7 produktů

Smoby Kuchyňka Cooky Máša a medvěd-25%
1 249 Kč

929 Kč

Výprodej

Plastová kuchyňka Cooky s licencí oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Kuchyňka má bohaté příslušenství. Ve výbavě nechybí dřez, vařič a trouba, kávovar na kapsle, hrníčky, skleničky a další. Nahoře na kuchyňce jsou umístěné hodiny. Pultík lze odsunout, pod ním jsou přihrádky na příslušenství.


Simba Dům Máši

Simba Dům Máši

Hodnocení: 5
649 Kč

499 Kč

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře i okenice. Otevřením zadní části domu získáte další hrací prostor.


BIG Máša a medvěd Míšova zahrádka
579 Kč

469 Kč

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Míšovu zahrádku. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou medvěda Míši. Stavebnice je balena v praktickém plastovém boxu.


BIG Máša a medvěd Míšův pokoj
579 Kč

399 Kč

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Míšův pokoj. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou medvěda Míši. Stavebnice je balena v praktickém plastovém boxu.


Simba Panenka Máša a sněžný skútr
299 Kč

283 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Panenka Máša z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd v klasickém oblečení. Máša v zimním oblečku si vyrazila užít zimní radovánky na sněžném skútru. Velikost panenky je 12 cm.


BIG Máša a medvěd Mášin dům
999 Kč

720 Kč

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Mášin dům. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou Máši a spousty barevných dílků k sestavení jejího domu, tak jak jej děti znají z pohádky.


Jerry Fabrics Osuška Máša a Medvěd 03
229 Kč

Momentálně nedostupné

Osuška s motivem roztomilé holčičky Máši a jejího kamaráda Medvěda potěší každého dětského fanouška této animované pohádky. Osuška o rozměru 70×140 cm je vyrobena ze 100% bavlny.