno-40%
8 999 Kč

5 356 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Kolonožka Standard Auto Balance APP je naprostou novinkou na trhu, která v sobě skrývá poslední výkřiky moderních technologií. Jedná se o jedinečné balanční vozítko pro začátečníky i pokročilé, které ale navíc nabízí svému uživateli možnost být v přímém spojení se svým dopravním prostředkem a mít svou jízdu lépe pod kontrolou.


Kolonožka STANDARD E1, bílá - rozbaleno
4 990 Kč

4 691 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Kolonožka Standard je vhodnou variantou jak pro pokročilé, tak pro úplné začátečníky. Kolonožky se v posledních letech staly celosvětovým hitem a mnozí je označují za doslova revoluci v dopravě.


Kolonožka Standard, modrá - zánovní-22%
6 999 Kč

5 455 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Kolonožka Standard je vhodnou variantou jak pro pokročilé, tak pro úplné začátečníky. Kolonožky se v posledních letech staly celosvětovým hitem a mnozí je označují za doslova revoluci v dopravě.


VSON Smart titanium - chytrá láhev pro obohacení vody vodíkovými ionty - rozbaleno-16%
5 990 Kč

5 005 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Chytrá láhev Vson Hydrogen-Rich Water Cup přichází s naprosto revolučním způsobem úpravy vody – pomocí jednoduché chemické reakce je voda obohacována o molekulární vodík. Díky tomu působí jako antioxidant, čímž zabraňuje vzniku zánětů a poškozování DNA v našich buňkách, přispívá k upevňování celkového zdraví.


Digitsole Warm Series V6 – chytré vyhřívané vložky do bot, vel. 42 - 43 - rozbaleno
4 590 Kč

3 977 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Revoluce v chytrém oblékání přichází odspodu, lépe řečeno od nohou! Digitsole jsou totiž úplně první chytré vyhřívané vložky do bot na světě. Zabrání prochladnutí vašich nohou po dobu až 6 hodin, což z nich dělá naprostou nezbytnost pro všechny, kdo se pohybují dlouhodobě venku při nízkých teplotách.


Dromida VISTA FPV Quad, HD kamera, modrá - zánovní-38%
4 399 Kč

2 687 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Dron s kamerou a vynikajícími letovými vlastnostmi pro létání uvnitř i venku – to je Dromida Vista FPV, která je určena pro všechny piloty od 14 let. Dron je vyroben z kvalitního plastu, který jej chrání před poškozením, a zároveň mu dodává nezaměnitelný vzhled. Hmotnost dronu činí pouhých 136 gramů, úhlopříčná velikost je 251 mm.


Xiaomi Mi Bedside Lamp - chytrá lampa na noční stolek, zlatá - zánovní-39%
1 990 Kč

1 195 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Chytrá lampička k vaší posteli vám vytvoří uklidňující světlo pro relaxaci. Elegantní vzhled lampy zapadne do každé ložnice a díky propojení s chytrým telefonem jej můžete nastavit přesně podle své nálady. Teplotu světla lze nastavit v rozmezí 1700K – 6500K. Samozřejmostí je nastavitelná intenzita osvětlení.""


Xiaomi Mi Bedside Lamp - chytrá lampa na noční stolek, zlatá - rozbaleno
1 383 Kč
1 316 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Chytrá lampička k vaší posteli vám vytvoří uklidňující světlo pro relaxaci. Elegantní vzhled lampy zapadne do každé ložnice a díky propojení s chytrým telefonem jej můžete nastavit přesně podle své nálady. Teplotu světla lze nastavit v rozmezí 1700K – 6500K. Samozřejmostí je nastavitelná intenzita osvětlení.