GoPro HERO9 Black (CHDHX-901-RW)
12 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

GoPro HERO9 Black je opravdové zvíře mezi sportovními kamerami – senzor s rozlišením 23,6 Mpx pro 5K videa a 20Mpx fotografie. K tomu si přidejte nový přední displej, zadní dotykový displej s ikonou pro zoom, o 30 % delší životnost baterie a HyperSmooth 3.0. Tuhle kameru budete milovat!

GoPro 3-Way Grip/Arm/Tripod (AFAEM-001)
2 170 Kč 1 749 Kč

Ultra-všestranný držák může být využit 3 hlavními způsoby: jako držák kamery, rozšiřující rameno nebo tripod.

GoPro Seeker (AWOPB-002)

GoPro Seeker (AWOPB-002)

Hodnocení: 5
3 899 Kč 3 423 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultimátní a lehký batoh pro aktivní uživatele GoPro a outdoorové nadšence. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro a vybavený kapsou na notebook.

GoPro MAX (CHDHZ-201-RW)

GoPro MAX (CHDHZ-201-RW)

Hodnocení: 4,8
13 999 Kč 12 957 Kč

GoPro MAX je 4K outdoorová kamera s pokročilou stabilizací obrazu. Je vodotěsná do 5 m bez přidaného obalu. Hlasové ovládání slyší na 13 příkazů, TimeWarp ovládáte pouhým zaklepáním a panoramatické fotky zachycují obraz v úhlu až 270 °. 6 vestavěných mikrofonů přináší 360° stereo zvuk.

GoPro HERO7 Silver (CHDHC-601-RW)
8 990 Kč 5 690 Kč

GoPro HERO7 Silver je 4K outdoorová kamera s výkonnou stabilizací. Vodotěsná do 10 m bez dalšího krytu. Hlasové a dotykové ovládání. Záznam v rozlišení 4K30, 10Mpix foto. Full HD při až 60 fps.

GoPro HERO8 Black + 32GB microSD karta + náhradní baterie + stativ Shorty + čelenka (CHDRB-801)
12 999 Kč 10 990 Kč

GoPro HERO8 Black je 4K outdoorová kamera s propracovanou několikastupňovou stabilizací obrazu. Je vodotěsná do 10 m bez přidaného obalu. Hlasové ovládání slyší na 14 příkazů, TimeWarp ovládáte pouhým zaklepáním a noční panorama zachycuje ve 4K bez snížené kvality. Hi-Fi audio a aplikace GoPro jsou samozřejmostí. Bundle obsahuje čelenku, GoPro Shorty, baterku a SD kartu.

GoPro HERO8 Black (CHDX-801-RW)
11 499 Kč 9 990 Kč

GoPro HERO8 Black je 4K outdoorová kamera s propracovanou několikastupňovou stabilizací obrazu. Je vodotěsná do 10 m bez přidaného obalu. Hlasové ovládání slyší na 14 příkazů, TimeWarp ovládáte pouhým zaklepáním a noční panorama zachycuje ve 4K bez snížené kvality. Hi-Fi audio a aplikace GoPro jsou samozřejmostí.

GoPro Chesty - Performance Chest Mount (AGCHM-001)
1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polstrovaný a flexibilní hrudní držák usnadňuje zachycení pohlcujících záběrů přímo z vašeho hrudníku bez nutnosti držení kamery. Je vyroben z prodyšných a lehkých materiálů a tak jeho nošení je pohodlné i během celého dne při každém dobrodružství.

GoPro Rechargeable Battery (HERO8 Black/HERO7 Black/HERO6 Black) (AJBAT-001)
749 Kč

Náhradní lithium-iontová baterie zaručí dlouhý provoz vaší oblíbené akční kamery. GoPro Rechargeable Battery (HERO8 Black/HERO7 Black/HERO6 Black) (AJBAT-001) disponuje kapacitou 1 220 mAh a poskytuje tedy dostatek šťávy pro napájení GoPro HERO8 Black, GoPro HERO7 Black a GoPro HERO6 Black.

