10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky ze světa pohádkových princezen Disney

Vlastní Disney princezna je snem každé holčičky. V pohádkovém světě je princezna vždy tou nejkrásnější postavou. Skoro každý rok přináší společnost Disney novou princeznu. Všechny je jistě znáte. Na vyběr je z princezen - Locika, Merida, Ariel, Šípková Růženka, Bella, Sněhurka, Popelka a další.

Sortiment, kde jsou tyto princezny zobrazeny je velmi široký. Udělejte tedy své holčičce radost a kupte ji hračku s její oblíbenou princeznou.

princezny

Video

Disney
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
MaDe Kostým Šípková Růženka Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků
MaDe Kostým Šípková Růženka

Má-li vaše malá princezna v oblibě Šípkovou Růženku, proč se jí díky tomuto krásnému kostýmu nestát? Jemnou růžovou barvu v pravém princeznovském odstínu si vaše maličká zamiluje. Stačí doplnit něžným účesem a kostým je kompletní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků
Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků

Poskládejte si obrázky 4 princezen. Tyto dětské puzzle obsahují 4 obrázky. Děti mohou skládat obrázky opakovaně. Každý motiv se skládá z 54 dílků. Jedná se o český kvalitní výrobek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Disney princezny u vody 100XL dílků Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků
Dino Disney princezny u vody 100XL dílků

Poskládejte si obrázek tří princezen a jejich kamarádů. Děti mohou skládat obrázek opakovaně. Obsahuje 100 dílků. Jedná se o český kvalitní výrobek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ravensburger WD Princezny 3 x 49 Bestway Nafukovací matrace s provázkem - Princess
Ravensburger WD Princezny 3 x 49

Dětské puzzle se třemi motivy princezen známých z Disney pohádek. Děti si mohou na obrázcích poskládat Popelku na bále, Sněhurku v lese nebo Ariel v moři s rybičkami.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bestway 91047 Dětský bazén Disney Princess Bestway Nafukovací matrace s provázkem - Princess
Bestway 91047 Dětský bazén Disney Princess

Pohádkový nafukovací bazének Princess o velikosti 122 × 25 cm ocení každá malá princezna. Bazének má vodní kapacitu 167 l. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bestway Nafukovací matrace s provázkem - Princess Bestway Nafukovací matrace s provázkem - Princess
Bestway Nafukovací matrace s provázkem - Princess

Nafukovací matrace Princess s průhledem v úrovni hlavy dává možnost pozorování všeho co se odehrává pod hladinou. Provázek s lankem je upevněn v pevném, plastovém oušku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
MaDe Kostým Sněhurka, XS LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
MaDe Kostým Sněhurka, XS

Holčičí kostým Sněhurky je krásná maska na maškarní. V balení holčičky naleznou známé šaty s límcem a čelenku. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreativní šperkovnice LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreativní šperkovnice

Postav si svou vlastní šperkovnici inspirovanou Elsiným zámkem z Ledového království II a schovej do ní všechny své poklady! Roztoč podstavce a sleduj, jak se před zrcadlem otáčí Elsa a mytický vodní duch Nokk. Otevři speciální zámek a schovej si do zásuvky své oblíbené šperky. Uvnitř navíc najdeš 2 nové LEGO® prsteny, které můžeš přidat do své sbírky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství

Objevte knihu ukrývající mikrosvět plný zábavy! Vydejte se daleko za hranice království Arendelle do kouzelného lesa s Disney postavou Elsou. Čeká tam na vás Nokk, tajemný vodní duch, který se svými schopnostmi vyrovná Else. Když je zrovna zamrzlý, rád vozí Elsu na svém hřbetu severskou krajinou. Ale opatrně – průzkum Severu vyžaduje odvahu a pomoc přátel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43196 Zámek Belly a zvířete LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámecké nádvoří
LEGO Disney Princess 43196 Zámek Belly a zvířete

Ve stavebnici Zámek Belly a zvířete od LEGO® je spousta magických zážitků a tajemství. Vedle samotného zámku budou mít děti k dispozici tištěný návod na stavění, a navíc také digitálního průvodce Instructions PLUS. Tato stavebnice dětem umožní přehrávat si vlastní příběhy s disneyovskou princeznou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámecké nádvoří LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámecké nádvoří
LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámecké nádvoří

V Arendelle nastal čas oslav sklizně a Disneyho Anna již čeká ve svých diamantových šatech u fontány! Postavte si tuto stavebnici LEGO® Disney a užijte si legraci spolu s Annou a mlokem Brunim. Jakmile festival skončí, lze ze spodní části fontány a šatů Anny vytvořit krabičku ve tvaru diamantu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámecké nádvoří LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámecké nádvoří
LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámecké nádvoří

Přidejte se k Disneyho Else, která se ve svých „diamantových“ šatech prochází kolem fontány na nádvoří ledového zámku. Postavte si tuto stavebnici LEGO® Disney a užijte si dobrodružství s Elsou a sněhuláčkem. Jakmile legrace skončí, můžete ze spodní části fontány a šatů Elsy vytvořit krabičku ve tvaru diamantu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL