Ravensburger 3D Puzzle 111589 Harry Potter Rytířský autobus 216 dílků-29%
769 Kč 539 Kč

Akce

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si působivý model Záchranného autobusu z kouzelného světa Harryho Pottera. Střechu je možné odklopit a využít jako praktický box na drobnosti nebo jako stojánek na tužky. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Bez nutnosti lepení!

LEGO Harry Potter 75969 Astronomická věž v Bradavicích
2 799 Kč 2 199 Kč

Novinka

Astronomická věž v Bradavicích nabízí celou řadu úžasných postav a magických funkcí, které čekají na to, až je objevíte. Navštivte spolu s Harrym učebnu profesora Horacia Křiklana a poté se přidejte k ostatním studentům na jeho oslavě. Prohlédněte si magickou mandragoru ve skleníku a následně se vydejte na průzkum havraspárské koleje včetně astronomických přístrojů.

Metal Earth HP Drak Gringottovy banky-30%
549 Kč 379 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model draka, se kterým hrdinové z kouzelného světa Harryho Pottera unikli z Gringottovy banky. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Ravensburger Labyrinth Harry Potter
869 Kč 649 Kč

Napínavá hra, při které se třesou zdi! Posouvejte chodby při cestě za svými oblíbenými postavami z příběhů Harryho Pottera. Ale pozor na spoluhráče! Ti chtějí zase úplně jinam. Napínavá hra s bludištěm, jednoduchá a přesto plná překvapení.

LEGO Harry Potter 75968 Zobí ulice 4
1 899 Kč 1 549 Kč

Novinka

Podívejte se, jak to vypadá na adrese Zobí ulice 4 u Dursleyových doma a nechte se pohltit magickou atmosférou. Prohlédněte si přístěnek pod schody, kde Harry Potter spí. Otočte knoflíkem, aby z komínu začaly létat dopisy z Bradavic, a setkejte se s Dobbym v Harryho pokoji v horním patře. Pomozte Harrymu utéct v létajícím voze Ford Anglia společně s Ronem, zatímco se Dudley, teta Petunie a strýc Vernon snaží zastavit boží dopuštění.

LEGO Harry Potter 75966 Komnata nejvyšší potřeby
499 Kč 429 Kč

Novinka

Odsuňte panel, objevte skrytý vchod do Komnaty nejvyšší potřeby a přidejte se k Harrymu Potterovi, Hermioně Grangerové a Lence Láskorádové při nácviku obrany proti černé magii! Pomozte Harrymu s výukou Patronova zaklínadla – Lenka má zajíce a Hermiona vydru. Zamiřte na mechanického Smrtijeda a ukažte všem, co si myslíte o pravidlech – vyhoďte je do vzduchu.

ADC Blackfire Dobble Harry Potter
399 Kč 329 Kč

Populární postřehová hra ze světa Harryho Pottera! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu společně s jednoduchými pravidly.

LEGO Harry Potter 75945 Expecto patronum
499 Kč 429 Kč

Pomoz Harrymu Potterovi zachránit Siriuse Blacka před mozkomory! Mysli na své nejšťastnější vzpomínky a vykouzli patrona společně s Harrym – stejně jako ve filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Podaří se to Harrymu? To záleží jen na tobě.

LEGO Harry Potter 75946 Maďarský trnoocasý drak: Turnaj tří kouzelníků
999 Kč 809 Kč

Přehrávej si turnaj tří kouzelnických škol z filmu Harry Potter™ a Ohnivý pohár a pomoz Harrymu získat zlaté vejce. Popadni hůlku a pomoz Harrymu zvítězit nad jeho konkurencí – Viktorem Krumem, Fleur Delacourovou a Cedricem Diggorym – a pak se utkej s jedním z nejnebezpečnějších draků v kouzelnickém světě. Měj hůlku připravenou a přivolej své koště Kulový blesk.

LEGO Harry Potter 75947 Hagridova bouda: Záchrana Klofana
1 699 Kč 1 359 Kč

Zachraň hipogryfa Klofana před zlým ministrem kouzel a popravčím. V této parádní LEGO® sadě inspirované filmem Harry Potter™ a vězeň z Azkabanu se podíváš spolu s Harrym, Ronem Weasleym a Hermionou Grangerovou do Hagridovy boudy, která je plná zajímavých věcí a kde plápolá oheň. Schovej se před ministrem mezi dýně, pak uvolni řetěz a odveď Klofana do bezpečí.

LEGO Harry Potter 75948 Hodinová věž v Bradavicích
2 499 Kč 2 029 Kč

Vstup na ikonická místa z filmů o Harrym Potterovi s tímto modelem bradavické hodinové věže. Přidej se k Harrymu, Hermioně Grangerové a kamarádům na návštěvě v Brumbálově pracovně, jdi na lekci obrany proti černé magii a podívej se do nemocničního křídla a koupelny prefektů. Můžeš otočit čas na hodinách věže a vyrazit na dobrodružství s Obracečem času. Nezapomeň se zúčastnit vánočního plesu a zatanči si pomocí speciální funkce. Jakmile vstoupíš do věže, už nikdy nebudeš chtít odejít!

LEGO Harry Potter 75953 Bradavická vrba mlátička
1 799 Kč 1 399 Kč

Vydej se do bradavického hradu s Harrym a Ronem v létajícím autě Ford Anglia, ale pozor na 75953 Bradavickou vrbu mlátičku od LEGO® Harry Potter™! Pozdě – létající Ford Anglia havaroval a uvázl ve větvích. Dej se na útěk a vpliž se do Bradavic dřív, než tě spatří školník Argus Filch nebo profesor Snape. Utíkej na kolej, skoč do postele a připrav se na první školní den, během něhož se budeš učit kouzla, míchat lektvary a užiješ si spoustu zábavy při dobrodružstvích s Harry Potterem.

LEGO Harry Potter 75954 Bradavická Velká síň
2 599 Kč 2 069 Kč

Vydej se do 75954 Bradavické Velké síně od LEGO® Harry Potter™ a užij si zábavu a magická dobrodružství! Dostav se na hostinu ve Velké síni a na rozřazovací rituál, a pak vytáhni hůlku na Draca Malfoye a vyzvi ho na souboj. Vyšplhej po pohyblivém schodišti, prozkoumej věž s velkým schodištěm, nauč se míchat lektvary v učebně, objev měnící se odrazy v zrcadle z Erisedu a pomoz Harrymu, Hermioně a Ronovi porazit zlého baziliška a Lorda Voldemorta!

LEGO Harry Potter 75957 Záchranný kouzelnický autobus
1 099 Kč 879 Kč

Přidej se k Harrymu Potterovi na divoké, magické jízdě v Záchranném autobusu. Otevři odklápěcí boční panel pro přístup do interiéru třípatrového autobusu a nalož Harryho kufr. Ve vrchním patře autobusu si taky můžeš užít spoustu legrace, stačí otevřít střechu! Stan Silnička vydává jízdenky a Ernie Bourák stále ještě zdokonaluje své řidičské umění, tak pozor na postel, která se vzadu posouvá sem a tam, a nebouchni se do lustru, který lítá všude kolem – to bude zběsilá cesta!

LEGO Harry Potter 75964 Adventní kalendář
799 Kč 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oslavte Vánoce ve světě čar a kouzel díky této kouzelné sadě 75964 Adventní kalendář LEGO® Harry Potter™. Každé z 24 políček ukrývá originální dárek ze světa Harryho Pottera. Velký den se blíží a děti si čekání na něj mohou zpříjemnit přehráváním scén z filmů o Harrym Potterovi.

Mattel Harry Potter Ron Weasley panenka
799 Kč 699 Kč

Nech se vtáhnout do světa čar a kouzel a vydej se s touto panenkou na strhující cestu za dobrodružstvím, protože právě teď nastává čas, aby se Harry Potter™ a jeho přátelé vrátili do Bradavic a ty můžeš spolu s nimi!

Mattel Harry Potter Turnaj Tří kouzelníků panenka Cedric Diggory
899 Kč 699 Kč

Připomeň si kultovní momenty z filmu Harry Potter a Ohnivý pohár a přenes se s panenkou v podobě Cedrica Diggoryho do Turnaje Tří kouzelníků. Obleček je celý látkový a je inspirovaný oblečením, které oblékl i filmový hrdina během legendárního Turnaje Tří kouzelníků.

Mattel Harry Potter Turnaj Tří kouzelníků panenka Harry Potter
899 Kč 699 Kč

Připomeň si kultovní momenty z filmu Harry Potter a Ohnivý pohár a přenes se s panenkou v podobě Harryho Pottera do Turnaje Tří kouzelníků. Obleček je celý látkový a je inspirovaný oblečením, které oblékl i filmový hrdina během legendárního Turnaje Tří kouzelníků.

Mattel Harry Potter Vánoční ples Cho Chang panenka
799 Kč 699 Kč

Vydej se opět do světa kouzelníků a čarodějek s touto parádní kolekcí panenek inspirovaných proslulou řadou knížek a filmů o Harrym Potterovi. Nech se okouzlit atmosférou vánočního plesu a vychutnej si tuto významnou událost plnou noblesy, tance a krásných šatů.

Mattel Harry Potter Vánoční ples Harry Potter
799 Kč 699 Kč

Vydej se opět do světa kouzelníků a čarodějek s touto parádní kolekcí panenek inspirovaných proslulou řadou knížek a filmů o Harrym Potterovi. Nech se okouzlit atmosférou vánočního plesu a vychutnej si tuto významnou událost plnou noblesy, tance a krásných šatů.

