Sulov Bob plastový SINGLE - rozbaleno-27%
329 Kč

238 Kč

Rozbaleno

Kvalitní boby pro 1 jezdce. Sulov Bob plastový SINGLE je vyroben z odolného materiálu a je vybaven 2 pákami na brzdění. Výhodou bobů je integrované vysouvací lano s rukojetí pro pohodlné tahání. Bob má zvýšené opěrátko pro větší pohodlí.


Acra Snow Boat řiditelný modrý - zánovní-35%
856 Kč

550 Kč

Zánovní

Acra Snow Boat je řiditelný bob opatřený kovovými táhly na řízení čtyř plastových lyží, což zajišťuje bezpečné ovládání bobu při jízdě. Tento bob s nosností 40 kg má také dvě masivní pákové brzdy.


Hamax Sno Fire Red/Black - rozbaleno-15%
2 890 Kč

2 442 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Hamax Sno Fire je robustní řiditelný bob s brzdou pro dvě osoby, jednoho dospělého a dítě nebo dvě větší děti. Vy i vaše děti si užijete spoustu legrace.


Hamax Sno POLICE, šedý/černý - zánovní-50%
2 999 Kč

1 473 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Stylový sněžný bob. Hamax Sno POLICE šedý/černý je dvoumístný řiditelný bob, který je výborně řiditelný a disponuje robustní brzdou se zesílenými hroty. Bob je vyroben z kvalitního materiálu HDPE""


Stiga Snow rocket 85, černá - zánovní-56%
999 Kč

435 Kč

Zánovní

Kluzák Stiga Snow Rocket 85 je skvělou zábavou pro děti, tak pro dospělé. Neuvěřitelně lehká pěnová deska s kluzkým povrchem umožňuje perfektní jízdu po sněhu.


Sulov Champion Extreme modrá - rozbaleno
306 Kč

264 Kč

Rozbaleno

Klasický bob pro jednoho jezdce. Sulov Bob Champion disponuje vestavěným sedátkem, které poskytuje lepší izolaci od chladu. Bob je lehký pro snadné tahání do kopce.