4Baby Korbička s taškou Atomic - rozbaleno-50%
1 719 Kč

856 Kč

Rozbaleno

Korbička s taškou Atomic. Prostorná korbička, která se snadno umístí na rám kočárku. Příjemný a hřejivý materiál uvnitř korbičky. Měkká matrace. Praktická taška.


Cybex Carry Cot S 2018 Denim Blue - rozbaleno-29%
3 090 Kč

2 173 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Cybex Cot S hluboká korbička se stříškou s dodatečným stínítkem nabízí dítěti ideální ochranu před sluncem a větrem s UPF50+. Madlo korbičky je umístěné u sluneční stříšky, díky čemuž lze korbičku snadno přenášet a nasadit na podvozek kočárku. Největší korbička s matrací z paměťové pěny, která podporuje správnou pozici dítěte vleže, je nejen velice prostorná, ale také poskytuje pohodlné a bezpečné místo pro vaše dítě.


Joie Ramble carrycot, Chromium - rozbaleno
2 300 Kč

1 971 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Hluboká korba Ramble je pohodlná a lehočká hluboká korba pro příjemný odpočinek malého pasažéra. Korbu je díky adaptérům možné nasadit na kočárky Crosster, Litetrax 4, Litetrax 4 air a Mytrax.


Peg Perego Set Modular ELITE 2017, Luxe Opal - rozbaleno-48%
9 590 Kč

4 939 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

SET Modular ELITE se skládá z dětské autosedačky Primo Viaggio SL, korbičky Navetta Elite a tašky s přebalovací podložkou Borsa. Po spojení s podvozkem Peg Perego se Set Modular mění na vysoce praktického a pohodlného pomocníka pro maminky, které rádi cestují.


X-lander X-Pram, Daylight Beige - rozbaleno
4 500 Kč

4 071 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

X-lander X-Pram je praktická a prostorná hluboká korba pro kočárky X- Run, XA, X-move, X-cite a X-pulse. Plně vybavená – součástí balení je pláštěnka a moskytiéra.