Fisher-Price DOLU Dětská pokladna - rozbaleno-30%
449 Kč

312 Kč

Rozbaleno

Úžasná pokladna pro malé prodavače, která nesmí chybět v žádném dětském pokoji. Disponuje terminálem na platební karty, mikrofonem a pásem na zboží. Vyrobeno z kvalitního materiálu.


Klein Bosch pracovní stůl junior - rozbaleno-44%
1 229 Kč

685 Kč

Rozbaleno

Dětský pracovní stolek v licenci Bosch. Stůl je po sestavění vysoký 71 cm. Je vybaven spoustou nářadí, jako například bezpečnostní helma, kladívko, kleště, pilka, šroubovák, atd… Pracovní ponk je nezbytností pro každého malého kutila.


Klein Šicí stroj  - rozbaleno-32%
1 149 Kč

776 Kč

Rozbaleno

Funkční šicí stroj pro malé šikovné ručky. Balení obsahuje stroj, nožní pedál, 6 kovových cívek, náhradní jehlu a navlékač nití. Plastový kryt jehly chrání malé prstíky před poraněním.


Klein Žehlička Bosch - zánovní
279 Kč

253 Kč

Zánovní

Žehlička značky Bosch potěší všechny malé pomocníky, kteří rádi uklízí a pomáhají mamince. Do žehličky lze nalít vodu, takže mohou děti žehlit jako s opravdovou žehličkou. Baleno v krabici.


Smoby Black&Decker Šroubovák/vrtačka - rozbaleno
285 Kč

Rozbaleno

Šroubovák/vrtačka s mechanickou funkcí v licenci známého výrobce nářadí Black&Decker. Součástí sady jsou také 2 šrouby, 2 dřívka, 1 křížový a 1 plochý šroubovák.


Smoby Elektronická pokladna, dotykový panel - rozbaleno-30%
949 Kč

655 Kč

Rozbaleno

Elektronická pokladna jako opravdová nadchne všechny děti, které si rády hrají na obchod. Pokladna je vybavena světelnými a zvukovými efekty! Nechybí jí ani čtečka platebních karet, skener zboží, dotykový panel pro výběr produktů a další.


Woody Nářadí v dřevěném boxu . rozbaleno-25%
689 Kč

514 Kč

Rozbaleno

Nářadí v dřevěném boxu v přírodní barvě nabízí malým kutilům 25 kusů nářadí! Vše je prakticky uloženo v uzavíratelném boxu a díky madlu na horní části si může malý kutil nářadí nosit s sebou kamkoli.