Bino Máša a Medvěd Prolézačka-33%
749 Kč 499 Kč

Tento herní tunel je ideální pro dovádění dětí a díky své délce ho může používat i několik dětí současně. I těm nejmenším nabízí spoustu zábavy v úkrytech a skrýších a zároveň se dá velmi rychle sestavit a demontovat a tím šetří místo.

Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka medvídka a Máši a bohaté příslušenství. Otevírací dveře i okenice. Domeček je vybaven zvukovými efekty.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša 23 cm-22%
479 Kč 369 Kč

Akce

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.

Simba Dům Máši-23%

Simba Dům Máši

Hodnocení: 4,8
599 Kč 459 Kč

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře i okenice. Otevřením zadní části domu získáte další hrací prostor.

Simba Máša a medvěd - Panenka Máša na tříkolce
279 Kč 269 Kč

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou na tříkolce užije spoustu zábavy a dobrodružství.

Simba Dům medvěda-20%

Simba Dům medvěda

Hodnocení: 4,7
699 Kč 559 Kč

Hrací set Dům medvěda z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka medvěda a Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře a celá zadní stěna.

Bino Magnetická tabulka Máša a medvěd-25%
399 Kč 299 Kč

Novinka

Oboustranná magnetická tabulka s oblíbenými motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“. Na magnetickou stranu lze psát fixkou a přichytávat tematické postavičky a různé tvary. Na břidlicovou stranu se píše křídou, která jde snadno smýt.

Bino Máša a Medvěd Bazének s balónky-37%
749 Kč 469 Kč

Hrací bazének, včetně 50 barevných míčků, je vyrobený z polyesteru s krásnými motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd.“ Hodí se do každého dětského pokoje. Pro děti skvělá zábava a čas na hraní.

Bino Máša a Medvěd Kostky 12 ks-30%
399 Kč 279 Kč

Akce

Obrázkové kostky s 6 motivy pro batolata pomáhají rozvíjet dovednost při řešení problémů. Podporují koordinaci ruky a oka, jemnou motoriku, shodu barev, identifikaci postavy a schopnost řešení problémů.

Bino Máša a Medvěd Kostky 9 ks
269 Kč 229 Kč

Obrázkové kostky s 6 motivy pro batolata pomáhají rozvíjet dovednost při řešení problémů. Podporují koordinaci ruky a oka, jemnou motoriku, shodu barev, identifikaci postavy a schopnost řešení problémů.

Bino Máša a medvěd Křesílko-48%
1 650 Kč 850 Kč

Dětské modrožluté křeslo s motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“ s odnímatelným a pratelným potahem ze 100% bavlny a se zipem, přesvědčí malé i velké. Křeslo je vyrobeno z měkké pěny. Díky pěně je křeslo nejen pohodlné, ale také super lehké a stabilní. Díky tomu je lehce znovu a znovu přemístitelné i pro ty nejmenší.

Bino Máša a Medvěd Metr barevný
299 Kč 291 Kč

Barevný metr přírodní barvy je vyrobený z MDF desky a potištěný vtipnými motivy ze známého dětského seriálu „Máša a medvěd“. Je skvělou dekorací do každého dětského pokoje. Měření výšky těla s roztomilými zvířátky je mnohem zábavnější. Malý otvor v záhlaví umožňuje snadné připevnění na zeď.

Bino Máša a Medvěd Metr dřevěný
299 Kč 286 Kč

Veselý metr přírodní barvy je vyrobený z MDF desky a potištěný vtipnými motivy ze známého dětského seriálu „Máša a medvěd“. Je skvělou dekorací do každého dětského pokoje. Měření výšky těla s roztomilými zvířátky je mnohem zábavnější. Malý otvor v záhlaví umožňuje snadné připevnění na zeď.

Bino Máša a medvěd Pohovka
2 149 Kč 1 990 Kč

Dětská modrožlutá rozkládací pohovka s motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“ přesvědčí nejlepším komfortem při sezení i ležení malé i velké. Jádro pohovky vyrobeno z měkké pěny. Odnímatelný a pratelný potah na zip je vyroben ze 100% bavlny. Díky pěně je pohovka nejen pohodlná, ale také super lehká a přesto stabilní.

Bino Máša a Medvěd Stan-37%

Bino Máša a Medvěd Stan

Hodnocení: 4,6
749 Kč 469 Kč

Dětský stan s kopulí si zamilují všechny děti! Herní stan nabízí dostatek prostoru pro kreativní hru nebo odpočinek. Plachta je vyrobena z odolného polyesterového materiálu a je potištěna barevnými motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“. Rychle se sestavuje a demontuje.

Bino Máša a Medvěd zahradní konvička
249 Kč 229 Kč

Tato konvička je vhodná pro všechny malé zahradníky. Je z ocelového plechu a má veselé barevné provedení s motivy „Máša a medvěd“. Krásný design zaručuje, že i ti nejmenší mohou pomoci mamince, tatínkovi nebo babičce na zahradě.

Simba Máša a medvěd Medvěd Míša Shake & Sound, 43 cm
699 Kč 599 Kč

Medvěd Míša z oblíbeného seriálu Máša a medvěd s měkkým tělíčkem. Když jím zatřeseš nebo ho vyhodíš do výšky, začne se smát. Medvěd Míša je bývalý cirkusový artista a nejlepší kamarád holčičky Máši.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša Shake & Sound, 30 cm-18%
799 Kč 649 Kč

Akce

Panenka Máša z oblíbeného seriálu Máša a medvěd s měkkým tělíčkem. Když s ní zatřeseš nebo ji vyhodíš do výšky, začne se smát. Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu.

Simba Máša a medvěd - Panenka Máša zimní 23 cm-20%
499 Kč 399 Kč

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.

Simba Máša a medvěd Plyšový medvěd 20cm, sedící
259 Kč 229 Kč

Novinka

Užijte si spousty zábavy s medvídkem Míšou. Je to nejlepší kamarád holčičky Máši z oblíbeného ruského dětského animovaného seriálu. Už se těší na další společná dobrodružství.

Simba Máša a medvěd - Plyšový medvěd sedící 25 cm
379 Kč 349 Kč

Užijte si spousty zábavy s medvídkem Míšou. Je to nejlepší kamarád holčičky Máši z oblíbeného ruského dětského animovaného seriálu a už se těší na další společná dobrodružství.

Simba Máša a medvěd Zimní dům-18%
749 Kč 609 Kč

Hrací set Zimní dům z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je postavička medvídka a Máši v zimním provedení a bohaté příslušenství. Tento zimní domeček je skládací.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša 40 cm
999 Kč 849 Kč

Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd. Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Panenka má měkké tělíčko.