Mattel Harry Potter Vánoční ples Ron Weasley
799 Kč 699 Kč

Vydej se opět do světa kouzelníků a čarodějek s touto parádní kolekcí panenek inspirovaných proslulou řadou knížek a filmů o Harrym Potterovi. Nech se okouzlit atmosférou vánočního plesu a vychutnej si tuto významnou událost plnou noblesy, tance a krásných šatů.

Mattel UNO Harry Potter

Mattel UNO Harry Potter

Hodnocení: 4,8
249 Kč 219 Kč

Připojte se k Harrymu, Hermioně, Ronovi, profesoru Brumbálovi a dalším oblíbeným postavám z Bradavic a užijte si večer ve společnosti oblíbené karetní hry UNO™. Hráči se snaží co nejrychleji zbavit všech svých karet tím, že umístí kartu stejné barvy nebo hodnoty na vrchní kartu odkládacího balíčku.

Metal Earth HP Doupě
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Doupě z kolekce Harry Potter. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth HP Hagridova chýše
549 Kč 429 Kč

Skvělý 3D kovový model Chýše Hagrida, kterou hojně navštěvovali hrdinové z kouzelného světa Harryho Pottera. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth HP Zlatonka

Metal Earth HP Zlatonka

Hodnocení: 2,3
549 Kč 419 Kč

Skvělý 3D kovový model Zlatonka z kolekce Harry Potter. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth HP Bradavický expres
699 Kč 529 Kč

Skvělý 3D kovový model Bradavický expres z kolekce Harry Potter. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Ravensburger Harry Potter Voldemort 1000 dílků
329 Kč 279 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivy Harry Potter od společnosti Ravensburger. Jedinečné barevné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 050543 Harry Potter + pexeso
279 Kč

Akce

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání pexesa a vysoce kvalitního puzzle s motivem Harry Potter od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 126118 Fantastická zvířata 200 dílků
239 Kč 229 Kč

Akce

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem fantastických zvířat od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 200 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 132546 Fantastická zvířata 300 dílků
239 Kč 219 Kč

Akce

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem fantastických zvířat od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 300 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 148202 Fantastická zvířata 500 dílků
239 Kč 209 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem fantastických zvířat od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 500 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 148219 Harry Potter v Bradavicích 500 dílků
249 Kč 229 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem z filmů o Harry Potterovi od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 500 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 151714 Harry Potter 1000 dílků
329 Kč 269 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem nejznámějších postav ze světa Harryho Pottera od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 1000 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Rubie's Harry Potter - Hůlka Deluxe: Hermiona Granger
299 Kč 269 Kč

Replika kouzelnické hůlky Hermiony Grangerové z populární série Harry Potter. Originální hůlka byla vyrobena z vinné révy s jádrem z blány z dračího srdce. Ideální doplněk pro každého fanouška světa kouzel!

Rubie's Harry Potter – kravata: Nebelvír
359 Kč 319 Kč

Kravata v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter - ponožky
229 Kč

Ponožky v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter – šála: Havraspár deluxe
499 Kč 439 Kč

Šála v barvách a s erbem Havraspáru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter – šála: Mrzimor deluxe
499 Kč 439 Kč

Šála v barvách a s erbem Mrzimoru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter – šála: Zmijozel deluxe
499 Kč 439 Kč

Šála v barvách a s erbem Zmijozelu, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter: školní uniforma s doplňky
999 Kč 889 Kč

Harry Potter opouští svět Mudlů a vydává se do školy čar a kouzel – do slavných Bradavic. Bradavice nejsou jen kouzla a spousta tajemství, ale i přísný řád, který musí kouzelníci dodržovat. Proto je vždy vybaven školní uniformou, hůlkou a samozřejmě nesmí chybět ani brýle Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter - sukně
599 Kč 549 Kč

Sukně v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Winning Moves Cluedo Harry Potter CZ
999 Kč 939 Kč

Temné síly znovu ožívají v této napínavé hře s motivem Harryho Pottera. Přátelé se zdánlivě ztrácí a tvou povinností je najít je! Můžeš se stát Harrym, Ronem, Hermionou, Ginny, Lenkou nebo třeba i Nevillem. Zjisti, kdo za vším stojí, jaké kouzlo a předmět útočník použil, a hlavně – kde byl student napaden. Troufneš si na to?

Winning Moves Waddingtons Herní karty: Harry Potter
199 Kč 169 Kč

Hrací karty s motivem z filmů Harry Potter potěší každého fanouška této kouzelnické série! Zahrajte si s nimi třeba oblíbené karetní hry, jako jsou žolíky nebo si vyložte pasiáns. Na krásné obrázky se nebudete moci vynadívat!

Funko POP Fantastic Beasts 2 - Dumbledore-50%
399 Kč 199 Kč

Akce

Sběratelská figurka Funko Pop Fantastická zvířata – Brumbál ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.