Šardická Kateřina: Zmizení Sáry Lindertové - CD
299 Kč

Novinka

Jednoho podzimního večera vešla bezproblémová studentka Sára Lindertová do metra a víckrát ji nikdo neviděl. A není jediná. V metru totiž začíná mizet stále více lidí. Sestra Sáry Klaudie je přesvědčená, že hluboko pod městem žije neviditelné zlo…

Amidon Sam: Sam Amidon (2x LP) - LP
519 Kč

Novinka

Jedenácté studiové album amerického hudebníka. Americký indie folkový hudebník debutoval v roce 2001 albem, které natočil sám na tradiční irské nástroje.

Cars: Shake It Up - LP
499 Kč

Novinka

Toto je čtvrté studiové album americké rockové skupiny The Cars, které je vydáno na zelený vinyl a obsahuje singly „Shake It Up“ a „Since You're Gone“.

Redman Joshua: Moodswing (2x LP) - LP
1 019 Kč

Novinka

Joshua Redman je americký jazzový saxofonista a skladatel, jeho jazzová kariéra odstartovala vítězstvím prestižní jazzové ceny Thelonia Monka v roce 1991

Black Sabbath: Sabbath Bloody Sabbath - LP
629 Kč

Novinka

Páté album Black Sabbath „Sabbath Bloody Sabbath“ vyšlo 1. prosince 1973, dosáhlo až na čtvrtou příčku britské hitparády a stalo se i pátým albem skupiny, které získalo platinové ocenění. Album nyní vychází na 140g žlutém vinylu.

Elfmann Danny: Dick Tracy - LP
549 Kč

Novinka

Vinylová reedice slavného soundtracku k filmu Dick Tracy z roku 1990. Autorem scénické hudby je populární skladatel Danny Elfman.

Madness: One Step Beyond - LP
629 Kč

Novinka

Debutové album „One Step Beyond“ britských Madness vyšlo v říjnu 1979 dosáhlo až na druhou příčku britské hitparády a setrvalo v ní více než rok. Album nyní vychází na černém / bílém vinylu.

Tři sestry: Sex drógy rokenról - CD
299 Kč

Novinka

Kapela Tři sestry nahrála album coverů coby poctu svým punkovým vzorům z 60.-80. let 20. století. Výsledkem je 12 písní, které dohromady tvoří SEX DRÓGY ROKENRÓL. Najdete zde předělávky legendárních songů Iggyho Popa, The Adicts, Varukers, Sham 69, The Damned a dalších.

Uriah Heep: Demons And Wizards - LP
629 Kč

Novinka

Čtvrté album „Demons And Wizards“ britských Uriah Heep vyšlo v květnu 1972 v ikonickém obalu známého výtvarníka Rogera Deana. Album nyní vychází na speciálním bílém 140g vinylu.

Why Don't We: The Good Times And The Bad Ones - CD
429 Kč

Novinka

Druhé řadové album chlapecké skupiny, která patří k celosvětově nejpopulárnějším boybandům současnosti. Why Don't We dnes patří k nejsledovanějším novým skupinám v Americe. Pětice mladíků se dala dohromady na podzim 2016, ale jednotliví členové byli hudebně aktivní už předtím.

Němcová Božena: Korespondence 1844-1862 - CD-MP3
279 Kč

Novinka

Aňa Geislerová září nejen v roli slavné spisovatelky v nové televizní minisérii, ale uchvacuje i přesvědčivou a podmanivou četbou autorčiných dopisů v této audioknize.

Pantera: Reinventing The Steel (2x LP) - LP
1 649 Kč

Novinka

Reinventing the Steel je deváté a zároveň poslední album americké metalové kapely Pantera vydáné v roce 2000. Na albu hostuje Kerry King ze skupiny Slayer a je na něm také cover pisně Hole In The Sky od Black Sabbath.

Tree Oliver: Ugly Is Beautiful - LP
749 Kč

Novinka

Oliver Tree Nickell je americký písničkář, producent, rapper, komik a filmař ze Santa Cruz v Kalifornii. Jeho hudba je směsicí nejrůznějších žánrů od indie popu, electropopu a rapu až k rocku.

Black Keys: Brothers (2x LP) - LP
699 Kč

Novinka

The Black Keys patří k nejrespektovanějším rockovým formacím současnosti. Dvojice si získala kultovní statut a díky posledním dvěma deskám také světovou proslulost.

Black Keys: Brothers - CD
429 Kč

Novinka

The Black Keys patří k nejrespektovanějším rockovým formacím současnosti. Dvojice si získala kultovní statut a díky posledním dvěma deskám také světovou proslulost.

Mňága a Žďorp: Přístav Unplugged (2x LP) - LP
999 Kč

Novinka

Toto album je zvukovým záznamem live streamu z hospody Přístav ve Valašském Meziříčí, který proběhl 9. 5. 2020. Je to akustické Best of Mňágy s neopakovatelnou atmosférou prvního lockdownu. V období nouzového stavu byly zrušeny všechny veřejné akce s účastí diváků, takže jsme od 21.3. do 30.5.

Dyk Vojtěch: D.Y.K. - CD
399 Kč

Novinka

Vojtěch Dyk nahrál sólové album D.Y.K. v New Yorku. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem Zpěvák si pochvaluje, že nahráváním vystoupil ze své komfortní zóny a ponořil se do světa bez hranic. První ochutnávkou byl hravý a roztančený singl Mr.

Fry Stephen: Mýty - CD-MP3
429 Kč

Novinka

Již staří Řekové si rafinovaně užívali. A co teprve když se přimíchá britský humor!

Hnilička Jaromír: Jazzová mše - LP
790 Kč

Novinka

Unikátní dílo, které sklidilo v 70. letech velký úspěch v západní Evropě nebo získalo uznání papeže. Jazzová mše Jaromíra Hniličky se konečně dočkala svého studiového záznamu.

Martinez Melanie: After School - CD
279 Kč

Novinka

Nové EP americké zpěvačky. Vjejí diskografii se jedná už o čtvrtý titul podobného formátu. Najdete na něm i hitový singl The Bakery.