Ocún Crest QC, žlutá/černá, vel. 35.5 - zánovní-22%
1 390 Kč

1 076 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Pohodlná lezečka pro začínající lezce disponuje rovným profilem a nulovou asymetrií. Je přesná na stupech umělých stěn i skal. Ocún Crest QC se zapíná pomocí pásku a má vysokou životnost díky podešvi Grippin DURA.


Ocún Hero QC žlutá/modrá 32 - rozbaleno-17%
990 Kč

813 Kč

Rozbaleno

Pohodlné botičky Ocún Hero QC pro malé hrdiny a hrdinky. I malí lezci a lezkyně chtějí podávat hrdinské výkony. Hero QC je navržena tak, aby poskytovala dokonalé pohodlí a snadné obouvání a zouvání. Splňuje ortopedické požadavky kladené na dětskou obuv.


Ocún OXI Lady, vel. 40 - zánovní-37%
2 090 Kč

1 304 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Ocun Oxi Lady je ideální lezečka pro boulderistky a bouldering ve všech jeho podobách a úrovních. Díky speciálnímu ogumování je Oxi perfektní při patování, špičkování a dalších technicky náročných krocích. Zúžený střih a mělčí pata lépe padnou ženské noze.


Ocún OZONE 40 - zánovní-28%
2 490 Kč

1 772 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii a atraktivní barevný design. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.