LEGO Harry Potter 75957 Záchranný kouzelnický autobus
1 099 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přidej se k Harrymu Potterovi na divoké, magické jízdě v Záchranném autobusu. Otevři odklápěcí boční panel pro přístup do interiéru třípatrového autobusu a nalož Harryho kufr. Ve vrchním patře autobusu si taky můžeš užít spoustu legrace, stačí otevřít střechu! Stan Silnička vydává jízdenky a Ernie Bourák stále ještě zdokonaluje své řidičské umění, tak pozor na postel, která se vzadu posouvá sem a tam, a nebouchni se do lustru, který lítá všude kolem – to bude zběsilá cesta!


LEGO Harry Potter 75947 Hagridova bouda: Záchrana Klofana
1 699 Kč

1 359 Kč
- 20 %
+ doprava zdarma

Akce

Zachraň hipogryfa Klofana před zlým ministrem kouzel a popravčím. V této parádní LEGO® sadě inspirované filmem Harry Potter™ a vězeň z Azkabanu se podíváš spolu s Harrym, Ronem Weasleym a Hermionou Grangerovou do Hagridovy boudy, která je plná zajímavých věcí a kde plápolá oheň. Schovej se před ministrem mezi dýně, pak uvolni řetěz a odveď Klofana do bezpečí.


LEGO Harry Potter 75948 Hodinová věž v Bradavicích
2 499 Kč

1 999 Kč
- 20 %
+ doprava zdarma

Akce

Vstup na ikonická místa z filmů o Harrym Potterovi s tímto modelem bradavické hodinové věže. Přidej se k Harrymu, Hermioně Grangerové a kamarádům na návštěvě v Brumbálově pracovně, jdi na lekci obrany proti černé magii a podívej se do nemocničního křídla a koupelny prefektů. Můžeš otočit čas na hodinách věže a vyrazit na dobrodružství s Obracečem času. Nezapomeň se zúčastnit vánočního plesu a zatanči si pomocí speciální funkce. Jakmile vstoupíš do věže, už nikdy nebudeš chtít odejít!


Funko POP Fantastic Beasts 2 - Dumbledore
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Fantastická zvířata – Brumbál ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Harry Potter - Hermione Granger
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter – Hermione Granger ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Harry Potter Lucius Malfoy
399 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter – Lucius Malfoy ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Movies Fantastic Beasts 2 Newt
399 Kč
381 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Fantastická zvířata 2 – Newt ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Movies Fantastic Beasts 2 Pickett
445 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Fantastická zvířata 2 – Pickett ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Harry Potter Ginny Weasley
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter Ginny Weasley ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Harry Potter Harry Potter with Firebolt
459 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter with Firebolt ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Harry Potter Minerva McGonagal
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter Minerva McGonagall ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Harry Potter Ron Weasley with Scabbers
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter Ron Weasley with Scabbers ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Harry Potter Severus Snape
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter Severus Snape ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Movies Fantastic Beasts 2 Thestral
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Fantastická zvířata 2 – Thestral ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Funko POP Movies Harry Potter with Marauders Map
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Movies Harry Potter – Harry with Marauders Map ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad
9 999 Kč

9 409 Kč
+ doprava zdarma

Tato vysoce propracovaná sběratelská sada od LEGO Harry Potter nabízí zajímavé stavitelské zážitky. Součástí balení jsou památné scény ze série Harry Potter, které ti připomenou věže, věžičky, komnaty, učebny, tvory, vrbu mlátičku a Hagridovu chýši, a k tomu navíc řadu dalších kultovních prvků.


LEGO Harry Potter 75945 Expecto patronum
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pomoz Harrymu Potterovi zachránit Siriuse Blacka před mozkomory! Mysli na své nejšťastnější vzpomínky a vykouzli patrona společně s Harrym – stejně jako ve filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Podaří se to Harrymu? To záleží jen na tobě.


LEGO Harry Potter 75946 Maďarský trnoocasý drak: Turnaj tří kouzelníků
999 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přehrávej si turnaj tří kouzelnických škol z filmu Harry Potter™ a Ohnivý pohár a pomoz Harrymu získat zlaté vejce. Popadni hůlku a pomoz Harrymu zvítězit nad jeho konkurencí – Viktorem Krumem, Fleur Delacourovou a Cedricem Diggorym – a pak se utkej s jedním z nejnebezpečnějších draků v kouzelnickém světě. Měj hůlku připravenou a přivolej své koště Kulový blesk.


LEGO Harry Potter 75950 Aragogovo doupě
499 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Kdo se odváží vstoupit do 75950 Aragogova doupěte od LEGO® Harry Potter™? Pomoz Harrymu a Ronovi utéct obřímu pavoukovi a armádě jeho potomků v Zapovězeném lese. Odraz kouzlenou hůlkou a lucernou smršť pavouků, létající pavučiny a Aragogovy hrůzu nahánějící kusadla – a pak uteč strašidelnou roklí!


LEGO Harry Potter 75951 Grindelwaldův útěk
749 Kč

609 Kč
+ doprava zdarma

Hůlky připravit! Připrav se na magickou bitvu v sadě 75951 Grindelwaldův útěk od LEGO® Fantastická zvířata a pomoz Serafině Picqueryové zabránit zlému Grindelwaldovi v útěku v létajícím voze taženém testrálem. Připrav si svá nejsilnější kouzla předtím, než temný čaroděj udělá totéž a uteče ze shromáždění MACUSA na okřídleném koni!


LEGO Harry Potter 75952 Mlokův kufr plný kouzelných tvorů
1 299 Kč

1 059 Kč
+ doprava zdarma

Vydej se do světa fantazie se sadou 75952 Mlokův kufr s kouzelnými stvořeními. Je tam dost místa pro všechny! Pomoz Mlokovi provést Jacoba, Tinu a Queenie po místech, kde žijí jednotlivá magická zvířata, a naučit je, jak se starat o Třaskavce, Okamii, Ptáka Bouřliváka, Hrabáka a Kůroleza. Užij si s Fantastickými zvířaty spoustu zábavy při zkoumání, míchání lektvarů a péči o kouzelná stvoření.


LEGO Harry Potter 75953 Bradavická vrba mlátička
1 799 Kč

1 449 Kč
- 19 %
+ doprava zdarma

Akce

Vydej se do bradavického hradu s Harrym a Ronem v létajícím autě Ford Anglia, ale pozor na 75953 Bradavickou vrbu mlátičku od LEGO® Harry Potter™! Pozdě – létající Ford Anglia havaroval a uvázl ve větvích. Dej se na útěk a vpliž se do Bradavic dřív, než tě spatří školník Argus Filch nebo profesor Snape. Utíkej na kolej, skoč do postele a připrav se na první školní den, během něhož se budeš učit kouzla, míchat lektvary a užiješ si spoustu zábavy při dobrodružstvích s Harry Potterem.


LEGO Harry Potter 75954 Bradavická Velká síň
2 599 Kč

2 079 Kč
- 20 %
+ doprava zdarma

Akce

Vydej se do 75954 Bradavické Velké síně od LEGO® Harry Potter™ a užij si zábavu a magická dobrodružství! Dostav se na hostinu ve Velké síni a na rozřazovací rituál, a pak vytáhni hůlku na Draca Malfoye a vyzvi ho na souboj. Vyšplhej po pohyblivém schodišti, prozkoumej věž s velkým schodištěm, nauč se míchat lektvary v učebně, objev měnící se odrazy v zrcadle z Erisedu a pomoz Harrymu, Hermioně a Ronovi porazit zlého baziliška a Lorda Voldemorta!


Metal Earth HP Drak Gringottovy banky
549 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model draka, se kterým hrdinové z kouzelného světa Harryho Pottera unikli z Gringottovy banky. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.


Metal Earth HP Hagridova chýše
549 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Chýše Hagrida, kterou hojně navštěvovali hrdinové z kouzelného světa Harryho Pottera. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.


Metal Earth HP Zlatonka

Metal Earth HP Zlatonka

Hodnocení: 2
549 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Zlatonka z kolekce Harry Potter. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.


Metal Earth HP Bradavický expres
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Skvělý 3D kovový model Bradavický expres z kolekce Harry Potter. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.


Ravensburger Harry Potter Voldemort 1000 dílků
329 Kč

236 Kč
+ doprava zdarma

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivy Harry Potter od společnosti Ravensburger. Jedinečné barevné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.


Ravensburger Labyrinth Harry Potter
869 Kč

779 Kč
+ doprava zdarma

Napínavá hra, při které se třesou zdi! Posouvejte chodby při cestě za svými oblíbenými postavami z příběhů Harryho Pottera. Ale pozor na spoluhráče! Ti chtějí zase úplně jinam. Napínavá hra s bludištěm, jednoduchá a přesto plná překvapení.


Ravensburger Stojan na tužky Harry Potter 54 dílků
199 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si vlastní stojan na tužky z plastových dílků puzzle. Stojan s motivem Harry Potter se hodí jako doplněk do každého pokoje. Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu.


Rubie's Harry Potter – šála: Havraspár deluxe
499 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šála v barvách a s erbem Havraspáru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.


Rubie's Harry Potter – šála: Mrzimor deluxe
499 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šála v barvách a s erbem Mrzimoru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.


Rubie's Harry Potter – šála: Zmijozel deluxe
499 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šála v barvách a s erbem Zmijozelu, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.


Rubie's Harry Potter - sukně
599 Kč

559 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sukně v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.


Cluedo Harry Potter CZ
999 Kč

939 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Temné síly znovu ožívají v této napínavé hře s motivem Harryho Pottera. Přátelé se zdánlivě ztrácí a tvou povinností je najít je! Můžeš se stát Harrym, Ronem, Hermionou, Ginny, Lenkou nebo třeba i Nevillem. Zjisti, kdo za vším stojí, jaké kouzlo a předmět útočník použil, a hlavně – kde byl student napaden. Troufneš si na to?


Waddingtons Herní karty: Harry Potter
199 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hrací karty s motivem z filmů Harry Potter potěší každého fanouška této kouzelnické série! Zahrajte si s nimi třeba oblíbené karetní hry, jako jsou žolíky nebo si vyložte pasiáns. Na krásné obrázky se nebudete moci vynadívat!


Funko POP Harry Potter Sirius Black
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter Sirius Black ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.


Rubie's Harry Potter – kravata: Nebelvír
359 Kč

339 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kravata v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.


Rubie's Harry Potter - ponožky
219 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Ponožky v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.