Bino Prolézačka - housenka - rozbaleno-15%
459 Kč

390 Kč

Rozbaleno

Prolézačka housenka tunel je oblíbená skládací prolézačka pro děti. Pomozte překonávat svým dětem strach z neznáma, objevovat nové prostory a posilovat fyzickou kondici.


iPlay Stan pirát s tunelem - rozbaleno-17%
449 Kč

371 Kč

Rozbaleno

Barevný stan s tunelem s motivem pirátů pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Stan poník s tunelem - rozbaleno
430 Kč

371 Kč

Rozbaleno

Barevný stan s tunelem s motivem poníka a princezny pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Stany s tunelem - rozbaleno
684 Kč

Rozbaleno

Barevná dvojice stanů spojená tunelem pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


John Set 2 stanů a prolézadlo - rozbaleno-27%
999 Kč

724 Kč

Rozbaleno

Výborná sada stanů v pestrém barevném provedení do velkého pokoje nebo na zahradu. Děti si díky spojení v podobě tunělu skvěle vyhrají. První stan je klasického tvaru, druhý ve tvaru Týpí.


Little Dutch Tee pee, růžová - rozbaleno
2 125 Kč

1 971 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy nejen se svými kamarády, ale i s rodiči.


Pilsan Hrací ohrádka 147 x 155 cm - rozbaleno-33%
3 499 Kč

2 320 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Plastová ohrádka o 6-ti dílech plůtku pro veselé hraní. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.


Pilsan Hrací ohrádka HEDGE  - rozbaleno
1 999 Kč

1 859 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Plastová ohrádka HEDGE o 8mi dílech plůtku pro veselé hraní. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.