14 produktů

Simba Simba Máša a Medvěd plyšový medvěd 50 cm
799 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Plyšový medvěd z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd sedící. Tento mazlivý kamarád tě bude provázet na cestách a usínat s tebou v postýlce. Velikost medvěda 50 cm.


Simba Dům Máši

Simba Dům Máši

Hodnocení: 5
649 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře i okenice. Otevřením zadní části domu získáte další hrací prostor.


BIG Máša a medvěd Míšova zahrádka
579 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Míšovu zahrádku. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou medvěda Míši. Stavebnice je balena v praktickém plastovém boxu.


BIG Máša a medvěd Míšův pokoj
579 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Míšův pokoj. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou medvěda Míši. Stavebnice je balena v praktickém plastovém boxu.


Simba Panenka Máša a sněžný skútr
299 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Panenka Máša z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd v klasickém oblečení. Máša v zimním oblečku si vyrazila užít zimní radovánky na sněžném skútru. Velikost panenky je 12 cm.


BIG Máša a medvěd Mášin dům
999 Kč

756 Kč
+ doprava zdarma

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Mášin dům. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou Máši a spousty barevných dílků k sestavení jejího domu, tak jak jej děti znají z pohádky.


Smoby Kuchyňka Cooky Máša a medvěd
1 249 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

Plastová kuchyňka Cooky s licencí oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Kuchyňka má bohaté příslušenství. Ve výbavě nechybí dřez, vařič a trouba, kávovar na kapsle, hrníčky, skleničky a další. Nahoře na kuchyňce jsou umístěné hodiny. Pultík lze odsunout, pod ním jsou přihrádky na příslušenství.


Smoby Tříkolka Be Move Máša a medvěd
1 399 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací tříkolka s motivem rybičky Máša a medvěd od Disney. Má kovový rám, odnímatelná vodící tyč a pro maximální bezpečí i pásy. Výklopný plastový košík na potřebný náklad ocení zejména děti při cestě na písek.


Eichhorn Dřevěné kostky Máša a medvěd
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné kostky s obrázky scén z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Balení obsahuje celkem 12 kostek a 6 různých motivů. Rozvíjejte ve svých dětech představivost a jejich motoriku.


BIG Máša a medvěd bazén se skluzavkou
629 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit zábavný bazén se skluzavkou. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkami Míši a Máši a kostičkami pro sestavení parku.


BIG Máša a medvěd Mášina zahrádka
579 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Mášinu zahrádku. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou Máši. Stavebnice je balena v praktickém plastovém boxu.


Jerry Fabrics Osuška Máša a Medvěd 03
229 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Osuška s motivem roztomilé holčičky Máši a jejího kamaráda Medvěda potěší každého dětského fanouška této animované pohádky. Osuška o rozměru 70×140 cm je vyrobena ze 100% bavlny.


BIG Máša a medvěd Vláček
629 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit vláčkodráhu s mašinkou a vagónkem. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou Máši, semaforem, závorou a dalším příslušenstvím.


Smoby Elektrická kytara Máša a medvěd
749 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dopřejte své malé rockerce první elektrickou kytaru s motivem kresleného seriálu Máša a Medvěd! Kytara hraje čtyři různé melodie a vydává pět různých zvukových efektů, které jí pomůžou vykročit k velkým pódiům.