Bright Starts Deka na hraní 5v1 Your Way Ball Play 2016 - rozbaleno
2 599 Kč

2 417 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Deka na hraní 5v1 Your Way Ball Play 0m+, 2016 od Bright Starts je vhodná pro děti od narození. 5 kombinací složení deky, stříška s otvory, taška s balónky, hrazdička s hračkami, zrcátko a další. Rozměr při zvednuté ohrádce 70×60 cm. Skvělá volba!


Lamaze Otočná zahrádka - rozbaleno-26%
1 199 Kč

883 Kč

Rozbaleno

Barevná podložka plná atrakcí v kombinaci s otočnou základnou láká miminko ke zkoumání a podněcuje ho, aby procvičovalo krční a zádové svaly, zatímco si hraje s rozmanitými hračkami umístěnými na podložce. Základnu lze odejmout a používat pouze podložku.


Nuk Pool Party 3-D Deka na hraní - rozbaleno
1 219 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

NUK Deka na hraní Pool Party 3-D se spoustou aktivit zajistí miminku nekonečnou zábavu v prostředí kamarádů Sloníka a Hrošice. Je vhodná již od narození.


NUNA LEAF toy bar - rozbaleno
890 Kč

828 Kč

Rozbaleno

Chcete-li si užít rodičovství s fantastickými výrobky, které používají i světově známé osobnosti, je pro vás Nuna ta správná adresa.

Toybar reversible – hrazda s hračkami k lehátkům Leaf, leaf grow a Leaf curv.


Playgro Baby auto se zvukem - rozbaleno-18%
1 899 Kč

1 547 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Playgro Baby auto se zvukem může být prvním autíčkem pro vašeho broučka. Aktivity hračka pro děti je vhodná od 6 měsíců, kdy již samostatně sedí. Interaktivní hračka pro rozvoj smyslů vašeho dítka.


Playgro Hrací podložka zahrada-48%
1 999 Kč

1 022 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Playgro Hrací podložka zahrada je krásná jarně laděná podložka se závěsnými hračkami. Odnímatelná hvězdička hraje líbivé melodie a svítí. Součástí balení i plyšový ježeček. Vhodné již od narození miminka.


Playgro Hrací podložka žirafa - rozbaleno-30%
799 Kč

557 Kč

Rozbaleno

Velmi barevná hrací deka s motivem žirafky podporuje rozvoj zraku a hrubé motoriky vašeho malého dítka. Hrazdička obsahuje hned někollik hraček, které vašeho broučka zabaví.


Playgro Zábavná podložka se zvířátky - rozbaleno-41%
999 Kč

585 Kč

Rozbaleno

Playgro – Zábavná podložka se zvířátky je roztomilá barevná hrací deka, vhodná pro děti již od narození. Se zavěšenými hračkami, kousátky. Rozvíjí jemnou motoriku, zabaví miminko na dlouhé chvíle. Rozměr 92 × 58 cm.


Skip hop Deka Aktivity s hracím obloukem - zánovní-33%
2 999 Kč

1 989 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Krásná deka Aktivity s hracím obloukem není jen obyčejná deka na hraní. Miminko ji může využít při poloze v leže na zádech, na bříšku nebo vsedě. Maminku potěší kapsa, do které lze vložit smartphone a zachytit tak neopakovatelné chvilky, kdy se miminko pozoruje v zrcátku. Poslouží také výborně k video chatu s tatínkem nebo babičkou. Deka obsahuje 20 skvělých aktivit.""


Skip hop E&M Deka s hrazdou - použité-37%
1 199 Kč

748 Kč

Použité

Krásná deka s barevnými závěsnými hračkami ve tvaru zvířátek. Každé ze zvířátek nabízí vašemu miminku jinou aktivitu a zajišťuje tak dokonalou zábavu a rozvíjení motorických vlastností dítěte.


Skip hop T&T - Deka Aktivity Kemping Stan - rozbaleno-18%
2 499 Kč

2 035 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Skip hop T&T – Deka Aktivity Kemping Stan je zajímavá deka pro všechny akční rodiče a dětičky. Ve stanu naleznou Vaši nejmenší spousta zábavy a 4 roztomilé zvířecí kamarády s polštářkem. Vhodné pro miminka již od narození.


Taf Toys Hrací deka s hrazdou Džungle - rozbaleno-32%
1 099 Kč

743 Kč

Rozbaleno

Hrací deka s hrazdou Džungle je měkká polstrovaná deka s veselými barevnými obrázky.Lehká, snadno přenositelná, závěsné hračky možné vyměňovat, deku lze používat i samostatně. Vhodné již od narození miminka.


Taf Toys Hrazdička Měsíček - rozbaleno
599 Kč

540 Kč

Rozbaleno

Hrazda je určena k připevnění na kočárek nebo autosedačku a zabaví vaše miminko na cestách.

Pozornost dítěte upoutají zavěšené chrastící hračky.

Hrazdu s pomocí flexibilních plastových klipsů připevníte k většině kočárků i autosedaček.

Rozvíjí rozvíjí jednotlivé smysly a motorické dovednosti dítěte.

Vhodné od narození.