Koelstra Cestovní postýlka T5 s polohováním - rozbaleno
2 490 Kč

2 316 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Koelstra cestovní postýlka T5 s polohováním elegantně zabalená do cestovní tašky s rukojetí má rozměry 60 × 120 cm. Velmi snadno se složí jako deštník. Boční výlez s uzávěrem na zip. Transportní kolečka pro jednoduché přemístění.


Top Mark SKY Postýlka - Kolíbka - rozbaleno
2 599 Kč

2 227 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

SKY Postýlka – Kolíbka pro děti od narození do 10 kg (do cca 6 měsíců) je postýlka, kterou lze snadno přestavět na kolíbku. Součástí balení jsou nebesa, matrace s prostěradlem, taška a koš.


Sun Baby Sweet Dreams s vložným lůžkem - rozbaleno
3 399 Kč

3 035 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Sun Baby Sweet Dreams je plně vybavená cestovní postýlka. Kromě vložného lůžka pro nejmenší miminka je součástí přebalovací půlt s bezpečnostním pásem, košík na drobnosti, ale i moskytyéra, hudební centrum nebo hrazda s plyšovými hračkami.


Deryan Cestovní postýlka Peuter Luxe fialová - rozbaleno
2 299 Kč

2 075 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Deryan Peuter Luxe je cestovní postýlka, která výrazně usnadňuje cestování s miminkem až do čtyř let věku. Díky samonafukovací matraci a bavlněnému spacímu pytli bude vaše miminko vždy v pohodlí.


G-mini Nyja Ovečka, béžová - rozbaleno
1 399 Kč

1 301 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

G-Mini Cestovní postýlka Nyja je lehká, jednoduše se skládá a má dvě kolečka pro lepší manipulaci. Je nepostradatelným pomocníkem na cestách.


Koelstra Cestovní postýlka T5 s polohováním, šedá - rozbaleno
2 490 Kč

2 316 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

„Koelstra cestovní postýlka T5 s polohováním elegantně zabalená do cestovní tašky s rukojetí má rozměry 60 × 120 cm. Velmi snadno se složí jako deštník. Boční výlez s uzávěrem na zip. Transportní kolečka pro jednoduché přemístění.“


Koelstra Cestovní postýlka T5 titan - zánovní
1 631 Kč

1 393 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Koelstra Cestovní postýlka T5 s rozměry 120 × 60 × 75 cm. Je určena dětem od narození do 4 let (do 15 kg). Součástí balení praktická taška na přenášení, postýlka je kvalitní, bezpečná, s 3 cm matrací, kolečky a bočním výlezem na zip.