10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Oblíbená pohádková dvojice Máša a medvěd.

logo nutrilon Máša a medvěd je ruský animovaný seriál pro děti. Pojednává o příhodách nezbedného děvčátka jménem Máša a medvěda Míši, bývalého cirkusového artisty. Seriál je připravován za pomoci 3D grafiky. Poprvé byl odvysílán 7. ledna 2009 na ruském kanálu. Vydavateli je publikován také na portále YouTube. V současnosti má seriál téměř 50 epizod. Máša - Miluje lízátka, bonbóny, pohlazení, pohyb, hraní si s medvědovými trofejemi, s míčem, skok daleký do kbelíku a otázky, spoustu otázek. Medvěd - Dříve populární cirkusový medvěd, který v lese hledá zasloužený odpočinek. Sice nemluví, ale rozumí a s Mášou komunikuje gesty a mručením.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Bino Máša a medvěd Křesílko Bino Máša a Medvěd Metr barevný
Bino Máša a medvěd Křesílko

Dětské modrožluté křeslo s motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“ s odnímatelným a pratelným potahem ze 100% bavlny a se zipem, přesvědčí malé i velké. Křeslo je vyrobeno z měkké pěny. Díky pěně je křeslo nejen pohodlné, ale také super lehké a stabilní. Díky tomu je lehce znovu a znovu přemístitelné i pro ty nejmenší.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bino Máša a Medvěd Metr barevný Bino Máša a Medvěd Metr barevný
Bino Máša a Medvěd Metr barevný

Barevný metr přírodní barvy je vyrobený z MDF desky a potištěný vtipnými motivy ze známého dětského seriálu „Máša a medvěd“. Je skvělou dekorací do každého dětského pokoje. Měření výšky těla s roztomilými zvířátky je mnohem zábavnější. Malý otvor v záhlaví umožňuje snadné připevnění na zeď.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Máša a Medvěd Metr dřevěný Bino Máša a Medvěd Metr barevný
Bino Máša a Medvěd Metr dřevěný

Veselý metr přírodní barvy je vyrobený z MDF desky a potištěný vtipnými motivy ze známého dětského seriálu „Máša a medvěd“. Je skvělou dekorací do každého dětského pokoje. Měření výšky těla s roztomilými zvířátky je mnohem zábavnější. Malý otvor v záhlaví umožňuje snadné připevnění na zeď.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bino Máša a medvěd Pohovka Bino Máša a medvěd Pohovka
Bino Máša a medvěd Pohovka

Dětská modrožlutá rozkládací pohovka s motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“ přesvědčí nejlepším komfortem při sezení i ležení malé i velké. Jádro pohovky vyrobeno z měkké pěny. Odnímatelný a pratelný potah na zip je vyroben ze 100% bavlny. Díky pěně je pohovka nejen pohodlná, ale také super lehká a přesto stabilní.

můžete mít 5.12.

Od MALL