Elfmann Danny: Dick Tracy - LP
549 Kč

Novinka

Vinylová reedice slavného soundtracku k filmu Dick Tracy z roku 1990. Autorem scénické hudby je populární skladatel Danny Elfman.

Black Sabbath: Sabbath Bloody Sabbath - LP
629 Kč

Novinka

Páté album Black Sabbath „Sabbath Bloody Sabbath“ vyšlo 1. prosince 1973, dosáhlo až na čtvrtou příčku britské hitparády a stalo se i pátým albem skupiny, které získalo platinové ocenění. Album nyní vychází na 140g žlutém vinylu.

Uriah Heep: Demons And Wizards - LP
629 Kč

Novinka

Čtvrté album „Demons And Wizards“ britských Uriah Heep vyšlo v květnu 1972 v ikonickém obalu známého výtvarníka Rogera Deana. Album nyní vychází na speciálním bílém 140g vinylu.

Němcová Božena: Korespondence 1844-1862 - CD-MP3
279 Kč

Novinka

Aňa Geislerová září nejen v roli slavné spisovatelky v nové televizní minisérii, ale uchvacuje i přesvědčivou a podmanivou četbou autorčiných dopisů v této audioknize.

Max Ava: Heaven & Hell - LP
519 Kč

Novinka

Amanda Ava Koci, známá spíše jako Ava Max, je americká zpěvačka a textařka albánského původu. Její debutové album Heaven & Hell vyšlo 18. září 2020. Jejím hitem je singl Sweet but Psycho.

Fry Stephen: Mýty - CD-MP3
429 Kč

Novinka

Již staří Řekové si rafinovaně užívali. A co teprve když se přimíchá britský humor!

Tame Impala: The Slow Rush - LP
829 Kč

Novinka

Tame Impala vydávají v pořadí čtvrté album The Slow Rush. Deska obsahuje 12 skladeb a tematicky se noří do oceánu času, probouzí pocit věčnosti a okamžiků, které nám protékají mezi prsty mezitím, co se koukáme na obrazovky svých telefonů.

Martinez Melanie: After School - CD
279 Kč

Novinka

Nové EP americké zpěvačky. Vjejí diskografii se jedná už o čtvrtý titul podobného formátu. Najdete na něm i hitový singl The Bakery.

Cars: Shake It Up - LP
499 Kč

Novinka

Toto je čtvrté studiové album americké rockové skupiny The Cars, které je vydáno na zelený vinyl a obsahuje singly „Shake It Up“ a „Since You're Gone“.

Redman Joshua: Moodswing (2x LP) - LP
1 019 Kč

Novinka

Joshua Redman je americký jazzový saxofonista a skladatel, jeho jazzová kariéra odstartovala vítězstvím prestižní jazzové ceny Thelonia Monka v roce 1991

Why Don't We: The Good Times And The Bad Ones - CD
429 Kč

Novinka

Druhé řadové album chlapecké skupiny, která patří k celosvětově nejpopulárnějším boybandům současnosti. Why Don't We dnes patří k nejsledovanějším novým skupinám v Americe. Pětice mladíků se dala dohromady na podzim 2016, ale jednotliví členové byli hudebně aktivní už předtím.

Wiener Philharmoniker: New Year's Concert 2021 (2x CD) - CD
379 Kč

Vídeňská filharmonie jako hudební vyslanec Rakouska posílá lidem po celém světě novoroční pozdrav v duchu naděje, přátelství a míru. Živou, veselou, nostalgickou a hlubokou hudbou z rozsáhlého repertoáru rodina Johanna Strausse . Diriguje Ricardo Muti.

Hejma Ondřej: Dáreček - CD
329 Kč

Na svém sólovém albu, které je výsledkem pětiletého úsilí, Hejma nabízí celkem 9 nových nahrávek, které autorsky i stylově pokrývají celý jeho současný svět inspirovaný nejenom klasickým blues (Finanční tíseň), ale i folkem (Slepou uličkou), indie rockem (Evropanka Blanka)…

Klevisová Michaela: Drak spí - MP3-CD
369 Kč

V zapadlé jihočeské vesničce se před čtrnácti lety odehrálo něco, o čem Eliščina matka už nikdy nechtěla mluvit. Dospělá Eliška se teď vrací, aby dávné události pochopila. Po jejím příjezdu však zmizí mladá žena a další je zavražděna.

Král Ivan: Undiscovered - CD
349 Kč

Album Undiscovered uspořádala manželka a dlouholetá spolupracovnice Ivana Krale Cindy Hudson z jeho pozůstalosti.

Kintzl Emil ,Fischer Jan: Zmizelá Šumava - MP3-CD
349 Kč

Do osudů obyvatel Šumavy nemilosrdně zasáhly "velké"dějiny 20. století, nejprve obě světové války, poté odsun německých obyvatel, neprodyšné uzavření hranice a vytvoření vojenského výcvikového prostoru, kterému musely ustoupit nuceně vysídlené obce i osady.

Miller Mac: Swimming In Circles (4x LP) - LP
2 769 Kč

Novinka

Mac Miller byl americký rapper, zpěvák, skladatel a hudební producent. Miller zahájil svou kariéru v Pittsburghu na hip hopové scéně v roce 2007, v patnácti letech.

Shorter Wayne: Speak No Evil - LP
589 Kč

Novinka

Wayne Shorter americký jazzový saxofonista a skladatel. Speak No Evil je jeho šesté album. Album bylo vydáno roku 1966.

Pop Smoke: Shoot for the Stars, Aim for the Moon (2x LP) - LP
829 Kč

Novinka

Pop Smoke, kterého New York Times nazval „Brooklyn Rap's Homecoming King“, přivedl brooklynský rap zpět na výsluní. Jeho první a zároveň poslední album „Shoot for the Stars, Aim for the Moon“ vychází v roce 2021.

Dio: Sacred Heart - LP
549 Kč

Novinka

Sacred Heart je třetí studiové album americké heavymetalové skupiny Dio , vydané 13. srpna 1985.

Pantera: Reinventing The Steel (2x LP) - LP
1 649 Kč

Novinka

Reinventing the Steel je deváté a zároveň poslední album americké metalové kapely Pantera vydáné v roce 2000. Na albu hostuje Kerry King ze skupiny Slayer a je na něm také cover pisně Hole In The Sky od Black Sabbath.

Madness: One Step Beyond - LP
629 Kč

Novinka

Debutové album „One Step Beyond“ britských Madness vyšlo v říjnu 1979 dosáhlo až na druhou příčku britské hitparády a setrvalo v ní více než rok. Album nyní vychází na černém / bílém vinylu.

Tři sestry: Sex drógy rokenról - CD
299 Kč

Novinka

Kapela Tři sestry nahrála album coverů coby poctu svým punkovým vzorům z 60.-80. let 20. století. Výsledkem je 12 písní, které dohromady tvoří SEX DRÓGY ROKENRÓL. Najdete zde předělávky legendárních songů Iggyho Popa, The Adicts, Varukers, Sham 69, The Damned a dalších.