GoPro Tripod Mounts (Držáky na stojan + mini tripod)
799 Kč 684 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držáky pro připojení kamer GoPro ke stativu + lehký Mini Tripod, který se připevňuje k framu nebo krytu kamery GoPro. Všechny tři poskytují pevný základ pro jakoukoliv situaci, kde je stabilita důležitá.

GoPro Sleeve + Lanyard (HERO8 Black)
599 Kč

Lehký silikonový obal dodá vašemu GoPro HERO8 Black styl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilního materiálu, díky čemuž kameře skvěle padne a nijak neomezuje její ovládací prvky. Součástí obalu je nastavitelný popruh, který vám umožní zavěsit kameru okolo krku, k zápěstí nebo na batoh.

GoPro Ball Joint Buckle (ABJQR-001)
899 Kč 776 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Otočná kloubová přezka umožňuje libovolně nastavit úhel záběru nebo ho úplně převrátit, aniž by bylo nutno zastavovat a kameru vyndavat z držáku.

GoPro Casey (skořepinové pouzdro na kameru + držáky + příslušenství) (ABSSC-001)
1 586 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Casey je skvělé řešení pro skladování a cestování s GoPro kamerami. Pouzdro dostatečně malé, aby se vešlo do batohu, ale dost velké na to, abyste v něm mohli převážet kamery HERO, důležité držáky a příslušenství. Je odolný proti rozmarům počasí, s částečně pevným opláštěním, které ochrání proti lehkému dešti a sněhu.

GoPro Large Tube Mount
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odklápěcí úchyt pro všechny GoPro kamery. Vhodný pro uchycení na trubky většího průměru (3,5 až 6,35 cm)

GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001)
1 599 Kč

Ochranný kryt do ztížených podmínek zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001) zvýší vodotěsnost kamery k potopení až do hloubky 60 m, navíc ji chrání přes špínou či létajícími kameny a dalšími nečistotami.

GoPro Supercharger (AWALC-002)
1 671 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rychlá nabíječka se 2 USB porty pro nabíjení 2 zařízení GoPro nebo jiných USB zařízení zároveň.

GoPro Sports Kit (AKTAC-001)
1 896 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček toho nejideálnějšího příslušenství pro sportovní aktivity. Navíc s kompaktním kufříkem v ceně.

Epic Mounts EPIC1
1 154 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ready to Ride držák na akční kameru vám pomůže natočit ty nejlepší záběry. Epic Mounts EPIC1 je snadné nasadit i v nesnadných podmínkách a nepříznivém počasí, s kterým si umí poradit jedna radost. Délka držáku je 35 cm – 100 cm. Držák je vyroben z odolné kombinace hliníku a polyamidu.

Epic Mounts EPIC1 vč. závaží
1 282 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ready to Ride držák na akční kameru vám pomůže natočit ty nejlepší záběry. Epic Mounts EPIC1 vč. závaží je snadné nasadit i v nesnadných podmínkách a nepříznivém počasí, s kterým si umí poradit jedna radost. Délka držáku je 35 cm – 100 cm. Držák je vyroben z odolné kombinace hliníku a polyamidu.

GoPro Bite mount + floaty (HERO8 Black) (ASLBM-002)
1 049 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Všestranný mount s plovákem zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Bite mount + floaty (HERO8 Black) (ASLBM-002) vám dovoluje držet kameru ústy, popřípadě využít přezky a zasadit ji do jakéhokoliv GoPro držáku. Pomáhá jednoduše natáčet POV záběry z několika úhlů.

GoPro Casey
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranné pouzdro zaručí naprosté bezpečí vaší oblíbené akční kamery. GoPro Casey je lisované a polstrované, takže spolehlivě chrání akční kameru GoPro i příslušenství. Díky lehké konstrukci vás nijak nezatíží a elegantní design z něj dělá stylový doplněk.

GoPro Casey LITE
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní pouzdro zaručí naprosté bezpečí vaší oblíbené akční kamery. GoPro Casey LITE je polstrované, takže spolehlivě chrání akční kameru GoPro i příslušenství. Díky lehké konstrukci vás nijak nezatíží a elegantní design z něj dělá stylový doplněk.

