Mattel Barbie Adventní kalendář DMM61 - rozbaleno-40%
799 Kč

475 Kč

Rozbaleno

Panenka Barbie si pro zkrácení čekání na Štědrý den připravila parádní adventní kalendář se spoustou dárečků. Každý den tak objevíte jeden z doplňku k vaší panence Barbie.


Mattel Barbie dům 2 v 1 s panenkou - rozbaleno-31%
1 699 Kč

1 169 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Tento domeček s panenkou Barbie nabízí dvě patra zábavy s panenkou Barbie a dá se jednoduše skládat! Obsahuje koupelnu, kuchyň a obývací pokoj s televizí. Nechybí ani nábytek, jako židle, tematické obrazy a doplňky.


Mattel Barbie Nevěsta - rozbaleno-25%
599 Kč

446 Kč

Rozbaleno

Panenka Barbie se na svůj velký den oblékla do klasických svatebních šatů s živůtkem bez ramínek a bohaté sukně. Šaty jsou ozvláštněné módními prvky a třpytivým filigránovým šperkem. Barbie® je zkrátka překrásnou moderní nevěstou!


Mattel Barbie Panenka s koňem - rozbaleno-39%
1 199 Kč

722 Kč

Rozbaleno

Jsi připravena na divokou jízdu s panenkou Barbie a jejím koníkem? Vychutnej si dobrodružství z koňského sedla a užij si společné chvíle těchto dvou nejlepších přátel! Kůň panenky Barbie má krásnou hebkou hřívu a ocas, vypadá tak úplně jako živý.


Mattel Barbie sestry - Barbie & Skipper - rozbaleno-23%
899 Kč

692 Kč

Rozbaleno

Užij si dvojitou porci zábavy s dvěma sestrami Barbie® při sledování nejnovějšího 3D filmu. Set zahrnuje dvě panenky a tematicky laděné oblečky a doplňky ke sledování filmového představení.


Mattel Monster High Straškouzelná Treesa - rozbaleno-38%
1 199 Kč

743 Kč

Rozbaleno

Téměř 37 cm vysoká panenka Monster High™ Garden Ghouls™ Treesa Thornwillow™ opravdu roste! Rozrůstá se jako skutečný strom. Kmen stromu, který pokrývá panenčiny nohy, můžeš nechat rozrůst do prostoru nebo panenku můžeš vyndat a hrát si s ní samostatně.