KETER RANCHO PLAYHOUSE domeček - béžový - rozbaleno
2 749 Kč

2 557 Kč

Akce

Domeček na hraní pro děti vyrobený z odolného plastu. Keter Rancho Play House je vyvedený v živých barvách, které díky UV ochraně neblednou. Využijete ho v interiéru i exteriéru a na jeho montáž nepotřebujete žádné nářadí. Domek je určen pro děti od 2 do 6 let.


Mochtoys Dětský zahradní domek s plotem velký - zánovní
3 218 Kč

Akce

Plastový zahradní domek v zeleném provedení s oranžovou střechou. Je vybaven žlutými zavíracímí dveřmi, okny a jedním oknem s okenicí. Kolem domku je plot. Kvalitní zpracování a dlouhotrvající barevnost zajišťují dlouhou životnost domečku.


Mochtoys Domeček zahradní - zánovní-45%
2 999 Kč

1 633 Kč

Akce

""Veselý plastový domeček zahradní je ideální doplněk na vaši zahradu. Zahradní domeček je jednoduše sestavitelný z plastových stěn a je velmi odolný proti všem povětrnostním vlivům.""


Mochtoys Zahradní domek s plotem - rozbaleno-25%
3 599 Kč

2 696 Kč

Akce

Plastový zahradní domek v zeleném provedení s jasně červenou střechou. Domek má vstupní dveře a okna s okenicemi i bez nich. Prostorný interiér nabízí hru pro více dětí najedou. U domku je malá zahrádka ohraničená plotem. Na zahrádku lze vejít z domku.


Smoby Domeček Neo Floralie na zahradu - rozbaleno-26%
7 999 Kč

5 889 Kč

Akce

Prostorný zahradní domeček Neo Floralie v hezkém barevném provedení, které se hodí na každou větší zahradu. Domek má stabilní stěny z kvalitního plastu s ochranou před UV zářením. Nechybí otevírací vrátka, kuchyňka nebo elektrický zvonek.


Smoby Domeček se skluzavkou - rozbaleno-31%
10 499 Kč

7 219 Kč

Akce

Patrový zahradní domeček se skluzavkou a žebříkem v bílo-červeno-zeleném barevném provedení má stabilní stěny, otevírací vrátka a posouvací okenice. Je ošetřen ochranou proti UV záření, což zaručuje barevnou stálost.


Woody Zahradní domeček s barevným lemováním - rozbaleno-25%
4 420 Kč

3 289 Kč

Akce

Zahradní dřevěný domeček v přírodních barvách s barevným lemováním kolem oken a dveří. Domek je dodáván bez podlahy. Doplňek každé zahrady, kde si děti skvěle pohrají. Domeček je vyroben ze smrkového dřeva, střecha je z PVC folie.