GoPro Dual Battery Charger + Battery (HERO9 Black)
1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíječka baterií v setu s náhradní baterií zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Dual Battery Charger + Battery (HERO9 Black) nabije až dvě baterie zároveň, šťávu tedy budete mít doplněnou co nejrychleji.

GoPro El Grande (AGXTS-001)

GoPro El Grande (AGXTS-001)

Hodnocení: 4,2
1 990 Kč 1 599 Kč

El Grande je teleskopická tyč o délce 97 cm, která umožňuje zachycování záběrů z nových perspektiv a přiblížení k akci.

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
899 Kč

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Chytrý design zajistí volný přístup k ovládacím prvkům kamery, displeji i sklápěcím nožičkám, takže ji i v obalu chytíte tam, kam potřebujete.

GoPro Floaty (HERO9 Black)
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO9 Black. GoPro Floaty (HERO9 Black) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Nebrání přístupu k tlačítkům kamery, přednímu displeji, dotykovému displeji a sklápěcím nožičkám pro snadné uchycení.

GoPro Jaws: Flex Clamp (ACMPM-001)
1 734 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Připněte GoPro k objektům ve velikostech od 0,6 cm do 5 cm v průměru. Vhodné pro všechny GoPro kamery.

GoPro Light Mod (ALTSC-001)
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Při používání akční kamery už nemusíte bojovat s nedostatkem světla. GoPro Light Mod (ALTSC-001) je kompatibilní s HERO8 Black a připojuje se buď přes Media Mod nebo s použitím držáků GoPro. Toto malé a výkonné LED zařízení rázem vyřeší všechny problémy s tmavými snímky, stačí jen připojit a můžete točit.

GoPro Magnetic Swivel Clip

GoPro Magnetic Swivel Clip

Hodnocení: 4,8
699 Kč

Praktický klip s magnetem pomůže k bezchybné funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Magnetic Swivel Clip (ATCLP-001) vám dovoluje kameru připnout k popruhu či magneticky připevnit k kovovému povrchu. Nabízí možnost kameru otáčet o 360 ° a pomáhá pořizování selfie, skupinových fotek či časosběrných videí.

GoPro MAX Dual Battery Charger + Battery (ACDBD-001-EU)
1 990 Kč

Nabíječka baterií v setu s náhradní baterií zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Dual Battery Charger + Battery (ACDBD-001-EU) je opatřená funkcí optimalizace nabíjení, šťávu tedy budete mít doplněnou co nejrychleji. Nabíjí se přes USB.

GoPro MAX Rechargeable Battery (ACBAT-001)
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní lithium-iontová baterie zaručí dlouhý provoz vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Rechargeable Battery (ACBAT-001) disponuje kapacitou 1 600 mAh a poskytuje tedy dostatek šťávy pro napájení GoPro MAX.

GoPro MAX Replacement Door (ACIOD-001)
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní dvířka zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Replacement Door (ACIOD-001) se vám budou hodit v případě, že se původní dvířka ztratí či poškodí. Zachovávají vodotěsnost a chrání USB-C a SD port a prostor pro baterii.

GoPro MAX Replacement Lens Caps (ACCPS-001)
299 Kč 255 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní krytky objektivu zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Replacement Lens Caps (ACCPS-001) slouží k ochranně čoček před špínou a mechanickým poškozením nejen v náročných podmínkách. Pro optimální funkci režimu HERO nechte jednu krytku nasazenou.

GoPro MAX Replacement Protective Lenses (ACCOV-001)
599 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní vyjímatelné ochranné čočky zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Replacement Protective Lenses (ACCOV-001) slouží k ochranně vestavěných čoček v náročných podmínkách, aby vaše kamera nedošla úhoně.

GoPro Media Mod (HERO9 Black)
2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční MediaMod je určený kamerám GoPro HERO9 Black. GoPro Media Mod (HERO9 Black) má vestavěný 3,5mm mikrofonní port pro externí mikrofon a dvoje lyžiny pro další externí světlo či přídavný displej. Nechybí ani HDMI port pro externí monitor. Má odolnou konstrukci.